Editörler : crops35

yaraliyurek
Daire Başkanı
09 Ekim 2012 11:46

şimdi twitt attım ömss diye bir sonıav yapıldı bundan haberiniz var mı sayın bakanım diye yazdım kendisi zihinsel engelli belki unutmuştur..

ardaarda45
Memur
09 Ekim 2012 12:15

norveç yenizellanda ya da kanada olsa böyle olurmuydu ey ahali ?.. .2013 bilmem kaçında ne olacak oda belli değil. Hani ATO'da basın mensuplarının önünde söz verilmişti Ekim sonu 2. atamalar diye ? Bu kadar kolaymı???

çevmüh73
Şef
09 Ekim 2012 12:36

arkadaş bunların alayı yalancı,düzenbaz a.q.

değil sene sonu aha da burda yazıyom vallahi seçime kadar bir daha alım yapmayacaklar bunlar göreceksiniz.ben artık umut etmeyi bıraktım a.q..

bunların yalanları yüzünden dengem bozuldu arkadaş allah bin belalarını versin bunların.

nice_42
Kapalı
09 Ekim 2012 12:38

aile bakanını başbakana şikayet edin arkadaşlar. ne yaparsan yap ama yalan söleme bari. bi de milletin önünde göz göre göre yalan sölemeleri yok mu insanı çileden çıkartıyor. bundan sonra ne yapılabilir hiç bir fikir namına bir şey kalmadı sayelerinde şok üstüne şok yaşıyoruz.

dediğim gibi aile bakanını sürekli başbakana şikayet edersek dikkate alacaktır.

memurlar.net aile bakanının yaptığı hatalarını direk başbakana ulaşacak şekilde haber yapılırsa bak o zaman işler tam bizim istediğimiz gibi olur.

nice_42
Kapalı
09 Ekim 2012 12:42

çevmüh73 kardeşim inan ki öle bir dengem bozuldu ki hayatımda hiç bu kadar kendimi rahatsız hissetmemiştim. yakın zamanda psikoloğa gidecem. bu bakanın ayağı kökten kırılsın ki o zaman daha iyi anlar. hiç kimseye böle bir şey sölemedim bugune kadar ama bu kadına sölüyorum.

derderbo
Yasaklı
09 Ekim 2012 12:46

basbakan falan yalan onlar ancak dagdan inen cakallara ve suryeden gelen kalleslere maas verirler.basbakan istese 20bin engelli bir gunde atama yaptirir kimi kime sikayet ederiz

battusay01
Genel Müdür
09 Ekim 2012 12:51

Arkadaşlar bu durumun ancak böyle olacağını daha önce ben de dahil bir kaç kişi yazmıştı. Fazla şaşırmaya gerek yok bence.

nice_42
Kapalı
09 Ekim 2012 12:57

oturup bekleyecekmiyiz. şubatta atama olsun diye imza toplayan öğretmenler bile imza sayısında 30 bini geçtiler istediklerini aldılar helal olsun.

2013 yılın hangi ayında alım olacak bari bunu söleseydin yalancı sahtekar bakan bari bu söleyeceğin bilgi doğru olsun.

nice_42
Kapalı
09 Ekim 2012 13:07

twitterden bakana attığım twitler:

@FatmaSahin_ASPB sayın bakanım engelliler olarak sizden resmi tarih verip ona göre beklemek istiyoruz. lütfen engellilere destek olun.

@FatmaSahin_ASPB ömss-2 2103 yılında olacak dediniz hangi ayda olacağı belli değil belirsizlik içine düştük engelliler dertli...

@FatmaSahin_ASPB ömss eylül de ek atama olacak diye sölemenize rağmen sene sonuna atılmasını engelliler olarak kınıyoruz.

doğan855
Aday Memur
09 Ekim 2012 13:11

bi iktidar allahtan korkuyorum diyecek bu kadar engelli insanların ve ailelerinin onuruyla oynayacak vaybee bizleri oyalaya oyalaya bilmem eylül bilmem yılsonu yahu eskiden senede 3 defa olurdu hiç olmasa o hülümetler böyle yalan dolan reklam amaçlı yapmazlardı yarabbi sen al hakkımızııı kim bunlara inanıyosa varsın onlar gibi olsun....yalan makineside bukadar olamaz....verdiğim oy haram olsun inş..

doğan855
Aday Memur
09 Ekim 2012 13:13

hakikaten bizi bunalıma soktular işimizden ettiler 23000 alacaz diye şimdi kaldık ortada ne yapacaz ne edecez bilmiyoruz eski iş yeri sahipleride almıyolar bizi arkadaşlar hakikaten bişeyler yapmamız gerekiyo böyle olmazz

xwspor
Aday Memur
09 Ekim 2012 13:17

yalaaaannnn düüünyaaaaaaaa.........

asayram
Şef
09 Ekim 2012 13:32

allah belanızı versin..kolay kolay bedua etmem am enayiymişiz gibi bizi oyalamalarına ,aptal yerine koymalarına tahamülüm yok.

nice_42
Kapalı
09 Ekim 2012 13:34

başbakan bile bakanlarıyla ters düşüyor görüş ayrılıkları yaşanıyor bugun ki toplantısında...

arkadaşlar fatma şahini maillerle başbakana şikayet edelim. bu böle olmayacak. offfffffffff :((

asayram
Şef
09 Ekim 2012 13:34

yalan yalan yalan...herşeyleri yalan...

Ayangun
Yasaklı
09 Ekim 2012 14:28

ingilizcesi duzgun olan biri bu yasadıgımız ssureci kaleme alabilirmi

sosyolog*
Şef
09 Ekim 2012 14:51

2. atamalart 2013 yılında ,ek yerleştirme yetişir ise 2012 yılıın sonunda olacak cümleye bak.

adam gibi bakanın karşısında olsaydı derdi ki spor salonun da başbabakının da katıldıgı atamada siz demediniz mi 2. atamalar ekim de ,ek atamalar ise( yetişir ise degil) eylül de diye.

sertaçakınım
Genel Müdür
09 Ekim 2012 15:49

arkadaşlar iş dpb de ben yazı yazdım ve burada paylaştım ve daha öncelirde söyledim aralıga kadar gerek ek yerleştirme gerekse 2 alımları aralıga kadar unutun diye gelen yazı acık ve net alımları yapılan kişilerin atamaları bittiğinde diye ibare vardı hatırlarsanız ki bu alımalrın başında başbakanlık ve deniz kuvvetleri komutanlıgı 2 yada 3 ay süren gbt ve güvenlik soruşturması bittiğinde ataması yapılacak diyede yazı yayınladılar ki bu sürec ekim sonunda sonuclanacak o yüzden ek alımlar ve ikinci atamalar birleştirelecek ve öyle ilana cıkacak ki bu işi kpss takvimine göre gidecekler o yüzden 2 alımlar ve ek alımlar kasım sonu ve aralık başı olacak ki atamalrı ocakta bitecek hatta bazıları şubatta bazılarında martta atanabilecek bakın durum böyle devam edecek artık top dpb lıgı ve olması gereken kurum başbakanlıkta

tedas_1980
Kapalı
09 Ekim 2012 18:49

Bakanın ifadeleri göstermiştirki 2013 yılında bile muallak bir atama takviminin olacağıdır. Engelli bireylere karşı bakan şahinin bu denli amaçsız programsız sınıf dışı bir açıklaması kabül edilemezdir. Ya plan program yapıp öyle açıklama yapacaksınız yada ulu orta ağzımdan ne çıktı önemi yok açıklamalarında bulunarak engellli kardeşlerimizi umutsuzluğa itemezsiniz. Bu politika göstermiştirki devlet engelli bireylerle iş barışı yapmak istemiyor.Bu olay karşısında sessiz kalmamızı kimse beklememelidir. En yakın zamanda birliktelik içerisinde meclis başta olmak üzere bakanlıklar ziyaret edilmeli ve ülke basınına bu konuyu taşımalıyız. Ben kendi adıma ne düşüyorsa fazlasını yapmaya kararlıyım.Bakanın bir kaç saniyelik açıklamasını dikkatli dinleyen bir kişi ikinci alımın sıradan ve özentisiz ve proğramsız olacağını anlamıştır. Öyle bir açıklamaki ben o açıklamadan sonra ocak ayının bile zor görüyor alımların ikinci çeyreğe kalabileceğini ön görüyorum. örgütlenemez ses getiremezsek bu dediklerim gerçek olucak. Bakan ilk açıklamasını yaptıktan sonra yorumlarımı okuyan arkadaşlar biliyorki. eylül yada ekimde alım yapması imkansız demiştim. şimdi yine diyorum bu açıklama ile anlaşılmıştırki ocakta alım imkansız.

Ayangun
Yasaklı
09 Ekim 2012 19:15

ben sana fazla iyimsersin demistim tedas kardesim.

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi