Editörler : ayşegül bgm

Hayalperesthemşire
Müsteşar
25 Mayıs 2019 14:52

Anladım o halde çok iyi alıyorsunuz, umaırm düşmez

yasminym, 5 yıl önce

Ben hemsıre degılım nobetım yok 9-4 calısıyorum poliklinik yapıyorum dıyetısyen psıkolog bıyolog cocuk gelişimcı dıl konusma terapisti ergoterapıst bu sekılde alıyor dıgerlerını bılmıyorum

yasminym
Kapalı
25 Mayıs 2019 16:33

Adana sehır hastanesındekı aynı medlek grubu 900-1000 tl balıkesır sehır hastanesı 650-800 tl alıyor dıye bılıyorum yenı acılan sehır hastsnelerının suan içindusuktur ama 3-5 aya kadar onlarda bu sekılde alır.ben 15 aydır boyle alıyorum gecen ay 925 tl yattı doner sermaye bırımı her ay bı kişiye %20 ek odeme yapıyor

96hemşire96
Aday Memur
07 Ağustos 2019 11:51

şu an için bir bilginiz var mı? ya da değişikliğe gidilen bir şey

fjafja, 5 yıl önce

eskişehir şehir hastanesinde ocak ve şubat serviste çalışan hemşire psikolog diyetisyen fizyoterapist vs gibi personele 650-1000 arası yattı, poliklinikte çalışanlara 300-500 arası yattı şehir hastanesine gelmeden de geçen yıl devlette bu civar yatmıştı

secrutybo
Aday Memur
18 Ağustos 2019 11:03

döner dışında ödenen sabit acaba heryerde değişiklik gösteriyormu?

Osman994
Kapalı
19 Ağustos 2019 00:57

Balıkesir yazdım ilk sıraya inş bu şekilde gelir ek döner tşkler hocam
yasminym, 5 yıl önce

Adana sehır hastanesındekı aynı medlek grubu 900-1000 tl balıkesır sehır hastanesı 650-800 tl alıyor dıye bılıyorum yenı acılan sehır hastsnelerının suan içindusuktur ama 3-5 aya kadar onlarda bu sekılde alır.ben 15 aydır boyle alıyorum gecen ay 925 tl yattı doner sermaye bırımı her ay bı kişiye %20 ek odeme yapıyor

yasminym
Kapalı
19 Ağustos 2019 08:07

rıca ederım hatta gecne yıl ılk acıldıgında telefon ıle arayıp tercıh yapacagım donemde 300-450 tl arası 500 tl yı bulmaz demıslerdır bu yıl tayınle bı arkds gıttı 600 tl den asagı almadım demıstı ıl baslarda sıfır oluyor ya da dusuk oluyor sonra yukselıyor.

Osman994, 5 yıl önce
Balıkesir yazdım ilk sıraya inş bu şekilde gelir ek döner tşkler hocam

yusufdygn
Aday Memur
19 Ağustos 2019 23:59

HEMŞİRE İÇİN Mİ BU?

yasminym, 5 yıl önce

yasminym
Kapalı
20 Ağustos 2019 06:59

Lisans psıkolog dıyetısyen cocuk gelişimi uzmanları

yusufdygn, 5 yıl önce

HEMŞİRE İÇİN Mİ BU?

iblis35
Memur
20 Ağustos 2019 08:41

izmir bozyaka eah hakkında bilgisi olan varmı

Memurus47
Şef
20 Ağustos 2019 10:40

Orası hiç almıyor diye biliyorum ben.6 ay önce sorduğumda böyleydi.

iblis35, 5 yıl önce

izmir bozyaka eah hakkında bilgisi olan varmı

fatihts
Aday Memur
07 Eylül 2019 15:51

Eskişehir Şehir Hastanesinin Performansı nasıl ??

hm.sumeyra
Aday Memur
07 Eylül 2019 16:08

Kayseri şehir i de bilen varsa paylaşsa seviniriz

xentiuserda
Aday Memur
07 Eylül 2019 19:24

ankara bilkent sıfır döner

Derin dag
Aday Memur
07 Eylül 2019 23:43

Gülhane eğitim araştırmayı bilen var mı

Memur.adası
Aday Memur
09 Ocak 2020 18:30

Arkadaşlar Merhaba, Özellikle şehir hastanelerinde çalışan arkadaslara soruyorum. İzmir' deki hastaneler şehir hastanesi adı altında birlesecekler 7 ay kadar sonra. Şehir hastanesine geçme aşamasında sizlere il içi ya da il dışı başka hastane seçmek ister misin tarzında sorular soruldu mu? Manisa ve Bursa' da çalışanlara sorulmuş mesela.bana öyle söylendi Ama?

Mkshdyt
Kapalı
09 Ocak 2020 21:03

DOKTORA DÖNER VAR SAĞLIK PERSONELİNE YOK BİZİM BURDA ÖYLE

1psikolog
Aday Memur
05 Mart 2020 09:28

Merhabalar ya ben bu maaşlar hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Şimdi şehir hastaneleri, devlet hastaneleri, eğitim ve araştırmalar bu 3 ünden hangisinde döner sermaye daha çok oluyor bilen var mı. Özellikle psikologlar için. Bide Trsm ve il, ilçe sağlık müdürlükleri var.

yasminym
Kapalı
05 Mart 2020 09:49

İLDEN İLE HASTANEDEN HASTANEYE DEGISIR.ADANADAKI SEHIR HASTANESINDE CALISAN BIRI 900 ALIRKEN BALIKESIR SEHIR HASTANESINDEKI BIRI 200 ALABILIR.YANI EGITIM ARASTIRMA ŞU KADAR SEHIR HASTANESI ŞU KADAR ALIYOR DIYE NET BIR SEY YOK.CALISTIGIN HASTANEDEN 800 ALIRKEN BI ANDA SIFIR DÖNER BILE ALABILIRSIN YA DA HIC DONER ALMAZKEN 600 ALMAYA DA BASLAYABILIRSIN BU EGITIM ARASTIRMA SEHIR DEVLET HASTANELERI HANGISI OLURSA OLSUN BÖYLEDIR.TSM ILCE SAGLIK MUDURLUKLERINDE DAHA STABİLDİR.COK OYNAMAZ 6 AY DÖNER ALIRKEN BI ANDA SIFIR DÖNER OLMAZ 50-100 TL DÜŞER YA DA YÜKSELIR.YANI BUNA COK KAFA YORMAYINIZ KESIN NET RAKAMLAR YOKTUR.ANKARA SEHIR HASTANESI BAKINIZ YORUMLARA SIFIR HIC ALMIYORUZ DIYORLAR AMA MERSIN SEHIR HASTANESI 900 ALIYOR MESELA.IKISI DE SEHIR HASTANESI YANI HASTANE BAZ ALINMIYOR BU ISLER KARISIK KAFA YORMAYINIZ.600-700 DÖNER ALIRKEN SON 6 AYDIR 300-400 ALMAYA BASLADIM GECEN AY İSE 800 ALDIM.YANI DEMEM O Kİ COK DEGISKEN BU YUZDEN YAPACAGINIZ İŞ KAPSAMINDA BAKINIZ.ILCE SAGLIKTA MASA BASI OTURUP MESLEGIMI YAPAMAM AMA DÖNER IYI ALIRIM MI YOKSA HASTANE OLSUN AZ OLSUN AMA HASTA BAKAYIM MI TERCIH MESELESI..

1psikolog, 4 yıl önce

Merhabalar ya ben bu maaşlar hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Şimdi şehir hastaneleri, devlet hastaneleri, eğitim ve araştırmalar bu 3 ünden hangisinde döner sermaye daha çok oluyor bilen var mı. Özellikle psikologlar için. Bide Trsm ve il, ilçe sağlık müdürlükleri var.

1psikolog
Aday Memur
05 Mart 2020 09:56

Anladım çok teşekkür ederim.

yasminym, 4 yıl önce

İLDEN İLE HASTANEDEN HASTANEYE DEGISIR.ADANADAKI SEHIR HASTANESINDE CALISAN BIRI 900 ALIRKEN BALIKESIR SEHIR HASTANESINDEKI BIRI 200 ALABILIR.YANI EGITIM ARASTIRMA ŞU KADAR SEHIR HASTANESI ŞU KADAR ALIYOR DIYE NET BIR SEY YOK.CALISTIGIN HASTANEDEN 800 ALIRKEN BI ANDA SIFIR DÖNER BILE ALABILIRSIN YA DA HIC DONER ALMAZKEN 600 ALMAYA DA BASLAYABILIRSIN BU EGITIM ARASTIRMA SEHIR DEVLET HASTANELERI HANGISI OLURSA OLSUN BÖYLEDIR.TSM ILCE SAGLIK MUDURLUKLERINDE DAHA STABİLDİR.COK OYNAMAZ 6 AY DÖNER ALIRKEN BI ANDA SIFIR DÖNER OLMAZ 50-100 TL DÜŞER YA DA YÜKSELIR.YANI BUNA COK KAFA YORMAYINIZ KESIN NET RAKAMLAR YOKTUR.ANKARA SEHIR HASTANESI BAKINIZ YORUMLARA SIFIR HIC ALMIYORUZ DIYORLAR AMA MERSIN SEHIR HASTANESI 900 ALIYOR MESELA.IKISI DE SEHIR HASTANESI YANI HASTANE BAZ ALINMIYOR BU ISLER KARISIK KAFA YORMAYINIZ.600-700 DÖNER ALIRKEN SON 6 AYDIR 300-400 ALMAYA BASLADIM GECEN AY İSE 800 ALDIM.YANI DEMEM O Kİ COK DEGISKEN BU YUZDEN YAPACAGINIZ İŞ KAPSAMINDA BAKINIZ.ILCE SAGLIKTA MASA BASI OTURUP MESLEGIMI YAPAMAM AMA DÖNER IYI ALIRIM MI YOKSA HASTANE OLSUN AZ OLSUN AMA HASTA BAKAYIM MI TERCIH MESELESI..

zzzed
Aday Memur
05 Mart 2020 11:58

Daha atanmadan bu kadar maaş mı düşünen atanınca ne yapar

Kbrnurse, 5 yıl önce
Anladım hocam Teşekkür ederim ben maaş konularını pek bilmiyorum inşallah atanınca öğrenecem. Nöbet döner Hepsi 15 inde yatıyor sanıyordum.
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi