Editörler : F16 Gökçen

nilceylin34
Yasaklı
15 Nisan 2019 20:46

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

karakedi4466, 5 yıl önce

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

16 Nisan 2019 20:58

Benim arkadaşlarım erken kayıt olmuş,ön görüşmesini yapanlardan da aldığım bilgiye göre bu dönemde de açacaklarmış .

hasyaren.6, 5 yıl önce

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

16 Nisan 2019 21:04

İnşallah istediği ünv. kazanır.Bu güzel şehir ve ünv bol bol tatlı aınılar biriktirir.

nilceylin34, 5 yıl önce

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

damlaberen57
Yasaklı
17 Nisan 2019 20:58

Benimde birkaç arkadaşım Kuzey'in Hemşirelik sınıfları için erken kayıtlarını yaptırmışlar.Hem arkadaşlarım hem de erken kayıt işlemlerini tamamlayan tüm arkadaşlarıma DGS yolunda sağlıklı çalışmalar.

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

Benim arkadaşlarım erken kayıt olmuş,ön görüşmesini yapanlardan da aldığım bilgiye göre bu dönemde de açacaklarmış .

damlaberen57
Yasaklı
17 Nisan 2019 21:01

Herkesin,herkese güzel dilekleri ve duları motivasyon ve başarı getirsin inşallah.

nilceylin34, 5 yıl önce

damlaberen57
Yasaklı
17 Nisan 2019 21:10

Sizlere de hayırlı olsun canlar,DGS süreci zor gözüksede planlı çalışmayla ve hocalarla sağlıklı iletişim kurarak inanın çok güzel sonuçlar alınabilir,bende erken kayıt olduğum dönemde çok tedirgindim,dersler başlayınca her şey istediğim gibi gelişti.

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

karacauzmez
Yasaklı
18 Nisan 2019 21:13

Tevrübeli kişlerinde bizlere yardımcı olması çok güzel,güzel dilekleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkürler.

damlaberen57, 5 yıl önce

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

zelihaeren7771
Yasaklı
18 Nisan 2019 21:20

Bizde arkadaşımla aynı görüşmemizi gerçekleştirdik,kayıtlar ne kadar fazla olursa sınıfların oluşturulması daha kısa sürede oluşturulur umarım.

damlaberen57, 5 yıl önce

Benimde birkaç arkadaşım Kuzey'in Hemşirelik sınıfları için erken kayıtlarını yaptırmışlar.Hem arkadaşlarım hem de erken kayıt işlemlerini tamamlayan tüm arkadaşlarıma DGS yolunda sağlıklı çalışmalar.

karacauzmez
Yasaklı
20 Nisan 2019 22:55

Haklısınız ama disiplinli ve sistemli dershane öğrencinin netlerinin artmasını ve onun öz-güvenini arttırıp 20 net fazla çıkarmasını bile sağlayabilir.Ben 2018 yılında Kuzey Akademi ile yaşadığım tecrübemi paylaşıyorum.

damlaberen57, 5 yıl önce

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

damlaberen57
Yasaklı
21 Nisan 2019 21:48

Dershanede yayınları hazırlayan ve düzenleyen Hocalar derse giriyor,yayınlarını ve hocalarını çok beğenirdim,şimdi istediğim ünv. bitireceğim ŞÜKÜR.

poyrazadaliii, 5 yıl önce

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

Anestesiaaa
Aday Memur
26 Nisan 2019 17:21

keşke kaç net gerekiyor onları da birileri yazsaydı

mesuttkt06
Yasaklı
26 Nisan 2019 21:15

DGS ve kpss sınavlarında net sayıları değişkenlik gösterebilr sizin hedefiniz %75 net oranını yakalamak ve geçmek olsun

Anestesiaaa, 5 yıl önce
keşke kaç net gerekiyor onları da birileri yazsaydı

mesuttkt06
Yasaklı
26 Nisan 2019 21:19

Hem Kuzey Akademi hem de diğer dershaneleri tercih edenler bilir genelde gün seçim programı dersler başlamadan 1 ay önce sınıflar oluşturulur diye biliyorum ..

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Bizde arkadaşımla aynı görüşmemizi gerçekleştirdik,kayıtlar ne kadar fazla olursa sınıfların oluşturulması daha kısa sürede oluşturulur umarım.

01 Mayıs 2019 18:57

Bende Hayırlısı ise dersler başlamadan hafta içi gruplarını seçmeyi düşünüyorum.Kuzey Akademideki rehber hocayla görüşüp dönem başında güzel bir çalışma planını oluşturup günl

k çalışmalarımı sürdüreceğim.

mesuttkt06, 5 yıl önce

Hem Kuzey Akademi hem de diğer dershaneleri tercih edenler bilir genelde gün seçim programı dersler başlamadan 1 ay önce sınıflar oluşturulur diye biliyorum ..

01 Mayıs 2019 19:00

Benim türkçe ve matematikten hedefim 40 ar net üstü,mbelirleyici olan kısım bana göre mantık sorularını çok iyi netlerle atlatmak.

mesuttkt06, 5 yıl önce

DGS ve kpss sınavlarında net sayıları değişkenlik gösterebilr sizin hedefiniz %75 net oranını yakalamak ve geçmek olsun

mesuttkt06
Yasaklı
02 Mayıs 2019 21:31

Bugün lafenin birinde oturuyorum arkamdaki kalabalık grup Kuzey Akademinin DGS grubuumuş,dersten çıkmışlar espriler,keyifler yerindeydi süpersiniz gençler.....

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

mesuttkt06
Yasaklı
02 Mayıs 2019 21:34

Toplamda yanılmıyorsam 20 mantık sorusu gelecek ve çok önemli....Hergün en az 5 er ya da 10 ar mantık sorusu çözmenizi tavsiye ederim.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Benim türkçe ve matematikten hedefim 40 ar net üstü,mbelirleyici olan kısım bana göre mantık sorularını çok iyi netlerle atlatmak.

mesuttkt06
Yasaklı
02 Mayıs 2019 21:39

Tecrübeli ve kaliteli dershane öğrenciye çok şey katar,öğrenci sistemin içine kendini kaptırır ve ayak uydurursa başarı gelir eminim.

karacauzmez, 5 yıl önce

Haklısınız ama disiplinli ve sistemli dershane öğrencinin netlerinin artmasını ve onun öz-güvenini arttırıp 20 net fazla çıkarmasını bile sağlayabilir.Ben 2018 yılında Kuzey Akademi ile yaşadığım tecrübemi paylaşıyorum.

poyrazadaliii
Yasaklı
05 Mayıs 2019 21:34

DGS'ye ya da kpss vb.sınavlara hazırlanmak ciddi,planlı bir süreci gerektirir.Kafanız çok rahat olmalı,planlı ve günlük çalışma temponuzu bozmamalısınız.Herkese dershanelerinde ve çalışmlarında başarılar dilerim

damlaberen57, 5 yıl önce

17 Mayıs 2019 22:29

DGS ve diğer dershaneler için dershane üstüne düşeni sonuna kadar yapıyor bence. Hacettepe hemşirelik mezunu 2 arkadaşım yarın Kuzey Akademiye kayıtlarını yaptıracaklarmış....İnşallah önümüzdeki, dönem hepimiz mutlu sona kavuşuruz.

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi