Editörler : swat3410
«5678910111213141516»

Mhmt612
Kapalı
28 Nisan 2017 10:47

Vallahi de billahide günah insanlara pesin peşin örgüt damgası yapıştırılıyor, kırmızı listeye girecek kadar tehlikeli olacak fakat bylook, banka dersane gibi hiçbir kriter olmayacak bırakın bunları, bu listedekilerin bir çoğunu feto kendi tarafına çekmediği için böyle tasnif etmistir

one famous
Aday Memur
28 Nisan 2017 10:48

Aynen katılıyorum, suçu olmayan veya zamanında iyi niyetinden dolayı bir selam verip 17-25 Aralık itibarıyla irtibatını kesen bir çok isim var listelerde. Sebepsiz yere açığa alınanların Allah yardımcısı olsn.

Yabgu1, 7 yıl önce

Vay bee. Bu 9 bin küsür kişi kırmızı listedemiymiş?. Bu adamların çoğunun haberi bile yoktur neye göre alındılar listeye. Bylocku bankasyası irtibatı vs olmayan fakat şubelerde çalıştığı için şüpheli görülenleri böyle uyduruk listeye dahil edip kafalarına göre ihraç edecekler.

Kardeşim bunlar çalıştığı birimlerde usulsüzlük yapmışlar mı devletine hainlik yapmışlar mı bunlara bakılır bunlar kriterdir. Uyduruk gerekçelerle bi sürü masum insanların hayatına etki edecekler.

Daha bu devlete bu kurumlara çok yararlı olacak nice genç fidanın şevkleri kırıldı, khk ile sökülüp atıldı. Ne zaman bu hatadan dönülecek.

dpogda
Aday Memur
28 Nisan 2017 10:56

arkadaşlar s.a. cümleten herkese geçmiş olsun.geçen gün açığa alındım ve devletime hizmet etmekten başka hiç birşey yapmadım fazla kafa ütülemeyim valiliklerde masumiyetimizle ilgili dilekçe verebileceğimiz bir kurum-komisyon var mı bilgi verebilecek varsa sevinirim ?

16kasim2016
Kapalı
28 Nisan 2017 10:58

sadece bir liste değil, 64 GB lık veri var deniyor.

Sadece isim olsa 64KB bile olmaz.

bugüne kadar hangi imamlarla temas halinde

oldukları, şu anda hangi imamla birlikte hareket ettikleri ...vs.

Yabgu1, 7 yıl önce

Vay bee. Bu 9 bin küsür kişi kırmızı listedemiymiş?. Bu adamların çoğunun haberi bile yoktur neye göre alındılar listeye. Bylocku bankasyası irtibatı vs olmayan fakat şubelerde çalıştığı için şüpheli görülenleri böyle uyduruk listeye dahil edip kafalarına göre ihraç edecekler.

Kardeşim bunlar çalıştığı birimlerde usulsüzlük yapmışlar mı devletine hainlik yapmışlar mı bunlara bakılır bunlar kriterdir. Uyduruk gerekçelerle bi sürü masum insanların hayatına etki edecekler.

Daha bu devlete bu kurumlara çok yararlı olacak nice genç fidanın şevkleri kırıldı, khk ile sökülüp atıldı. Ne zaman bu hatadan dönülecek.

skkoç
Memur
28 Nisan 2017 11:08

anlamadığım . bu aq fetöcüleri 2014 yılından önce ne yapıyorlardı ergenekon balyoz diye türk ordusuna çökertmeye çalışmıyormuydu bu terör faaliyeti değilmi yaw. bu yawşaklar önceden de teröristti şimdide 2014 mü ne alaka ne kadar cemaatci fetöcü varsa göndereceksin. ama hiç bağı irtibatı olmayanı da yakmayacaksın adalet iyi işletilmeli

ronaldinho gaucho, 7 yıl önce

sen bunların ihanetini bile bile 2014 te yurduna dersanesine gitmişsin bu onlara yardım olmuyor mu ?

deliyurek1
Kapalı
28 Nisan 2017 11:10

Kimin neye hizmet ettiği belirsiz olan bu günlerde, özellikle açıkta olanlar abuk subuk yorum yapmayın.

Basına bilgi sızmış. 70.000 180.000 gibi ifadeler var.

Dolu bardakların birinde zehir vardı.

Hepsini birlestirdiler ve paylaştırdılar.

Şimdi hepsi zehirli.

one famous
Aday Memur
28 Nisan 2017 11:24

Arkadaşlar, yeni açığa alınan bir arkadaşım için sayfayı takip ediyorum. Çocuk şuan resmen bunalımda. Bu aşamada beklemek dışında yapabileceği var mı? Dilekçe vs. Bilgisi olanlar cevap versin lütfen.

16kasim2016
Kapalı
28 Nisan 2017 11:26

aynen öyle devrem...

skkoç, 7 yıl önce

anlamadığım . bu aq fetöcüleri 2014 yılından önce ne yapıyorlardı ergenekon balyoz diye türk ordusuna çökertmeye çalışmıyormuydu bu terör faaliyeti değilmi yaw. bu yawşaklar önceden de teröristti şimdide 2014 mü ne alaka ne kadar cemaatci fetöcü varsa göndereceksin. ama hiç bağı irtibatı olmayanı da yakmayacaksın adalet iyi işletilmeli

qwerter
Kapalı
28 Nisan 2017 11:28

bimerde buna özel düzenleme var girince görür yazsın, biraz hava alsın 2-3 gün sonra dinç kafayla personel, ist, kendinden sorumlu il emn. md. yrd. na çıkabilirim beni dinlerler diyosa çıkıp görüşsün durumunu münasip dille anlatsın.

one famous, 7 yıl önce

Arkadaşlar, yeni açığa alınan bir arkadaşım için sayfayı takip ediyorum. Çocuk şuan resmen bunalımda. Bu aşamada beklemek dışında yapabileceği var mı? Dilekçe vs. Bilgisi olanlar cevap versin lütfen.

Kararsızflamingo
Aday Memur
28 Nisan 2017 11:37

Abiler selamın aleyküm ben babam için takip ediyorum, 4 ekim açığıydı 2 martta iade oldu, 26 nisan gece 00.33de tekrar listede adı çıktı silahı kimliği verdik. Bunu neye yormalıyız gerçekten 5 ay araştırılmış temiz çıkmış birisi neden tekrar açığa alınır ?

yusufkoraydin
Yasaklı
28 Nisan 2017 20:59

Şimdi listede adı olduğu için açığa alınmıştır ama daha önce neden açığa alınmıştı? Mevzu neydi?

Kararsızflamingo, 7 yıl önce

Abiler selamın aleyküm ben babam için takip ediyorum, 4 ekim açığıydı 2 martta iade oldu, 26 nisan gece 00.33de tekrar listede adı çıktı silahı kimliği verdik. Bunu neye yormalıyız gerçekten 5 ay araştırılmış temiz çıkmış birisi neden tekrar açığa alınır ?

Kararsızflamingo
Aday Memur
28 Nisan 2017 22:34

Dosyada irtibat ve iltisak olabileceğinden yazıyodu şimdide öyle yazıyo abi anlamadık vallahi

yusufkoraydin, 7 yıl önce

Şimdi listede adı olduğu için açığa alınmıştır ama daha önce neden açığa alınmıştı? Mevzu neydi?

Reis6161
Memur
28 Nisan 2017 22:42

Bende ayni dusunceye sahibim..Bence Bu fetonun bir oyunu...Adamlar, genis bi tabana magduriyeti yaymak istiyor...

Mhmt612, 7 yıl önce

Vallahi de billahide günah insanlara pesin peşin örgüt damgası yapıştırılıyor, kırmızı listeye girecek kadar tehlikeli olacak fakat bylook, banka dersane gibi hiçbir kriter olmayacak bırakın bunları, bu listedekilerin bir çoğunu feto kendi tarafına çekmediği için böyle tasnif etmistir

voyager61
Aday Memur
28 Nisan 2017 23:34

Arkadaşlar 26 nisanda açığa alınanların ev aramasi gibi adlı işlem başlatılan oldu mu Ben diyarbakirdaym böyle bir uygulama olmadı istanbulda olmuş diye duydum akıbeti nedir bilen duyan var mi

yusufkoraydin
Yasaklı
29 Nisan 2017 00:03

Peki banka, okul, ihbar vs birşey var mıydı daha önce?

Dosyada irtibat ve iltisak olabileceğinden yazıyodu şimdide öyle yazıyo abi anlamadık vallahi

Kararsızflamingo
Aday Memur
29 Nisan 2017 00:09

Hayır hiç biri yok hep devlet okulunda okudum şuan hemşirelik okuyorum yine devlet okulunda ne banka ne başka bişey olsa çıkardı zaten o beş ayda

yusufkoraydin, 7 yıl önce

Peki banka, okul, ihbar vs birşey var mıydı daha önce?

yusufkoraydin
Yasaklı
29 Nisan 2017 00:20

Peki ilk açığa alındığında niye alındı? Kesin bir sebebi vardır. Hiç yoksa ihbar, şikayet vardır. Siz bilmiyor olabilirsiniz tabi. Bunu bilmeden birşey söylemek zor...

Hayır hiç biri yok hep devlet okulunda okudum şuan hemşirelik okuyorum yine devlet okulunda ne banka ne başka bişey olsa çıkardı zaten o beş ayda

medcezir_06
Genel Müdür
29 Nisan 2017 10:20

S.A. haberleri okudukça dehşete kapılıyorum şoku hala atlatamdım çok büyük bir oyun var 9 aydır yurt dışına kaçmayan üst düzey bir fetö yöneticisinin 9 aydır imha etmeye kıyamadığı bir sd cart içinde hiç bir bağlantısı olmayan insanların bilgileri çıkıyor Alllah masumlara yardım etsin. http://www.yenisafak.com/gundem/suikast-kadrosu-da-icindeydi-2650063?utm_source=facebook-yenisafak&utm_medium=facebook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Darkdeep34
Yasaklı
29 Nisan 2017 10:23

Fatih tezcan ın dün akşam ki yayınını youtube dan izleyin adam oyun içinde oyun var diyor son açığa alınan polisler masum diyor

medcezir_06, 7 yıl önce

S.A. haberleri okudukça dehşete kapılıyorum şoku hala atlatamdım çok büyük bir oyun var 9 aydır yurt dışına kaçmayan üst düzey bir fetö yöneticisinin 9 aydır imha etmeye kıyamadığı bir sd cart içinde hiç bir bağlantısı olmayan insanların bilgileri çıkıyor Alllah masumlara yardım etsin. http://www.yenisafak.com/gundem/suikast-kadrosu-da-icindeydi-2650063?utm_source=facebook-yenisafak&utm_medium=facebook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Toplam 102884 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi