Editörler : Pangaea
29 Haziran 2020 10:14

Eba Online Seminerler

Arkadaşlar bu eba üzerinden seminerlere nasıl katılınıyor acaba sabah 9 dan beri uğraşıyorum yok olmuyo. Eba öğretmen girişimi yapıyorum. Mesleki gelişimde tamamlayıcı eğitim yazıyor bugünkünde. Herhangi bir işlem yapılamıyor.

matteacherss
Yasaklı
29 Haziran 2020 11:46

semineri sen aramayacan onlar seni bulacak.ayrica seminer bitti.google yazip bulunucak bir durum yok.ayrica bu jadarda onemsenecek birsey değil.

hopali
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 12:42

Ebaya Öğretmen Girişi Yaptıktan Sonra Sol Menüde En Altta Eba Anasayfaya Dön Diyerek Ana Sayfaya Geçerek An Sayfadaki İzlenebilecek Çalışmaları İzleyebilirsiniz. Önceki Günleri de İzleyebilirsiniz. Eba Ana Sayfaya Dönme Sorunu Yaşıyorsanız Yeni Sekmede Eba Ana Sayfayı Açıp Girebilirsiniz...

hopali
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 12:44

Bugüne Ait Yayın Yoktu Sanırım. Okul İçi Uzaktan Bağlantı ile Tamamlayıcı Eğitim Görüşmeleri Olacaktı...

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 14:37

Bırakında önemsenip önemsenmeyecek bir şey olduğuna kendimiz karar verelim.

matteacherss, 4 yıl önce

semineri sen aramayacan onlar seni bulacak.ayrica seminer bitti.google yazip bulunucak bir durum yok.ayrica bu jadarda onemsenecek birsey değil.

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 14:39

Teşekkürler hocam.

hopali, 4 yıl önce

Ebaya Öğretmen Girişi Yaptıktan Sonra Sol Menüde En Altta Eba Anasayfaya Dön Diyerek Ana Sayfaya Geçerek An Sayfadaki İzlenebilecek Çalışmaları İzleyebilirsiniz. Önceki Günleri de İzleyebilirsiniz. Eba Ana Sayfaya Dönme Sorunu Yaşıyorsanız Yeni Sekmede Eba Ana Sayfayı Açıp Girebilirsiniz...

matteacherss
Yasaklı
29 Haziran 2020 16:54

neyse yaşayarak ogrenirsin...

memurolm
Genel Müdür
29 Haziran 2020 16:58

Bunların öğreneceği süpheli cünkü zaten amacları öğrenmek mi o bile süpheli kafaya takma reis

matteacherss, 4 yıl önce

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 19:32

Merak etme dostum 23 yaşında yeni mezun birisi değilim. Bu yaşıma kadarda bir çok okulda çalıştım ve senin deyiminle "yaşayarak öğrendim" ama sen daha ilk defa konuştuğun birisiyle saygılı konuşmayı öğrenememişsin. Umarım sen de "yaşayarak öğrenirsin". :)

matteacherss, 4 yıl önce

matteacherss
Yasaklı
29 Haziran 2020 19:59

sana hakaretmi ettim?seminer ile ilgili dusuncemi soyledim.senin uslubun hoş değildi.bende gerektigi gibi cevap verdim dostum...rahat ol.daha pişmene çooook var..

matteacherss
Yasaklı
29 Haziran 2020 20:02

bu arada o kadar cok çaliştim diyorsunda okullarda verilen seminerlerden bi habersin.online semineri googledan arayacak kadar bilgilisin...

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 20:02

Öğrenmenin yaşı yok hocam. İllaki hepimiz pişicez. Siz de pişiceksiniz...

Ben de sizin uslubunuzu beğenmediğimi belirtmek istemiştim. Atandığım okul müdürü çok ilgisizdi.Hem bu konuda hem de genel olarak umursamaz bir tavır takınıyo yeni atanan insanlara. Ona sinirlenip buraya konu açtım. Tek cevap alabileceğim platform burası olarak gördüm. Direk de sizin de aynı şekilde umursamaz cevabınıza sinirlendim. Tek olay buydu.

matteacherss, 4 yıl önce

sana hakaretmi ettim?seminer ile ilgili dusuncemi soyledim.senin uslubun hoş değildi.bende gerektigi gibi cevap verdim dostum...rahat ol.daha pişmene çooook var..

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 20:03

Online semineri googledan arattığımı nerede belirtmişim. ?

matteacherss, 4 yıl önce

bu arada o kadar cok çaliştim diyorsunda okullarda verilen seminerlerden bi habersin.online semineri googledan arayacak kadar bilgilisin...

matteacherss
Yasaklı
29 Haziran 2020 21:22

neyse yanlış anlaşılmışız iyi akşamalr.

Dark85
Aday Memur
29 Haziran 2020 21:33

İyi akşamlar hocam.

matteacherss, 4 yıl önce

neyse yanlış anlaşılmışız iyi akşamalr.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular