Editörler : E.Kayı Han
«282930313233343536373839»
08 Haziran 2018 02:34

aynen hocam ne konuşsak boş işte.Şu an bize kimseden hayır gelmez zaten adalette şu dönemde arasanda bulamıyorsun Allah vicdanlı insanlara denk getirsin.Kimsenin ne olacağı ve ne olduğu belli değl.
Nedesembilemedimki, 6 yıl önce
anlayış için teşekkür ederim :). şimdi hani ben üstün köru baktim. soyleduklerim ufak incelemeler sadece. söyle geniş bakalım yorumlayalım cumhurbaşkanı adaylarında ne var öncelik ohal kalkacak diyorlar ve destekci kitlesi artıyor. eğer ohalin hiç bir anlamı olmasa secimden önce kaldirilirdi. zaten başkan olduğum zaman tüm yetkilerim var derdi bu ohal yüzünden yıllardır oy verdiği partiden dönüyor insanlar az değildir bu kitle. e hükümet bakti oylar ohal i kaldıracağım diyene gidiyor. hamlesini yaptı kaldırabilirim dedi. tüm yetkileri olsa başkanın bugünü bekler miydi? hiç sanmıyorum. ohal de ki yetkisi kadar geniş kapsamli yetkisi olmadığı için ohal i kaldıralım demiyordu. nerden baksan oy kullanacak seçmenin 1000 'de 4 u 5 i ohali kaldırma vaadeden partiye oy verecektir. Bu de 250 300 bin oy eder yaklaşık reel e baktığınızda çok büyük bir rakam değil ancak şu an seçim bıçak sırtında 1 oy bile önemli. Ben o sebeple diyorum ohal de atma yetkisi yok diye hani fikirler bunlar sonuçta kimsenin iç hesabını bilemeyiz belki de ohal ilan etme yetkisini cumhurbaşkanına verecekler ve bizim konuşmaların hepsi çöpe gidecek

tornavida1
Aday Memur
08 Haziran 2018 05:14

adli kontrole yaptığınız itirazla alakası yoktur ve işlem yapan savcılık dışında bilgi alamasınız.. tutuklama itirazının da pek dikkate alınacagını sanmıyorum

Sabır35, 6 yıl önce
soruşturma farklı bir ildeydi biz farklı bir ildeyiz burdaki savcı kalemine gitsem bisey öğrenebilirmiyim adli kontrolü vardi eşimin onun düşürülmesi için dilekce vermisti ondan sonra oldu ne olduysa bunun etkisi var mıdır tutuklama talebine itiraz edildiğinde kabul ediliyor mu

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 08:53

Merhaba sabır35 benim de eşim 1 ay önce gözaltına alındı on gün sonda yurt dışı yasağı şartıyla serbest kaldı sulh ceza bakmıştı davaya daha sonra eylül de mahkemesi olacağı haberi geldi bperşeöbe günü bulunduğumuz il adliyesine götürüldü ve ağır ceza hakimi tarafından tutuklu olmasına karar verildi aynı iddianame olmasına rağmen Allah ın adaletine güvenimiz sonsuz da inş kullsrı da adaletli olur

Sabır35, 6 yıl önce
merhaba arkadaşlar eşim 6 ay önce ankesor yüzünden gözaltına alınıp serbest bırakılmış tı fakat bugün tutuklandı 6 ay sonra ne değişti de savci itiraz etti hakim kabul etti aklım fikrim almıyor mübarek günlerde bala can yakıyorlar eşim itiraz edicek acaba kabul edilirmi tutuklanip itiraz eden varsa bilgilendirirse cok sevinirim rabbim yardımcımız olsun

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 09:34

Merhaba 1 ay gectikten sonra mi bu olay oldu size bizim 6 ay gecti üzerinden iddianame bile hazır değildi savcı kalemi daha geçen gün soylemisti iddianame yok diye bu olaya gerçekten anlam veremedim ben hala tutuklumu sizin eşiniz mübarek günlerde canımızı yaktılar rabbim sorsun inşallah tez zamanda kurtulurlar.
Allahkadir, 6 yıl önce

Merhaba sabır35 benim de eşim 1 ay önce gözaltına alındı on gün sonda yurt dışı yasağı şartıyla serbest kaldı sulh ceza bakmıştı davaya daha sonra eylül de mahkemesi olacağı haberi geldi bperşeöbe günü bulunduğumuz il adliyesine götürüldü ve ağır ceza hakimi tarafından tutuklu olmasına karar verildi aynı iddianame olmasına rağmen Allah ın adaletine güvenimiz sonsuz da inş kullsrı da adaletli olur

gececektirelbet
Aday Memur
09 Haziran 2018 10:26

hangi ilde oldu acaba?

Allahkadir, 6 yıl önce

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 12:02

Bugün 3. Gün hakim tayin olacakmış gider ayak yaktı çanımızı bizim mahkeme günü atandığı için iddianame hazırlanmıştı 13 kişiden 10 kişi itirafçı olup kurtuldu eşim ve diğerleri yurt dışı yasağı ile serbest kalmıştı ağır ceza hakimi o 3 kişiyi tekrar dinlemek istemiş ve sonuç bu

Sabır35, 6 yıl önce
Merhaba 1 ay gectikten sonra mi bu olay oldu size bizim 6 ay gecti üzerinden iddianame bile hazır değildi savcı kalemi daha geçen gün soylemisti iddianame yok diye bu olaya gerçekten anlam veremedim ben hala tutuklumu sizin eşiniz mübarek günlerde canımızı yaktılar rabbim sorsun inşallah tez zamanda kurtulurlar.

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 12:03

Bingöl merkezli

gececektirelbet, 6 yıl önce

hangi ilde oldu acaba?

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 13:20

peki eşiniz itiraz dilekçesi verdimi görüştürmediler beni eşimle ama itiraz etmiştir diye düşünüyorum bizimkinede baş savcı itiraz etmiş 6 aydir etmemiş şimdi ediyo sorusturma farklı bir ildeydi segbisle baglanmislar hakim tutuklama kararı vermiş saçma bir durumun içindeyiz sonumuz hayr olsun
Allahkadir, 6 yıl önce

Bugün 3. Gün hakim tayin olacakmış gider ayak yaktı çanımızı bizim mahkeme günü atandığı için iddianame hazırlanmıştı 13 kişiden 10 kişi itirafçı olup kurtuldu eşim ve diğerleri yurt dışı yasağı ile serbest kalmıştı ağır ceza hakimi o 3 kişiyi tekrar dinlemek istemiş ve sonuç bu

gececektirelbet
Aday Memur
09 Haziran 2018 13:27

bu bassavci hangi ilden acaba? benimde durum benzerde o sebeble soruyorum?

Sabır35, 6 yıl önce
peki eşiniz itiraz dilekçesi verdimi görüştürmediler beni eşimle ama itiraz etmiştir diye düşünüyorum bizimkinede baş savcı itiraz etmiş 6 aydir etmemiş şimdi ediyo sorusturma farklı bir ildeydi segbisle baglanmislar hakim tutuklama kararı vermiş saçma bir durumun içindeyiz sonumuz hayr olsun

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 14:02

sizin durumunuz neydi acaba erzurum ili
gececektirelbet, 6 yıl önce

bu bassavci hangi ilden acaba? benimde durum benzerde o sebeble soruyorum?

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:03

Ben de görüşemedim malasef itiraz dilekçesini avukatımız verdi biz de bulunduğumuz ilden o şekilde bağlantı yapılarak hakim öyle karar verdi benim anlamadığım zaten mahkeme günü belli iddianame aynı zaten tayin olacaksın bu ne acele zehir oldu günlerimiz gecelerimiz bu lanet örgütün içinde olanlar bir şekilde işin içinden sıyrılırken biz masumların çektiklerinin hesabını kim verecek adalet ne zaman yerini bulacak kim görecek haklılığımızı

Sabır35, 6 yıl önce

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 14:20

Bizim avukatımiz yok Barodan verdiler mi onuda bilmiyorum evet malesef zehir ettiler mahvettiler rabbim sorsun bu nasıl adalet bu nasıl vicdan haketmeyen insanlar içerde avukatiniz size itiraz kabul edilir veya reddedilir diye herhangi birsey dedimi
Allahkadir, 6 yıl önce

Ben de görüşemedim malasef itiraz dilekçesini avukatımız verdi biz de bulunduğumuz ilden o şekilde bağlantı yapılarak hakim öyle karar verdi benim anlamadığım zaten mahkeme günü belli iddianame aynı zaten tayin olacaksın bu ne acele zehir oldu günlerimiz gecelerimiz bu lanet örgütün içinde olanlar bir şekilde işin içinden sıyrılırken biz masumların çektiklerinin hesabını kim verecek adalet ne zaman yerini bulacak kim görecek haklılığımızı

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:25

Bize barodan verildi siz de bence baroyu arayıp öğrenin zaten bu hakim için herkes çok dengesiz aynı suçtan iki davaya farklı kararlar veriyor denilmişti kabul edilebilir ihtimali de var dedi ama kesin bir şey söyleyemem dedi bir umut bekliyorum

Sabır35, 6 yıl önce
Bizim avukatımiz yok Barodan verdiler mi onuda bilmiyorum evet malesef zehir ettiler mahvettiler rabbim sorsun bu nasıl adalet bu nasıl vicdan haketmeyen insanlar içerde avukatiniz size itiraz kabul edilir veya reddedilir diye herhangi birsey dedimi

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 14:27

nerden öğrenebilirim Barodan verildiğini bizim hakim için de iyi şeyler demediler siz nasıl öğrendiniz avukati telefon numarasi felan veriyorlar mı bir umut bulabilirsem en azından ondan bilgi alırım
Allahkadir, 6 yıl önce

Bize barodan verildi siz de bence baroyu arayıp öğrenin zaten bu hakim için herkes çok dengesiz aynı suçtan iki davaya farklı kararlar veriyor denilmişti kabul edilebilir ihtimali de var dedi ama kesin bir şey söyleyemem dedi bir umut bekliyorum

Abicandir
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:41

Bu konuda Her ilde farklı farklı kararlar alıyor. Şırnak merkezli operesyonda butun gozaltına alınanların tutuklu yargılanmasına karar vermısler. Avukatımız boyle soyledı. Iddaname ve ılk mahkeme kac ay surebılır sızce?

Sabır35, 6 yıl önce
nerden öğrenebilirim Barodan verildiğini bizim hakim için de iyi şeyler demediler siz nasıl öğrendiniz avukati telefon numarasi felan veriyorlar mı bir umut bulabilirsem en azından ondan bilgi alırım

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 14:47

Malesef adalet yok bizim iddianame hazır degildi 6 ayı geçti zaten bukadar uzun sürede bulamadıklarını cezaevinde mi bulacaklar savcının şüpheleniyorum demesiyle insan tutuklanır mı aklım fikrim almıyor bazı yerler hemen iddianame hazırlıyor sizin durumunuz neydi
Abicandir, 6 yıl önce

Bu konuda Her ilde farklı farklı kararlar alıyor. Şırnak merkezli operesyonda butun gozaltına alınanların tutuklu yargılanmasına karar vermısler. Avukatımız boyle soyledı. Iddaname ve ılk mahkeme kac ay surebılır sızce?

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:52

Herkese gecmis olsun allah yardimciniz olsun

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:56

Benim durumda sizin gibi hemen hemen adli kontrille birakildim savcular zaten herjese tutuklama tale

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 14:58

Ediyor magkemelrde ortalama 1 yili gecer diolar bu surecte hukuki destek almak sart gibime gelior

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 15:04

bi iddianame olsa ortada tamam diyeceğim ama oda yok..
Mmmmmmm0000001, 6 yıl önce

Ediyor magkemelrde ortalama 1 yili gecer diolar bu surecte hukuki destek almak sart gibime gelior

Toplam 20060 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi