Editörler : E.Kayı Han
08 Kasım 2019 09:59

KHK facia mı ?

evime gelen memur ihrac edilmis icim aciyor mu ?

niye acisinki ,

herif zaten feto torpiliyle memur olmus . acinacak hali mi var ? milletin hakkini yiyip memur olurken o acimamista ben mi aciyacam. . layigini bulmus

(haksiz atilanlar ustune alinmasin)

muratgun922
Genel Müdür
09 Kasım 2019 12:44

fetullah ı bana verseler kör testere ile dilim dilim keserim, bağırttıra bağıttıra hemde zaten onun yüzünden ihraç edildim yıllar önce yani hoca efendi dedikleri günlerde ona hakaretten ceza aldım dediğim de şerefsiz di bunu hakaret saydı mahkeme hoş şerefli bir insana dersen doğdudur harakettir. ama şimdi buna şerefsiz demeyen yok. Peki benim 8 ay hapis cezamı ve memuriyetten ihracımın kim arkasında recep mi kusura bakmasın kimse de bu ülkenin başına fetullah ı bela eden zaten o recep dediğiniz kişi. Bizim tek suçumuz bunun şerefsizliğini 15 temmuzdan önce görmekti.

EL CHAPO
Genel Müdür
09 Kasım 2019 13:34

yandaslardan ses yohhh :D

akademikbaytar
Yasaklı
09 Kasım 2019 19:10

nasıl yani, sen sosyal medyada fetöşe şerefsiz dedin diye açığa mı alındın dostum
muratgun922, 4 yıl önce

fetullah ı bana verseler kör testere ile dilim dilim keserim, bağırttıra bağıttıra hemde zaten onun yüzünden ihraç edildim yıllar önce yani hoca efendi dedikleri günlerde ona hakaretten ceza aldım dediğim de şerefsiz di bunu hakaret saydı mahkeme hoş şerefli bir insana dersen doğdudur harakettir. ama şimdi buna şerefsiz demeyen yok. Peki benim 8 ay hapis cezamı ve memuriyetten ihracımın kim arkasında recep mi kusura bakmasın kimse de bu ülkenin başına fetullah ı bela eden zaten o recep dediğiniz kişi. Bizim tek suçumuz bunun şerefsizliğini 15 temmuzdan önce görmekti.

EL CHAPO
Genel Müdür
12 Kasım 2019 13:18

yahnda

EL CHAPO
Genel Müdür
12 Kasım 2019 13:19

ismail damadin fetocu mu deil mi getit yurtdisindan da bi yargilansin gorelim ak mi kara mi ?

muratgun922
Genel Müdür
16 Kasım 2019 14:09

ben 2009 da yani fetö leri hocaefendileri iken din sömürücü, şerefsiz dedim diye ihraç oldum. ben hukukcu bir insanım yüksek lisans da dahil, o zamanlar hakkımda iddianame yazan c.savcısı suç türüne aynen şunu yazmıştı : Devlet Büyüklerine Hakaret anlayacağın fetullah ı devlet büyüğü sayan bir savcının iddianamesi ile ceza aldım gittim yattım ve ihraç oldum işin komik tarafı fetullah ı devlet büyüğü sayan c.savcısı 15 temmuzdan sonra terfii etti bırakın ihracı.

akademikbaytar, 4 yıl önce
nasıl yani, sen sosyal medyada fetöşe şerefsiz dedin diye açığa mı alındın dostum
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi