Editörler : oto-danisman-expert
26 Temmuz 2018 14:03

Diyarbakır'da kiralık ev sorunu

Kaç gündür geziyorum kiralık bi ev bulamadım evlerin hepsi satılık

Ugguur
Aday Memur
26 Temmuz 2018 16:56

Sahibindende bir suru ev oldugu gorunuyo ama yalan ilanmi

Komiser aday adayı
Aday Memur
26 Temmuz 2018 17:54

Emlakçılar da çok var biraz paraya kıy

pomem-3
Şef
26 Temmuz 2018 19:05

Değerli meslektaşlarım, Diyarbakır merkezde kendime ait kiralık dairem var. kiracı polis arkadaş tayinci olduğu için 31 temmuzda boşaltıyor. 3+1 120 M2 doğalgazlı 7 katlının 3.katı ferah bir daire. merkezi yerde ulaşım sorunu olmayan güvenli bir mevkide.. Özel hastaneler AVM, semt pazarı vb yerlere yürüme mesafesinde.. Güvenlik konusunda şüphe duyanlar profilimi incelesinler. Özelden ulaşmanızı rica ederim..

MotorizePolis
Aday Memur
19 Temmuz 2019 21:53

Arkadaşlar diyarbakır üçkuyularda 3+1 sıfır dairem var. Kiralayacak kişi evde ilk oturacak kişi olacak. Kira bedeli 850 lira. Karakol lojman ve hastaneye yürüme mesafesinde.

Isteyen memur arkadaşlar özelden mesaj atabilir

sessizkalabalik
Aday Memur
20 Temmuz 2019 11:18

Mesaj attım bakar mısınız
pomem-3, 6 yıl önce
Değerli meslektaşlarım, Diyarbakır merkezde kendime ait kiralık dairem var. kiracı polis arkadaş tayinci olduğu için 31 temmuzda boşaltıyor. 3+1 120 M2 doğalgazlı 7 katlının 3.katı ferah bir daire. merkezi yerde ulaşım sorunu olmayan güvenli bir mevkide.. Özel hastaneler AVM, semt pazarı vb yerlere yürüme mesafesinde.. Güvenlik konusunda şüphe duyanlar profilimi incelesinler. Özelden ulaşmanızı rica ederim..

sessizkalabalik
Aday Memur
20 Temmuz 2019 11:19

Hangi üç kuyular? Maliye blokları mı 720 konut projesi mi?
MotorizePolis, 5 yıl önce

Arkadaşlar diyarbakır üçkuyularda 3+1 sıfır dairem var. Kiralayacak kişi evde ilk oturacak kişi olacak. Kira bedeli 850 lira. Karakol lojman ve hastaneye yürüme mesafesinde.

Isteyen memur arkadaşlar özelden mesaj atabilir

pomem-3
Şef
20 Temmuz 2019 16:20

geçen yıl verdiğim ilan
sessizkalabalik, 5 yıl önce
Mesaj attım bakar mısınız
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi