Editörler : Pangaea

Black Viking
Aday Memur
18 Haziran 2018 19:31

Ben de yarın arayacağım sivas bölge müdürlüğünü bu arada sivas kgm için whatsap grubu var mi?

zahir58
Aday Memur
19 Haziran 2018 10:50

Baslayacak olan arkadaslardaki gelisme nedir? Baslayacak misiniz bugun sivas karayollarina.

Black Viking
Aday Memur
19 Haziran 2018 19:59

Bugün iki kez sivas müdürlüğünü aradım personel şube telefonu açmadı başlayan oldu mu atanalardan ?

Bonus657
Aday Memur
20 Haziran 2018 14:22

Başlayan var mı acaba

zahir58
Aday Memur
20 Haziran 2018 16:25

Bir konu hakkında ben başlıyorum ben ediyorum diye insanlara bilgi verdikten sonra dönüpte tam olarak bir bilgi verilmemesini anlamıyorum. Bu konularda bilgilendirme yapılıyorsanız eğer lütfen her gün bilgilendirme yapın yok bilgilendirme yapmayacaksın ben başladım ben yarın başlıyorum tarzında konuşmazsanız iyi olur. Çünkü kimse başlamamışken sizin ben başlıyorum demeniz ve sonrasında bilgilendirme yapmamanız doğru bir davranış değil.

Black Viking
Aday Memur
21 Haziran 2018 10:17

+

gençkaptan58
Aday Memur
26 Haziran 2018 13:04

Arkadaşlar Hakan Hamarat kim ise tanıyan var ise Sivas Bölge Müdürlüğü ile iletişime geçşin...

İnsaat muhen
Aday Memur
26 Haziran 2018 13:29

Kadrolu mu calisandiniz hocam
gençkaptan58, 6 yıl önce

Arkadaşlar yine ben geldimmm :) Dün atandığım Sivas Bölge Müdürlüğüne gittim, süreç nasıl işliyor diye bilgi aldım. Sorumlu müdürün odasına girmeden 5 dk önce atama kararım onaylanmış. Çalıştığım kurumdan istifa etmem gerekiyor ne zaman başlayacağız diye sorunca; hemen şimdi başlayabilirsin dediler. Yani arkadaşlar; güvenlik soruşturmam yapılmış, kuruma geri gönderilmiş, atamam kararım çıkmış ve nerdeyse dün işe başlayacaktım. Atanan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Hayırlı olsun hepimize...

Bonus657
Aday Memur
26 Haziran 2018 13:44

Yok mu herhangi bir yerde başlayan arkadaşlar ya da bilgisi olan

esraayyıldız
Aday Memur
27 Haziran 2018 18:03

Başlayan kimse yok mu hala ?

esraayyıldız
Aday Memur
29 Haziran 2018 11:19

Karayolları genel müdürlüğü o kadar yavaş çalışıyoki umurlarında değil kimsenin işe başlayıp başlamayacağı. Keyiflerine göre hareket ediyolar.

Bonus657
Aday Memur
29 Haziran 2018 12:40

Genel müdürlükle mi konuştunuz, bölgelere sorduğumuzda hala bi evrak ulaşamadığını söylüyorlar, bir de çalışacağımız yerler bile belli değil bölgede mi şeflkleride mi çalışacaz belitsiz

berkaybyt
Aday Memur
29 Haziran 2018 18:09

Ben de Erzurum'a atandım da soruşturmadan sonra telefonla mı aranıyoruz yoksa tebligat mı geliyor?

Bilmühendis
Aday Memur
30 Haziran 2018 12:17

Tebligat gec gelir tebligat gelmeden aranirsiniz. Bu durum tum kurumlar icin gecerli gordugum kadariyla
berkaybyt, 6 yıl önce

Ben de Erzurum'a atandım da soruşturmadan sonra telefonla mı aranıyoruz yoksa tebligat mı geliyor?

berkaybyt
Aday Memur
30 Haziran 2018 12:57

Teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. Daha arayan soran olmadı da forumda sivasa atananların arandığını görünce dedim acaba tebligat gitti de bana mı ulaşamadılar. sanırım tüm şehirler için soruşturma aynı anda sonuçlanmıyor. bir de bilginiz varsa şeyi sorsam, soruşturma olumsuz sonuçlansa da bize bilgi veriyorlar mı acaba?

Bilmühendis, 6 yıl önce
Tebligat gec gelir tebligat gelmeden aranirsiniz. Bu durum tum kurumlar icin gecerli gordugum kadariyla

Bilmühendis
Aday Memur
01 Temmuz 2018 14:38

Eger olumsuz ise arayip olumsuz sonuclandi diyeni gormedim duymadim olumsuz olunca trbligattan ogreniyorsunuz eger olumsuz ise tebligattan sonra sanirim 2 ay itiraz hakkiniz var
berkaybyt, 6 yıl önce

Teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. Daha arayan soran olmadı da forumda sivasa atananların arandığını görünce dedim acaba tebligat gitti de bana mı ulaşamadılar. sanırım tüm şehirler için soruşturma aynı anda sonuçlanmıyor. bir de bilginiz varsa şeyi sorsam, soruşturma olumsuz sonuçlansa da bize bilgi veriyorlar mı acaba?

berkaybyt
Aday Memur
01 Temmuz 2018 15:05

cevaplarınız için sağolun, çok teşekkür ederim.

Bilmühendis, 6 yıl önce
Eger olumsuz ise arayip olumsuz sonuclandi diyeni gormedim duymadim olumsuz olunca trbligattan ogreniyorsunuz eger olumsuz ise tebligattan sonra sanirim 2 ay itiraz hakkiniz var

Bilmühendis
Aday Memur
01 Temmuz 2018 22:57

Onenli degil insallah yakin zamanda aranirsiniz

Bonus657
Aday Memur
02 Temmuz 2018 14:33

Telefonla ulaşan veya bilgi alan var mı acaba

Bonus657
Aday Memur
02 Temmuz 2018 14:50

Soruşturmalar bitince haber vereceklermiş bize, insan kaynaklarıyla görüştümde beklemeye devam 😥

Toplam 272 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi