Editörler : crops35
28 Kasım 2019 12:31

2019/2 tercih adalet mezunu arkadaşlar kimler tercih yapacak

Merhaba arkadaşlar 2019/2 kpss tercihlerinde adalet bölümü mezunu arkadaşlar dan kimler tercih yapacak bazı alımlarda bilgisayar işletmeni sertifikası isteniyor kimin bilgisayar işletmeni sertifikası var kimler tercih verecek

arzik476
Şef
28 Kasım 2019 13:20

Fakültede alınan bilgisayar dersi sertifika yerine geçiyor ediyorlar. Açıköğretim fakültesinde alınan bilgisayar dersi de geçerli oluyor mu aceba?

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 13:41

Merhaba maalesef kardeşim milli eğitimden alınmış bilgisayar işletmeni sertifikası isteniyor 6225 k

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 13:45

6225 kodu senin dediğin mülakat alımlarında bazen geçerli kuruma bağlı

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 13:53

https://www.memurlar.net/haber/634093/bilgisayar-dersi-bilgisayar-sertifikasi-icin-yeterli-mi.html

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 14:12

Merhaba maalesef kardeşim milli eğitimden alınmış bilgisayar işletmeni sertifikası isteniyor milli

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 14:13

Milli eğitim onaylı olması lazım o senin dediğin açıktan alımlarda kuruma bağlı

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 14:16

bana mı verdin bu cevabı ?

Gaziantepli bey, 4 yıl önce

Milli eğitim onaylı olması lazım o senin dediğin açıktan alımlarda kuruma bağlı

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 14:17

kim istiyor hocam hangi kurum milli eğitimden sertifikalı istiyor ?

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 14:24

2019/2 kpss merkez atamasında 6225 kodu 3001 ve 3003 adalet bölümün bazı alımlarda

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 14:30

Gaziantepli arkadaşım, kesin bilgin olmadan bu şekilde net cevaplar vermen burada pek hoş olmaz, bir çok arkadaşımızın bilgisi çok az, buradaki yorumlarla geleceğini belirleyenler var. Ben bilgisayar işletmeniyim bir üniversitede ve ben buraya sadece açıköğretimde aldığım bilgisayar (bilgi teknolojileri) dersini gösterdim.bir başka bilgisayar işletmeni arkadaşım lise de ki bilgisayar dersini gösterdi.Link paylaştım keşke ona bi baksaydın, orada da memurlarnetin haber i var paylaştığı.

Bu açılan kadrolardaki kurumları arayıp o kurumlara ben üni de aldım bu ders yeterli mi dediğin an zaten net cevabı kurum verir.

Gaziantepli bey, 4 yıl önce

2019/2 kpss merkez atamasında 6225 kodu 3001 ve 3003 adalet bölümün bazı alımlarda

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 14:32

eğer ki adalet bölümlerinden alım yapılırken bilgisayar işletmeni kadrosuna "ben meb isterim diyen" bir kurum varsa onları bize listele , başvuracak arkadaşlarda orayı arasın emin olsun.

tokerer07, 4 yıl önce

Gaziantepli arkadaşım, kesin bilgin olmadan bu şekilde net cevaplar vermen burada pek hoş olmaz, bir çok arkadaşımızın bilgisi çok az, buradaki yorumlarla geleceğini belirleyenler var. Ben bilgisayar işletmeniyim bir üniversitede ve ben buraya sadece açıköğretimde aldığım bilgisayar (bilgi teknolojileri) dersini gösterdim.bir başka bilgisayar işletmeni arkadaşım lise de ki bilgisayar dersini gösterdi.Link paylaştım keşke ona bi baksaydın, orada da memurlarnetin haber i var paylaştığı.

Bu açılan kadrolardaki kurumları arayıp o kurumlara ben üni de aldım bu ders yeterli mi dediğin an zaten net cevabı kurum verir.

Gaziantepli bey
Aday Memur
28 Kasım 2019 14:45

Tamam kardeşim

arzik476
Şef
28 Kasım 2019 17:10

Tokerer hocam, bilgisayar işletmenliği hakkında biraz bilgi verir mısınız rica etsek? Vazifeleri nedir, maaş durumu vs...

tokerer07, 4 yıl önce

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 17:47

maaş 3600 civarı . çalışacağın kurumun birimine göre değişir ne iş yaptığın.Ben personel daire başkanlığında çalıştığım için beni m işim atamalarla.Yani işin evrak.Evrak takip ..Zor bi olayı yok.Hangi bakanlık hangi müdürlük olursa olsun 2-3 ay sonra işini öğrenmiş 6-7 ay sonra deneyimli oluyorsun.

arzik476, 4 yıl önce

Tokerer hocam, bilgisayar işletmenliği hakkında biraz bilgi verir mısınız rica etsek? Vazifeleri nedir, maaş durumu vs...

arzik476
Şef
28 Kasım 2019 18:19

Kadrolu sizinki heralde, neden aile bakanlığına geçmek istiyorsunuz?

tokerer07, 4 yıl önce

maaş 3600 civarı . çalışacağın kurumun birimine göre değişir ne iş yaptığın.Ben personel daire başkanlığında çalıştığım için beni m işim atamalarla.Yani işin evrak.Evrak takip ..Zor bi olayı yok.Hangi bakanlık hangi müdürlük olursa olsun 2-3 ay sonra işini öğrenmiş 6-7 ay sonra deneyimli oluyorsun.

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 21:51

Memuriyet Artvin Memleket Antalya..2 sene dayanabildim bu duruma

arzik476, 4 yıl önce

Kadrolu sizinki heralde, neden aile bakanlığına geçmek istiyorsunuz?

Inception35
Memur
28 Kasım 2019 21:54

barış nasıl durumlar gidebilecek misin :) hayırlısıyla

tokerer07, 4 yıl önce

arzik476
Şef
28 Kasım 2019 22:03

Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin o halde.

tokerer07, 4 yıl önce

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 23:30

Bakalım inşallah :) gitsekte gitmesekte istifayı sundum. sözleşmeliden olmazsa 6 ay sonraki tercihlerde kısmet ..Çok fena adalet mezunu var üstümde onlardan tırsıyorum bu sözleşmelide :D

Inception35, 4 yıl önce

barış nasıl durumlar gidebilecek misin :) hayırlısıyla

tokerer07
Şef
28 Kasım 2019 23:43

amin hocam eyvallah

arzik476, 4 yıl önce

Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin o halde.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi