Editörler : alex 10
«1190119111921193119411951196119711981199120012011202

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
15 Ekim 2020 14:40

ben elazığlıyım biliyorsunuz arkadaşlar gakkos harici bir nickim asla olmadı yemin ederim, 13-14 senedir olmadı ,geçen sene dahil elazığsporlular malatyasporu sevmez ben malatyaspor düşmesini istedim bu benim hür irademdir istek bu malatya da düştü sonrası malum lig 20 takıma yükseltildi ve malatya kalınca bana olan sataşmalar sahte hesaplardan arttı , gs fb rekabeti üzerinden de çok üstüme gelinildi ben artık yoruldum gerçekten çok yoruldum. şurada hoş bir sohbet keyifli muhabbetler için varız aksini düşünen varsa lütfen yazsın benim tek amacım var şurada iyi vakit geçirmek bir tebessüm bir heyecan katabilmek hayatıma.

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
15 Ekim 2020 14:55

Lig yarışmasında puan hesaplamaları için yaptığım çalışma herkesin tahmini yazıp yuvarlak içine alıyorum hesaplıyorum puan durumu vs keremcem editör biliyor bana kimse yap demedi geçen sene hem arkadaşıma destek hem sizler heyecanı açısından gece 12 den 2 ye kadar uğraştığımı bilirim ben keyfimden yapmıyorum arkadaşlar canı gönülden yaptım herkesin puanını hassasiyetle hesapladım temize geçtim bunu sadece sizler için yaptım eleştri almadım Allah var, demek istediğim ben bu platformda mutluyum değerli Galatasaraylı Beşiktaşlı ve Renktaş arkadaşlarım var herkes her takımı eleştirir ama şahsa indirgendiği zaman sorun olur ben şahsım adına sizlerden özür diliyorum burada tatsızlıklarda benim hatam tahriklere çok direndim ama sonunda memleketim üzerinden bana yüklenince elazığspor başlığımı 2 senedir yazmadım adam arayıp bulup oraya bu takım hangi ligde diye başlayıp alaycı yazıları üzerine maalesef mücadelemi sonlandırdım. tekrardan affola

hüseyin_3232
Genel Müdür
15 Ekim 2020 17:32

Gakkoş hocam buraya ilk üye olduğumda ilk dikkatimi çeken kişi sizdiniz. Yaklaşık 3 yıldır forumdayım en sevdiğim üyelerden biriside yine sizsiniz.

Boşverin takmayın kafanıza.

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
15 Ekim 2020 17:49

Çok teşekkür ederim bu forumun önemli değerli ılımlı aktif bir kardeşimsiniz iyiki varsınız düşüncelerinizden sebep çok mutlu oldum bu forum sizlerle güzel

hüseyin_3232, 4 yıl önce

Gakkoş hocam buraya ilk üye olduğumda ilk dikkatimi çeken kişi sizdiniz. Yaklaşık 3 yıldır forumdayım en sevdiğim üyelerden biriside yine sizsiniz.

Boşverin takmayın kafanıza.

alex 10
Editor
26 Ekim 2020 09:33

Erzurum'a gücünüz yeterdi, belki o gol olmasada yenerdiniz, Falcao kırmızı görmemeliydi, hepsine eyvallahda;

o attığınız ilk gole iki kelamınız var mı Galatasaray'lı dostlar.. hatta son dakika es geçilen penaltıyı bile sormuyorum.. sadece, VAR'dan bile geçen bu gole yorumunuzu gerçekten merak ettiğim içi soruyorum..

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 09:36

ilk gol öncesi net faul vardı...iletilere bile yazdım...gecen hafta marcaonun ayagına yapılan ve verilmeyen kırmızıyı kimse görmeyince herkes bişey demedi belliki :)

alex 10, 3 yıl önce

Erzurum'a gücünüz yeterdi, belki o gol olmasada yenerdiniz, Falcao kırmızı görmemeliydi, hepsine eyvallahda;

o attığınız ilk gole iki kelamınız var mı Galatasaray'lı dostlar.. hatta son dakika es geçilen penaltıyı bile sormuyorum.. sadece, VAR'dan bile geçen bu gole yorumunuzu gerçekten merak ettiğim içi soruyorum..

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 09:37

o pozisyonda penaltı değil.saracciye yapılan faul ve sonrası dengesiz müdahale var.incelense de lehimize faul verilmeliydi...tabi siz sadece sarachi ye odaklanınca bunu demek normal :)

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 09:39

vardaki eyyamcı da su sizin bildiri imzalayıp yayınlattıgınız hakemlerde hata yapar diyerek savundugunuz hakem.aaa yoksa bildiri hakemler sadece GS ye mi hata yapardı biz mi yanlıs anladık :D

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 09:43

unutmadan rize macında aldıgınız dandik penaltıyı savunurken abdulkadirinde aynı neredeyse sesiniz cıkmıyor (:

hep derim feenerde adalet anlayısı kendine verilmeyen olunca baslar rakip önemli değil (:

alex 10
Editor
26 Ekim 2020 09:49

ne adaleti ya,

kaç senedir şampiyon olamıyoruz, hala hakemler diyor ;))

sizin kaç senedir nasıl şampiyon olduğunuzu,

mesela o bahsettiğin Rize'de nasıl bir katliamla şampiyon olduğunuzu,

ve karşılığı olarak Avrupa'da nasıl tokatlanıp döndüğünüzü

HERKES BİLİYOR..

;))

Kerem-Cem.80, 3 yıl önce

unutmadan rize macında aldıgınız dandik penaltıyı savunurken abdulkadirinde aynı neredeyse sesiniz cıkmıyor (:

hep derim feenerde adalet anlayısı kendine verilmeyen olunca baslar rakip önemli değil (:

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 09:51

he işte öyle dedim sizin felsefeniz size olmazsa ne adaleti

alex 10, 3 yıl önce

ne adaleti ya,

kaç senedir şampiyon olamıyoruz, hala hakemler diyor ;))

sizin kaç senedir nasıl şampiyon olduğunuzu,

mesela o bahsettiğin Rize'de nasıl bir katliamla şampiyon olduğunuzu,

ve karşılığı olarak Avrupa'da nasıl tokatlanıp döndüğünüzü

HERKES BİLİYOR..

;))

alex 10
Editor
26 Ekim 2020 09:57

dostum Fenerbahçe çok beğenmesemde şuan en iyi takım diyebiliriz..

bariz hakemlerle kazandığımız bir maçta yok..

daha iki hafta önce Karagümrük maçında 2-0 önde iken ard arda son dakikalarda 2 penaltı verildiya, kararlarda doğruydu ama geçen hafta Göztepe maçında adamlar bizi katletmek için elinden geleni yaptı, sadece gözgözü değil hakemide yendik..

şu ana kadar ki geçen haftalarda Fenerbahçe'ye kimse laf edemez..

Kerem-Cem.80, 3 yıl önce

he işte öyle dedim sizin felsefeniz size olmazsa ne adaleti

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 14:43

rizedeki penaltıya bişi demiyon işte fenerli adaleti (:

alex 10, 3 yıl önce

daha iki hafta önce Karagümrük maçında 2-0 önde iken ard arda son dakikalarda 2 penaltı verildiya, kararlarda doğruydu ama geçen hafta Göztepe maçında adamlar bizi katletmek için elinden geleni yaptı, sadece gözgözü değil hakemide yendik..

alex 10
Editor
26 Ekim 2020 15:12

niye demeyim

o da penaltı değil.. ama kimine göre penaltıydı, bana göre değil.. tartışmalı bir pozisyon sonuçta,

ama Erzurum'da ki kadar komik değil..

bir adam 35 kez faul yapar ve devamı gol olurda nasıl VAR dan görülmez akıl alır gibi değil..

O gol niye verildi; 

imPARAtorunuzun 1 hafta önce yaptığı VAR ile ilgili açıklama nedeniyle..

adam yüzde 1 milyon faulu yok saydı.. ne korkuymuş arkadaş..

Kerem-Cem.80, 3 yıl önce

rizedeki penaltıya bişi demiyon işte fenerli adaleti (:

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 15:57

burda bunu yazmıssın niye demeyim diyon iyi misin gardasım (:

alex 10, 3 yıl önce

grave.digger1907
Aday Memur
26 Ekim 2020 16:08

sn spor sayfası yöneticisi az önce attığım msj neden silip bana uyarı verdin bilmiyorum ama seni, az önce attığım ve senin sildiğin msjla birlikte site yönetim merkezine şikayet ettim 05325400590 numaralı whatsapp üzerinden ,eğer attığım msjda bir hakaret ya da benzeri bir unsur bulurlarsa üyeliği kapatırlar ki zaten gerçekleri yazamayacaksak kendi düşüncemizi kimseye hakaret etmeden söylemeyeceksek hemen kapatsınlar siz burda kendi aranızda sohbetinize devam edin

ama eğer msjımda bir sıkıntı görmezlerse senin spor sayfası yöneticiliğini sorgulayacaklardır bu da benim için yeterli sayın fanatik gslı

eğer burada insanların düşüncelerine tahammülün olmayacak kadar fanatiksen site yöneticiliği yapmayacaksın zaten şikayetimi dikkate alırlarsa yaptırmazlar da :D

Bu sene ne bildiri ne zorlu ne de var hayıtları tehditleri yemez ,ŞAMPİYON FENERBAHÇE yazdıracağız gönüllere taht kuracağız hadi bb :D

Kerem-Cem.80, 3 yıl önce

burda bunu yazmıssın niye demeyim diyon iyi misin gardasım (:

Kerem-Cem.80
Yasaklı
26 Ekim 2020 16:13

yorum yaparken sectiğin kelimelere dikkat etmezsen yine aynı sey basına gelir...sana tek bir yorumum ve saygısızlıgım yok seninde olamaz.ona göre yazarsan sıkıntı zaten olmaz.

Dilediğin yere de sikayet et kesmezse cimere de yaz darılırım yoksa.

çıtak ben
Yasaklı
27 Ekim 2020 15:36

burada bir gs li editöre neler yazılıyor ceza yok ancak ben bu sene şampiyon olsanızda arkamızdan geliyorsunuz deyince uyarı geliyor yazıklar olsun size

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
27 Ekim 2020 23:01

Kerem gardaşım bu çırtlak kardeş kardeş diye seni yanına çekmeye çalışıyor aklınca :)

Kerem-Cem.80
Yasaklı
30 Kasım 2020 11:00

+1905

Gerçek Aşkın Şifresi

Toplam 24027 mesaj
«1190119111921193119411951196119711981199120012011202

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi