Editörler : Pangaea
20 Ekim 2010 22:28

e-okul ve mebbis nedir?nasıl kullanılır?nasıl giriş yapılır?

Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz acaba? Ücretli öğretmenim bugün e okul için şifre aldım, girip incelemek istedim fakat giriş yapamıyorum. E okul a girmek için belirli tarihler mi vardır? E okulda yapılabilecek işlemler nelerdir? Mebbis nedir? Ücretli öğretmenlerin mebbise girmesi gerekli midir? (Eğitim fakültesinden mezun olduk 1 sene staj yaptık ama sağolsunlar hiçbir öğretmenimiz de sınıf defteri doldurmak, e okul, mebbis, yoklama fişi, zümre tutanağı vb. pratik bilgilerden haber vermediler. Diğer öğretmenlere soruyorum okulda, onlar da yarım ağız doğru düzgün birşey açıklamadan geçiştiriyorlar. :/ )

esrcnr
Daire Başkanı
20 Ekim 2010 22:32

HOCAM MEBBİSİ AÇTIĞINIZ SİYEYE DİKKAT EDİN .. GOOGLE CHROME AÇMIYO MESELA.. MUTLAKA AÇARSINIZ BEN KULLANIYORUM .MEBBİSE SİZ GİRMİOSUNUZ.

esrcnr
Daire Başkanı
20 Ekim 2010 22:34

pardon hocam e okulu açabilirsiniz mebbise ücretliler girmiyo.. dediğim gibi girdiğiniz siteyle ilgili problem vardır.internet explorer kullanın..

viyolacı
Aday Memur
20 Ekim 2010 22:36

mebbise ben girmiyorum ama açtığım siteye dikkat edeyim? ayrıca google chrome internet tarayıcısı değil mi?

viyolacı
Aday Memur
20 Ekim 2010 22:38

explorer ile girmeye çalışıyorum zaten :((

esrcnr
Daire Başkanı
20 Ekim 2010 22:39

herneyse işte bende yaşamıştım aynı problemi.. çok anlamam bu işlerden sadece internet explorerdan açıldığını biliorm .. onu paylaşmak istedim..

viyolacı
Aday Memur
20 Ekim 2010 22:41

Yanlış Kullanıcı adı veya Şifresi Girdiniz. Lütfen Tekrar Deneyiniz.

diyor :(

hopali
Başbakan Müsteşarı
20 Ekim 2010 23:15

Müdürle Görüşün, Şifreyi Tekrar Alın, Kullanıcı Adı Muhtemelen Kimlik Numaranızdır, Şifrede Hatalı İşlem Olabilir, Sistemde Sorun Olmadığı Müddetçe 24 Saat Girilebilir, Güvenlik Koduna da Dikkat Edin...

barbudo34
Genel Müdür
20 Ekim 2010 23:34

e okul da enter a basip oyanlıyorsanız yazdıklarınızı kabul etmeyebiliyor

enter yerine giriş e basin...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi