Editörler : crops35

Kapalı
26 Haziran 2017 13:29

Dhmi tercih eden motor mezunları

DHMİ yi tercih eden meslek lisesi MOTOR mezunlarıve kimya (sanayi boyacılığı) kpss puanlarınız kaç ve nereleri tercih ettiniz ?

krbrnmrtkn
Aday Memur
26 Haziran 2017 19:06

92,5 diyarbakır dhmi. siz nereyi yazdınız puan nedir?

kkdhm9
Kapalı
26 Haziran 2017 20:48

84,9 batman yazdım

kkdhm9
Kapalı
26 Haziran 2017 20:49

si,zin bölüm motor mu hocam krbrnmrtkn

kkdhm9
Kapalı
26 Haziran 2017 20:53

sen inşallah atanırsın hocam ya puanın çok iyi maşallah atanma şansın yüksek ... hayırlısı

krbrnmrtkn, 7 yıl önce

92,5 diyarbakır dhmi. siz nereyi yazdınız puan nedir?

krbrnmrtkn
Aday Memur
26 Haziran 2017 23:08

evet motor.

aatgun
Kapalı
29 Haziran 2017 21:01

benim puanım 81,77 arkadaşlar sizce ihtimal nedir.

kaptanzen
Memur
29 Haziran 2017 22:54

nereyi tercih ettin hocam

aatgun, 7 yıl önce

benim puanım 81,77 arkadaşlar sizce ihtimal nedir.

aatgun
Kapalı
30 Haziran 2017 01:53

motor bölümü ilk 6 sıra dhmi hepsi geri kalanları 2001 kodu zabıta itfaiye vs..

kaptanzen, 7 yıl önce

nereyi tercih ettin hocam

30 Haziran 2017 09:34

Arkadaşlar bende DHMİ leri yadım puan 86,2 gelme ihtimali nedir sizce

cumali2165
Aday Memur
30 Haziran 2017 10:13

Sıralaman kaç

mhmt.68, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende DHMİ leri yadım puan 86,2 gelme ihtimali nedir sizce

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2017 08:25

DHMİ de tayin yok diyorlar doğru mu acaba öyle ise ona göree tercih yapmak lazım

cumali2165
Aday Memur
01 Temmuz 2017 18:59

Tayin yok bende onu dusunuyodum

kaptanzen, 7 yıl önce

DHMİ de tayin yok diyorlar doğru mu acaba öyle ise ona göree tercih yapmak lazım

kaptanzen
Memur
01 Temmuz 2017 22:18

diyarbakır lımısın sen

cumali2165, 7 yıl önce

Tayin yok bende onu dusunuyodum

camci4242
Kapalı
02 Temmuz 2017 11:42

Arkadaslar allah herkesin gonlune gore versin..ama bazi insanlar yanlis yonlendiriyor kendi puanini yuksek gosteriyor 92.5 gibi vs....cunku oyle yazdigi zaman diger insan zaten benim puanim oraya yetmez diye dusunuyor etki altinda kalyo yazacagi tercihi yazmiyor ve okisi yaziyor.92.5 puanm var diyen krbrntkn motor bolumu diyor SOYLE BAKALIM BRANS SIRALAMAN KAC ONUDA YAZ...YAZKI GORELIM.milleti yanlis yonlendirme. Arkadaslar kimseye inanmayin yapin trrcihinizi puaniniza gore..hersey nasip.allah herkesin gonlune gore versin

krbrnmrtkn
Aday Memur
02 Temmuz 2017 13:13

senin beynin böyle ufak tefek şeylere yetmez gerizekalılık etme. insanları itham etmeden bir düşün. puanım 92,5 sıralamam 1

krbrnmrtkn
Aday Memur
02 Temmuz 2017 13:16

kimi yanlış yönlendirmişim ben, beynin bunları almıyo diye insanlara iftira atma. seninle muhatap olan kim. istediğim yeri tercih eder giderim senin gibi gereksizlerle de uğraşmam. ben insanları yanıltmaya çalışanları uyardım yazdıklarımın hepsi tutarlı ve doğru şeyler. yırtık dondan çıkar gibi heryerden çıkma

krbrnmrtkn
Aday Memur
02 Temmuz 2017 13:18

fesat iftiracı insanlar gibi sıralamamı soracağına eski başlıklara ve sayfalara bakarsan görürsün, ben 3 yıldır motor bölümü mezunları sayfasında yazıyorum. kim olduğum ne olduğum belli. senin gibi insanları çekememezlik yapmıyorum.

krbrnmrtkn
Aday Memur
02 Temmuz 2017 13:22

2015/1 atamasında puanım tuttuğu haldr kırıkkale mke tercih etmedim. sıralamada benden sonraki arkadaş gitti. o arkadaşların hepsi burada.senin gibi fesat kadro delisi olsam giderdim. aç gözlülük yapmada otur kpss çalış.

kkdhm9
Kapalı
02 Temmuz 2017 15:14

arkadaşlar itişip dadaşmayı bırakalım lütfen ... burda hepimiz motorcuyuz öyle mi ... biribirimizi bu tür konularda bilgilendirelim ki bilmeyen insanlar hepimiz dahil bir fikrimiz olsun veya yanlış bişey yazdıysak veya söylediysek de hemen birbirimizin yanlışını düzeltelim ... neden böyle birbirimize üstünlük taslıyoruz ki kardeşim nasip kısmet allah herkesin gönlüne göre versin ... ve yüksek puanlı arkadaşlarımzı da tebrik etmeyi unutmayalım ve '' krbrnmrtkn '' en başta seni tebrik ediyoruz eyvallah allah bilir ne kadar çalışıp çabalımıssın ki bu başarıyı elde etmissin .. yanlış anlaşılmasın benim kimseyi taşladığım yok ama kimse kimseyi alt görmesin ... yazdığımız başlıklarda belki yanlış biliyoruz belki de yanılıyoruz ama güzel bir dille yanlış veya yanılma olduğunu söyleyebilirsiniz bu arada kimsenin kimseyi yönlendirdiği de yok

kkdhm9
Kapalı
02 Temmuz 2017 15:19

herkes kendine ... atansan veya atanmasan senin bana ne bi faydan dokunur ne de bir zararın dokunur burda sadece fikrimizi yönlendiriyoruz ... madem fikir düşünce paylaşmayacaksak o zaman öyle yanlış yönlendiriyorsun falan filan ad demeyin ... bildiğiniz size kalsın .. belki ben öyle biliyorum ...insanı tabikii yanlışımızda olur yanılırızda öyle boş boş konuşupta artislik yapmayınn !!!!!!!!!

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi