Editörler : supporters.
«127128129130131132133134135136137138»
15 Mayıs 2019 12:12

BİTMEYEN SÜREÇ YAPMIŞLAR

Pasazade323, 5 yıl önce

ÜAK ile görüştüm az önce. Bugün toplantı var ve sonuçları açıklanacaklar karara bağlanıp adalet bakanlığına gönderilecekmiş. 1 haftaya sonuçları sistemden görürsünüz dediler.

Pasazade323
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:00

benim için 17 ay süren ve sanki hiç bitmeyecek bir süreç. Bakalım artık bu toplantıya girecekti benim dosyam.

BiAkademikBilinc35, 5 yıl önce

BİTMEYEN SÜREÇ YAPMIŞLAR

çilebülbül
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:46

Bence moralinizi hiç bozmayın. Bilhassa böyle subjektif süreçlerde herşey oluyor. benim puanım ve dosyam mükemmel seviyede idi. Aralık 2017 de başvurdum. 5 asil 1 yedek jürim olumlu vermişti. 1 yedek jürim asgari dedi. Ve gerekçesi sci-e dergide benim branşımdan editör olmayışı (ki vardı) Bu yayını çıkarınca 39.88 puana düştüm ve asgari koşulu sağlayamaz oldum. Çok canım sıkılmıştı. itiraz dilekçesi yazdım ve şansıma ekim 2018 de bu kağıt elime geldi ve aynı anda bir daha başvurdum. Tabiki 5 sayfa dilekçeme 2 ay sonra 1 cümle uygun değildir yanıtı geldi. Şimdi ikinci başvurumu takip ediyorum (9 yayın daha ekledim bu dosyaya) inşallah kötü jüriye gelmeyiz. Ancak ben bu süreci engebeli ve çukurlarla dolu bir yol olarak görüyorum. Araba dağılabilir ve geç ulaşabiliriz ama mutlaka bitişe ulaşacağız. Moral bozmayın dilekçeyi yazın gerekçeli sonuç postayla gelince. Martta tekrar başvurun. Şimdiden sabır ve başarılar.

enderav, 5 yıl önce

Bugün sisteme şu notu düşmüşler:

"Asgari Başvuru Şartlarını Sağlamamıştır kararı gereğince Adayın başvurusu iptal edildi"

Halbuki 140 puanla başvurmuştum ve ulaşabildiğim üç jüri üyesinin olumlu rapor yazdığını öğrenmiştim. Diğer jüri üyelerinin olumsuz vermesi durumunda bile doçentlik unvanını almaya hak kazanacaktık. Ancak bu durumda onlar da dikkate alınmıyor galiba. Ne yapabilirim ya da ne yapılmalı bu süreçte? Yardımcı olursanız sevinirim.

şaşkınnaday
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:26

Sevgili hocalarım,

Sistemde hala jüri sürecinde yazmasına rağmen benim gibi bugün ÜAK'tan kargonuz yola çıktı mesajı alan var mı aranızda? Ne için olabilir ki diye düşünüyorum. Hayır olsun inşallah.

Reis 2
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:13

Ankaradaki bir hocamız üak'a gidebilirse yoplantının yapılıp yapılmadığı ile ilgili kesin bilgimiz o

Reis 2
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:19

Üak taki memurla görüştüm toplantıyı sizden öğreniyorum dedi

Reis 2
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:22

Sonucu açıklanacaklar kurula online gönderiliyormuş onaylandığında onlar da görebiliyorlarmış

Reis 2
Aday Memur
15 Mayıs 2019 16:06

Pasazade323 hocam siz üak a mı gittiniz yoksa tlf ile mi haberleştiniz

Pasazade323
Aday Memur
15 Mayıs 2019 19:30

Yok hocam telefonla öğrendim. Ben bugünkü toplantıya girecek mi diye sorduğumda siz nereden duydunuz dedi bende ÜAK genel sekreteri diyince artık direnmeden açık açık konuştu. Bugün toplantı vardı. Bizim üniversiteden bir hoca ÜAK yönetim kurulunda o da bugün Ankaraya gitmiş.

Reis 2, 5 yıl önce

Pasazade323 hocam siz üak a mı gittiniz yoksa tlf ile mi haberleştiniz

15 Mayıs 2019 20:43

Sonuçların açıklanmasına dair bir bilgi yok dimi hocam? Sistemde bendeki durumlae son 3 ay ile aynı

Pasazade323, 5 yıl önce

Yok hocam telefonla öğrendim. Ben bugünkü toplantıya girecek mi diye sorduğumda siz nereden duydunuz dedi bende ÜAK genel sekreteri diyince artık direnmeden açık açık konuştu. Bugün toplantı vardı. Bizim üniversiteden bir hoca ÜAK yönetim kurulunda o da bugün Ankaraya gitmiş.

DoktorKerem
Aday Memur
15 Mayıs 2019 21:16

Sayın Hocalarım,

Bugün kurul toplandı ve jüri raporları biten adayların sonuçlarını karara bağladı, bu bilgi kesin. Sonuçlar da muhtemelen çarşamba günü sisteme yansıtışacakmış, herkese hayırlı akşamlar.

son viraj
Kapalı
15 Mayıs 2019 22:06

Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam.

DoktorKerem, 5 yıl önce

Sayın Hocalarım,

Bugün kurul toplandı ve jüri raporları biten adayların sonuçlarını karara bağladı, bu bilgi kesin. Sonuçlar da muhtemelen çarşamba günü sisteme yansıtışacakmış, herkese hayırlı akşamlar.

Reis 2
Aday Memur
15 Mayıs 2019 22:36

Teşekkürler Kerem hocam

devormec
Aday Memur
16 Mayıs 2019 08:51

sayın hocalarım jürileri peki komisyon mu belirliyor yoksa yönetim kurulumu cevaplarsanız sevinirim

Hyperiid
Aday Memur
16 Mayıs 2019 09:12

Beni de dün üak dan etik kurul görvlisi bir memur arkadaş aradı bana gönderilen sarı zarf onlara geri gitmiş ve 15 gün olmuş. Durumu bildirdi adres değişikliği yaparak yeniden göndermesini rica ettim. Bu arada ben Aralık 2017 de başvurdum yedek rürimin uluslararası kongrelerim abstract book muş proceeding book değilmiş eleştirisi ile başvurumu iptal ettirdi. İtiraz dilekçesi gönderdim ama yinede kurul bence hiç okumadan matbu evrak yollamış.Kurulumuz başvurunuzu reddetti diye... Malesef zmanımız enerjimmiz bu şekilde heba edilmemeli bir şeyler ters gidiyor ama hayırlısı...

16 Mayıs 2019 09:27

Okuduklarımdan toplantının yapıldığı anlaşılıyor. Bilgilendirme için teşekkürler.

emreŞ
Aday Memur
16 Mayıs 2019 09:35

Hocalarım dün toplantı yapılmış. Bu kesin bilgidir. Herkese hayırlı olsun

2018aday
Aday Memur
16 Mayıs 2019 10:37

Sayın hocalarım geçen hafta cuma günü dilekçemi ve KHK belgemi gönderdim halen bir yanıt yok doçentlik belgesini almak için yapmak gereken bir şey veya arayabileceğimiz bir numara var mı?

Saygılar.

dreamofscince
Aday Memur
16 Mayıs 2019 10:47

Sayın Hocalarım sonucu açıklanan oldu mu? Geçen toplantıda ertesi gün sonuçlar açıklanmaya başlamıştı sanki.
16 Mayıs 2019 11:13

Hocam geçen ay 29 Nisan Pazartesi günü yönetim kurulu yapılmış, 3 Mayıs Cuma günü açıklanmış.. Keşke dediğiniz gibi açıklansa ama 5-6 gün sonra bile açıklansa güzel olur. Umarım

"başarılı" haberlerimizi paylaşmak dileğiyle...

dreamofscince, 5 yıl önce
Sayın Hocalarım sonucu açıklanan oldu mu? Geçen toplantıda ertesi gün sonuçlar açıklanmaya başlamıştı sanki.
Toplam 3506 mesaj
«127128129130131132133134135136137138»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi