Editörler : E.Kayı Han
«67891011121314151617»

egemen7
Aday Memur
11 Aralık 2018 23:33

Forumda araştırdım biraz 2 aşamalı olduğu söyleniyor. Bazılarına da 2 kere gidilmiş. 1. Aşamada Adres teyidi ile igili herkese gidilir ama haberiniz olmayabilir diyor. Doğrudur çünkü mülakat sınavında 3-4 kişiyle görüştüm hatta biri bizim köy dağın başında abi oraya gelmişler muhtara sorumşlar falan dedi. 2. Aşamada güvenlik amaçlı kazanan kişilere sadece soruşturma yapılıyor ahlaki ilişkileri ile ilgili kişiliği ile ilgili kötü alışkanlığı varmı gibi konular için komşulara muhtara esnafa soruşturuluyormuş. Hatta bu konuda da bir kaç kişi bana yeni geldiler arkaşa 2 gün önce glemişler falan diye paylaştıklarını hatırlıyorum. Muhtemelen onlar bu güvenlik soruşturmasını geçerlerse atancaklar diye düşünüyorum. Bana gelmedikleri içinde umudum çok azaldı.:(

İkame35, 5 yıl önce
Onunla alakası yok büyük ihtimalle. Çünkü polis gelmeyip kazanan çok tanıdığım var. Polis gelip kazanan tanıdıklarım da var. Neye göre geliyorlar veya gelmiyorlar bilmiyoruz, kazanıp kazanmamakla alakalı değil diye düşünüyorum.

İkame35
Aday Memur
12 Aralık 2018 00:22

Bunun hakkında çok fazla bi bilgim yok kardeşim, seni de bu yüzden yanlış bilgilendirmek istemem. Ama tanıdığım bikaç kişiyle konuşmuştum önceden. 2 ay sonra başladım diyen de oldu, 3 ay sonra başladım diyen de oldu. Forumda 4 ay 6 ay sonra başladım diyenler de olmuş. Değişken bir durum sanırım. Her an hazır beklemek gerekli galiba.
Gök.Börü81, 5 yıl önce
Hocam Tahmini iş bası nezaman olur bugün evrak teslim etme süresi doldu

İkame35
Aday Memur
12 Aralık 2018 00:33

Umudun azalmasın kardeşim. Arkadaşım kazandı, baya muhabbet ettik. Ne çevresine ne de muhtarlığa polis vs soruşturma için gelen olmamış. Kendisi köyde oturuyordu. Bende huzursuzdum bu durumdan. Bu şekilde söyleyince biraz olsun içim rahatladı. İnsan ister istemez tedirgin oluyor ama çok fazla kafaya takmamak lazım, iyi düşünmek lazım.
egemen7, 5 yıl önce

Forumda araştırdım biraz 2 aşamalı olduğu söyleniyor. Bazılarına da 2 kere gidilmiş. 1. Aşamada Adres teyidi ile igili herkese gidilir ama haberiniz olmayabilir diyor. Doğrudur çünkü mülakat sınavında 3-4 kişiyle görüştüm hatta biri bizim köy dağın başında abi oraya gelmişler muhtara sorumşlar falan dedi. 2. Aşamada güvenlik amaçlı kazanan kişilere sadece soruşturma yapılıyor ahlaki ilişkileri ile ilgili kişiliği ile ilgili kötü alışkanlığı varmı gibi konular için komşulara muhtara esnafa soruşturuluyormuş. Hatta bu konuda da bir kaç kişi bana yeni geldiler arkaşa 2 gün önce glemişler falan diye paylaştıklarını hatırlıyorum. Muhtemelen onlar bu güvenlik soruşturmasını geçerlerse atancaklar diye düşünüyorum. Bana gelmedikleri içinde umudum çok azaldı.:(

mamidenli
Aday Memur
12 Aralık 2018 01:10

bana 5tane eksi veren aptal zeka özürlü arkadaşlar var başlık altında anlamadığınız nokta şu

BEN KONUYU DİREK KOMİSYONA SORDUM VE ONLAR DEDİ ve komisyonda benim kadar tanıdığı olan kimsede yok emin olabilirsiniz bişeyi başkaları gibi biyerlerden uydurmuyorum BEYNİNİZ yoksa fikriniz de hiç olmasın ...........

boşa beklentiye girmeyin diye söylüyorum lakin insanlık yapmamak lazımmış herkes gibi duygularınızla oynayıp hakkınıza girmek lazım değer bulmak görmek için sanırrım

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 08:41

Bu hafta açıklanmayacak

Aysegulsal
Şef
12 Aralık 2018 10:30

Sebep?
ege-93, 5 yıl önce

Bu hafta açıklanmayacak

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 10:46

sebebi yok bu hafta açıklanmayacak beklemeyin

Aysegulsal, 5 yıl önce
Sebep?

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 10:50

açıklanırsa ahmet çakarın giyerim dediğini giyecek misin?

ege-93, 5 yıl önce

sebebi yok bu hafta açıklanmayacak beklemeyin

Kemal-55
Aday Memur
12 Aralık 2018 10:53

Şimdi çevre konusunda seninle yarışa girmicem kardeşim sana tek bi öğüt vericem; kendi bilmişliğin içinde kibirle konuşuyosun farkında olmadan belkide, ama şunu bilmeni istiyorum yazdığın cümleler bu forumda olan arkadaşları aşağılıcak gibi duruyo ben senin cümleni sonradan okudum ve bende araştırdım bir çok kişiye danıştım ve sonuç olarak şunu öğrendim mülakat sonrası il ilçe ve taşra araştırmaları farklılık olabiliyormuş, ikametgah süresine göre ve aileninde sabıka durumuna göre ve köyde ilçede kasabada oturan insanlarda genellikle gidilmiyormuş.Her araştırma yapılan kişilerde kazandı gibi bir durum yokmuş,Yoklama yapan polislerde mahallellere çok sormak istemiyorlar kazandı,düşüncesine kapılıp hüzüne uğramasın diye,ve bu süreç komisyonla alakalı olmadığı bu araştırmaların iç işleri yapıyormuş.hepimiz bilgi edinmek için açıldı bu forum lütfen saygılı ve daha çok açıklanam tarihiyle ilgili bilgiler verelim.İyi Günler.

mamidenli, 5 yıl önce

bana 5tane eksi veren aptal zeka özürlü arkadaşlar var başlık altında anlamadığınız nokta şu

BEN KONUYU DİREK KOMİSYONA SORDUM VE ONLAR DEDİ ve komisyonda benim kadar tanıdığı olan kimsede yok emin olabilirsiniz bişeyi başkaları gibi biyerlerden uydurmuyorum BEYNİNİZ yoksa fikriniz de hiç olmasın ...........

boşa beklentiye girmeyin diye söylüyorum lakin insanlık yapmamak lazımmış herkes gibi duygularınızla oynayıp hakkınıza girmek lazım değer bulmak görmek için sanırrım

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 10:56

adam gibi konuş burda şu gün açıklancak,bu gün açıklancak demiyorum bu hafta açıklanmayacak d iyorum açıklanacağına inanıyorsan bekle

ali.cihan, 5 yıl önce

açıklanırsa ahmet çakarın giyerim dediğini giyecek misin?

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 11:00

işte bu hafta açıklanmayacak diyorsun ya kesin olarak.

ben de diyorum ki bu hafta ahmet açıklanırsa çakarın giyerim dediğini giyecek misin?

çünkü açıklanırsa ben buraya yazacam seni sahneye bekliyoruz diye.

ege-93, 5 yıl önce

adam gibi konuş burda şu gün açıklancak,bu gün açıklancak demiyorum bu hafta açıklanmayacak d iyorum açıklanacağına inanıyorsan bekle

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:08

kardeş bende şuan cezaevinden yazıyorum açıklanmazsa da ben seni bekliyorum buyur gel bi çayımı iç olur mu ?

ali.cihan, 5 yıl önce

işte bu hafta açıklanmayacak diyorsun ya kesin olarak.

ben de diyorum ki bu hafta ahmet açıklanırsa çakarın giyerim dediğini giyecek misin?

çünkü açıklanırsa ben buraya yazacam seni sahneye bekliyoruz diye.

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 11:15

benim açıklanacak ya da açıklanmayacak diye bir iddiam olmadı. ama sen bu hafta kesin açıklanmayacak beklemeyin dedin değil mi? açıklanırsa burdan ismini anons edeceğim.

bu arada cezaevinden yazıyorum derken ne demek istedin onu da bir açıklığa kavuştur?

ege-93, 5 yıl önce

kardeş bende şuan cezaevinden yazıyorum açıklanmazsa da ben seni bekliyorum buyur gel bi çayımı iç olur mu ?

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:22

açıklanırsa anons et bekliyorum

ali.cihan, 5 yıl önce

benim açıklanacak ya da açıklanmayacak diye bir iddiam olmadı. ama sen bu hafta kesin açıklanmayacak beklemeyin dedin değil mi? açıklanırsa burdan ismini anons edeceğim.

bu arada cezaevinden yazıyorum derken ne demek istedin onu da bir açıklığa kavuştur?

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:28

ne demek istediğim belli duyum aldım

ali.cihan, 5 yıl önce

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:43

Yardımcı olmak istedim ama gereği yok tekrar anladım hepinizin hakkında hayırlısı olsun

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 11:44

bu şekilde yardımcı olunmaz gerek yok

ege-93, 5 yıl önce

Yardımcı olmak istedim ama gereği yok tekrar anladım hepinizin hakkında hayırlısı olsun

keyifly
Kapalı
12 Aralık 2018 11:44

hayırdır kardeşim, milleti galeyana getirmek için mi giriyorsun foruma? amacın ne, hangi cezaevinde çalışıyorsun?
ege-93, 5 yıl önce

ne demek istediğim belli duyum aldım

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:45

Galeyana getirmek derken ? Bak ben duyum aldım bu hafta açıklanmayacak diye sadece bunu yyazdım buda son yazım.

keyifly, 5 yıl önce
hayırdır kardeşim, milleti galeyana getirmek için mi giriyorsun foruma? amacın ne, hangi cezaevinde çalışıyorsun?

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 11:47

cezaevinde çalışıyorum bile demedi cezaevinden yazıyorum dedi.

keyifly, 5 yıl önce
Toplam 692 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi