Editörler : Pangaea
23 Ekim 2021 15:21

2022 yılında ek atama olur mu arkadaşlar ?
2022 yılı mart, nisan ve mayıs aylarında ek atama olabilir mi arkadaşlar ?

furkanuc
Aday Memur
23 Ekim 2021 19:06

Olma ihtimali çok yüksek hocam ancak büyük bir sayı beklememek lazım 20 25 hatta 15 bin bile gelebilir.
23 Ekim 2021 19:13

Bu iflasa giden ekonomi ile olma ihtimali düşük.

Gitgide artan hayat pahalılığı yüzünden de mevcut öğretmenlerin maaşı asgari ücretin alım seviyesine eşit olacak birkaç sene sonra.

En geç 3-4 sene sonra da Arjantin veya Venezüella gibi ekonomik anlamda iflas bayrağını açarız.

Daha hiçbir şey yaşamadık,her şey yeni başlıyor!

Pskghakan
Şef
23 Ekim 2021 21:20

Ben olacağını hiç sanmıyorum. Ancak 2021-2022 birlikte alım yapılır. Eylül gibi.

Fikret1111
Aday Memur
28 Ekim 2021 13:22

Yıllardır bir çökertemedin ha çöktü ha çökecek diye
ekonomikk.çöküşş, 2 yıl önce

Bu iflasa giden ekonomi ile olma ihtimali düşük.

Gitgide artan hayat pahalılığı yüzünden de mevcut öğretmenlerin maaşı asgari ücretin alım seviyesine eşit olacak birkaç sene sonra.

En geç 3-4 sene sonra da Arjantin veya Venezüella gibi ekonomik anlamda iflas bayrağını açarız.

Daha hiçbir şey yaşamadık,her şey yeni başlıyor!

Ozelegitim61
Şube Müdürü
28 Ekim 2021 14:57

Çok yüksek ihtimalle olacak. Okul öncesi başta olmak üzere dikab, ingilizce branşlarında kontenjan artırımına gidilecek.

28 Ekim 2021 15:52

Zannetmiyorum ekonomi çokmüş vaziyette ancak seçim durumunda belki
28 Ekim 2021 19:17

Sen ve senin gibiler bundan 4-5 sene önce "ekonomi çoh eyi" derken ekonomik krize doğru gittiğimizi buradan bas bas bağırıyordum.şimdi yaklaşık 1 senedir senin gibiler ekonomik krizde olduğumuzu itiraf ediyor ve ben bu sefer ekonomik çöküşün bizi beklediğini söylüyorum.Yine haklı çıkacağım yüksek ihtimalle.Hem de öyle bir ekonomik çöküş ki uzun seneler devam edecek ve muhtemelen yağmalama ve iç savaş gibi şeylere yol açacak. Bir de bu süreçte tıpkı bir zamanlar diktatör Saddam Hüseyin' e yapıldığı gibi Erdogan da tuzağa düşürülüp dış savaşa zorlanırsa yeme de yanında yat!

Fikret1111, 2 yıl önce
Yıllardır bir çökertemedin ha çöktü ha çökecek diye

furkanuc
Aday Memur
31 Ekim 2021 14:01

Olmayacak diyenler 2020li yaygaracılar hocam bunlara göre kendilerinden başka kimse atanmasın istiyorlar ondan atama gelmeyecek diyorlar. Gönlünüz ferah olsun atama gelecektir ve karma olmayacaktır.
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi