Editörler : crops35
27 Mart 2020 01:26

Bir Sorum Var (Birim Değişikliği)

Arkadaşlar merhaba. Kadrolu devlet memuruyum. İcra borçlarım olması nedeniyle idare tarafından mutemetlikteki görevime son verildi. Fakat hiçbir şekilde haberim olmadan ve fikrim alınmadan. Kurumumda en ufak bir yanlışım olmadı. Görevimi başarıyla yapan biriyim. Bunun olur tarafı var mı? Cimer'e yazmam gerekir mi? Açıkçası rencide oldum kurumda. Rahatsız ediyor bu konu beni.

xrainmannnx
Yasaklı
27 Mart 2020 02:01

Kanunsuz davranılmış hakkınız hukukunuz kişilğinize saldırılmış. 657 de borçlarını ödemeyenlere kınama cezası verilir diyor. İl ve İlçe Memleri çok iyi bilirim. Tmamane sinir bozucu yerlerdir. Size tavsiyem şudur: Madem öyle gel böyle yapacaksınız. İşe gideceksiniz ama iş bilmiyor gibi davranacaksınız. Verimsiz olacaksınız. okula gidip çalışın kendinize ait odanız olur. görevlendirme isteyin. kozlar sizin elinizde...

Koronabey
Aday Memur
27 Mart 2020 09:03

Kınama cezası gerektiren bir durum da yok ki. Borcu inkar etmiyorum. Şahsi borcum ve ödeniyor zaten

Mulayimsert001
Aday Memur
28 Mart 2020 16:33

öğretmenlere gelen icralara da ceza veriyorlar mı? onlara vermeyip sadece sana vermişlerse itiraz et

Koronabey
Aday Memur
28 Mart 2020 19:38

Milli eğitimde değilim arkadaş. Hangi bakanlık olduğu da farketmiyor ama konu böyle işte

xrainmannnx
Yasaklı
30 Mart 2020 15:10

Koronabey :):)))))

Koronabey, 4 yıl önce

Milli eğitimde değilim arkadaş. Hangi bakanlık olduğu da farketmiyor ama konu böyle işte

Koronabey
Aday Memur
30 Mart 2020 16:02

?

xrainmannnx
Yasaklı
30 Mart 2020 21:57

yaw sen virüs müüsün koronabey :) hahhahha :) Korona var mı korona :) allam ya

Koronabey, 4 yıl önce

?

Koronabey
Aday Memur