Editörler : E.Kayı Han
09 Ağustos 2019 17:30

112 AÇM Sağlık Kurulu Raporu

Merhaba arkadaşlar öncelikle kazananlara hayırlısı olsun bende büro personeli 112 açm kazandım sağlık kurulu raporu istediler evrak tesliminden sonra,herşeyi hallettim yalnız kafama takılan raporda boy kilo ölçümü yapıp oraya yazdılar daha heyete girmedim bayram sonuna kaldı... Boy kilo ölçümü neden yapıldı büro personelinde boy kilo şartı yoktu alımlarda bir problem olur mu? Bilgili bir arkadaşın cidden bilgi vermesini istiyorum teşekkür ederim...

ali888
Aday Memur
09 Ağustos 2019 17:53

Kardeşim senin hangi il bizim ilde belgeleri teslim ettik bi şey demediler sağlık raporu getirin diy bi şey söylenmedi.

09 Ağustos 2019 19:23

Rapor falan istenmedi ki. İç İşleri sitesinde istenen evraklar her yerde aynı. Sağlık raporu falan y

Smtsmt
Aday Memur
09 Ağustos 2019 19:30

İstemediler aynn

cnr.020891
Aday Memur
09 Ağustos 2019 19:35

evrak teslim ettikten sonra il yazı isleri muduru soyledi belki sizin basvurudugunuz yer sozlesme imzalarken ister beyler lutfen konu disi yazmayin bu konu hakkinda.bilgi sahibi olan biri yazsin

Kayahanask
Kapalı
09 Ağustos 2019 20:44

arkadaşlar sizce iş başı ne zaman olur

Hirotimota
Aday Memur
19 Ağustos 2019 23:15

Genelde Herhangi bir saglik sorunum yok diye beyanda bulunuyorsun. Ama kurum kendini garantiye almak isterse saglik raporu isteyebilir yonetmeligi oku anlarsin durumu
cnr.020891, 5 yıl önce
evrak teslim ettikten sonra il yazı isleri muduru soyledi belki sizin basvurudugunuz yer sozlesme imzalarken ister beyler lutfen konu disi yazmayin bu konu hakkinda.bilgi sahibi olan biri yazsin

hakanfc
Şef
20 Ağustos 2019 12:28

Boy kilo yazdılar diye ne gibi bir problem bekliyorsunuz mesela? 'Aaa buna boy kilo yazmışlar, bizde boy şartı yoktu artık sizi alamayız' demelerinden falan mı korkuyorsunuz :D Sizden heyet raporu istemişlerse heyetin imzasına bakın eksik var mı diye.

onrkbr
Aday Memur
23 Ağustos 2019 12:38

İstanbul için whatsap grubuna ekleyebilcek var mı?
24 Ağustos 2019 12:02

Özelden numaranızı mesaj atın sizi ekleyim
onrkbr, 5 yıl önce
İstanbul için whatsap grubuna ekleyebilcek var mı?
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi