Editörler : "eskiyara"Pangaea

handyun
Aday Memur
18 Eylül 2019 21:50

Sen öncelikle adam ol sonra burda milli eğitim gibi bir kurumda idarecilikten bahset senin gibilerin kanını bilirim sadece burda yazar ara 5536370099 buluşalım anlatayım
enensonmohikan, 5 yıl önce
gerekeni yapiyorum merak etme.yaptıklarımi senin hayalin ve kapasiten almaz.senin okulunda öğretmen olsaydım inan o koltukta oturup torpille atanip millete dürüstlük dersi veremezdın.toplantılarda seni konuşturmazdım zaten.senin nasil o koltuğa oturdugünu seni her gördüğüm yerde yüzüne söyler seni birazcık ta olsa utandırırmaya çalışırdım.seniin gibilerin cigerini bilirim.zor gördünüz mü kuzu olursunuz.ama gelmişsin burda konuşuyorsun.sahi sen nasil müdür oldun anlatsana.

handyun
Aday Memur
18 Eylül 2019 21:52

Hocam özür dilerim yanlış alıntı yaptım sizinle ilgili bir durum yok
fiatpalio1983, 5 yıl önce

Zaten yeni gelen idareci olmak isteyen öğretmenlerin çoğu böyle yapıyor.uzaktan baksan hangi ipte oynadıklarını bilmezsin.%99 u eğitim bir sene üye oluyor.Bir tane farklı görüşte insan yok mu diyorsun.Ama iş eleştirmeye gelse eskileri eleştirirler.

EnderuN Mektebi
Aday Memur
19 Eylül 2019 00:31

Su yazismalara bakin nasil da mide bulandirici edep yahu ogretmeniz biz

yeditepelisehir
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 09:10

hocam yapmayacak olan kim? böyle düşünme bir kere. sınvsa sınav, mülakatsa mülakat. ne gerekiyosa çalışır geçersin. öyle büyütmüşsün ki gözünde. kaç yerde müdürlüğü rica minnet vermek istediler, kabul etmedim. olursun merak etme. kafandan da birileri etmez fikrini çıkar. artık puanla atama olacak. kulağından tutup koltuğu oturtma devri bitecek. sınavı geçemeyecek kadar bilgisiz ve yeteneksizler temizlenecek. kendini geliştir. 2 yıl sonra idaredesin.

Fikret d, 5 yıl önce
2 yıl öğretmenlik şartı var, bundan sonra başvursam şansım var mi sizce? Yaşım genç çünkü, düşününce yapmazlar diye umutsuzluğa kapılıyorum

yeditepelisehir
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 09:15

arkadaşlarım sakin olun ya. neyin peşindesiniz? biz öğretmeniz, birliğiz, aynı taraftayız. yakışmıyor sizlere. dialog kurarak konuşmayı beceremiyor muyuz daha? konu neyse kapatalım gitsin. sayın adminler, resmen tehdit, hakaret havada uçuyor. müdahale eder misiniz?

dehneliler
Genel Müdür
19 Eylül 2019 09:39

Bazen cidden abartılıyor. Bi ara burada zeki alan değişimi isteyen tayfa vardı. En son beni alan değişikliği olmasın dedim diye öğretmenlerin birliğini bozmak bilmem ne falan filandan ekran görüntülerini alıp şikayet ediyorlardı. Yine de kendimize hakim olmamız gerekir. Seviyeyi düşürmeyelim.

handyun
Aday Memur
19 Eylül 2019 19:12

Gebze'deyiz telefonumu yazdım yüreğin yetiyorsa ara ben seni zaten bulurum sen hiç zahmet etme bakalım kim kimi ıslak odunla ayıltıp ayıltıp bağırtıyor

Antin-Kuntin
Memur
19 Eylül 2019 19:28

Yönetmelik kadın diyor..

gazili_06, 5 yıl önce

Değerli hocalarim.rica etsem yorumunuzu alabilir miyim?mesleki teknik anadolu lisesi(tamami kiz ogrenci)Müdürlük Basvurusunda;iki aday var

1.Muhasebe ve finanman öğretmeni(erkek)

2.Görsel Sanatlar Oğretmeni(kadin)

Hangisi atanir?puan dikkate alinmaksizin oncelikli olani varmidir?

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi