Editörler : supporters.
06 Şubat 2019 10:59

Kpss'a

1 aylık zabıt katıbıyım. Bu işin sonu olmadıgını dusunuyorum. KPSS A sınavına gırmeyı dusunuyorum. Aöf işletme mezunuyum. Yani alan derslerini bilmiyorum dersleri bilmeden sınava calısmalımıyım mı yapabilir miyim dershane destegı almadan. Kac aylık bir calısma gerekir şimdiden tesekkurler

dnz.20
Aday Memur
06 Şubat 2019 15:44

EĞER İSTERSEN YAPARSIN... BEN 2 YILLIK MEZUN OLUP AÇIK ÖĞRETİMDEN 4 YILLIĞA TAMAMLAYIP BU SINAVA GİRİP YÜKSEK PUAN ALAN İNSAN GÖRDÜM... .. EĞER DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRSAN BENCE DERSHANEYE ZATEN GİTME AMA HİÇ TEMELİN YOKSA SENİ HEM YÖNLENDİRME HEM BİLGİLENDİRME ADINA GİTSEN OLUR... BU ARADA KURSLAR BAŞLADI... GİDECEKSEN ACELE ET.

oquz061
Aday Memur
12 Şubat 2019 08:24

##
dnz.20, 5 yıl önce

EĞER İSTERSEN YAPARSIN... BEN 2 YILLIK MEZUN OLUP AÇIK ÖĞRETİMDEN 4 YILLIĞA TAMAMLAYIP BU SINAVA GİRİP YÜKSEK PUAN ALAN İNSAN GÖRDÜM... .. EĞER DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRSAN BENCE DERSHANEYE ZATEN GİTME AMA HİÇ TEMELİN YOKSA SENİ HEM YÖNLENDİRME HEM BİLGİLENDİRME ADINA GİTSEN OLUR... BU ARADA KURSLAR BAŞLADI... GİDECEKSEN ACELE ET.

bsttsbst
Aday Memur
16 Mart 2019 10:43

merhaba arkadaşım. ben kpss 2108 A grubu sınavına girdim. bazı puan türlerinden derecem var. Kurum sınavlarına hazırlanıyor ve ilanları bir fiil takip ediyorum.5 ayda mantıklı ve taktiksel bir çalışma ile pek tabi derece yapabilirsin. nasıl çalışman gerektiğine dair nacizane birkaç şey söylemek isterim. özellikle gk-gy'ye çok fazla önem vermelisin. Bu süreçte gidebiliyorsan eğer bir dersaneye gitmelisin. onun dışında yok ben kendim çalışırım diyorsan kitap önerisi yapayım.

İktisatta kesinlikle çıkmış soruları çözdükten sonra Yüksel Bilgili'nin Ceteris Paribus isimli özgün sorular kitabını en az 2 defa çözmelisiniz.

Maliyede yine aynı şekilde çıkmış soruları çözdükten sonra Arda Hakan Öğretir'in 4T Maliye isimli özgün soruları bir kere çözmelisiniz.

Muhasebede (benim derecem muhasebeden) Alican Dovletov'un Rasyo isimli özgün kitabını en az 2 kere çözmelisiniz.

Hukuk konusunda pek fazla kitap önerisi yapamıyorum. Bu sebepten dolayı da başka arkadaşların önerilerini dinleyebilirsin.Çıkmış soruları inceleyerek özgün sorular çözerek pekiştirirsen halledemeyeceğin birşey yok.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi