Editörler : swat3410
21 Eylül 2019 23:56

Güvenlik sorusturmasi yapan polis arkadaslara soruyorum lutfen cevap verin lutfen.

Ben komsumla 8 yildir ses yuzunden tartisma yasiyorum. Atandim ve aylar once komsum babami tehdit etmis. Yasadigimiz sorunlardan dolayi. Senin cocuklarin guvenlik sorusturmasi gelir elbet diye. Bu adam isinden atilmis bir polis ve emniyette tanidiklari olabilir ordan birileri ile sorusturmamda olumsuz sonuc doguracak bir islem yapabilir mi . Lutfen yardimci olun bana cok korkuyorum. Sicilim temiz. Terorle ilgili en kucuk bir bagim yok bulunamazda vatanini milletini seven bir ailem var ve benu vatan sevgisiyle yetistirdi. Lutfen bana cevap verin lutfen.

Hly00
Aday Memur
22 Eylül 2019 00:05

Herkes okuyor ama kimse cevap vermiyor neden

kanungucu
Memur
22 Eylül 2019 00:08

Güvenlik soruşturması yapan bir yerde çalışmıyorum ama emin ol sallama iş yapılmıyor birilerinin bilerek yanlış yönlendirme yapabileceği konular değil bunlar

Kom.1453
Aday Memur
22 Eylül 2019 00:15

Sadece o komşun mu var snki sorulacak rahat ol hiç bir şey çıkmaz o işten. Korkutmak maksatlı söylenmiş bir laf kafanı takma sakın daha ne şubeler inceliyor seni o sadece araştırmanın güv. Soruştrması

Hly00
Aday Memur
22 Eylül 2019 00:18

Çok tesekkut ederim birazda olsa icime bir ferahlik verdiniz Allah razı gelsin sizden.

Kom.1453, 5 yıl önce
Sadece o komşun mu var snki sorulacak rahat ol hiç bir şey çıkmaz o işten. Korkutmak maksatlı söylenmiş bir laf kafanı takma sakın daha ne şubeler inceliyor seni o sadece araştırmanın güv. Soruştrması

Ado104
Genel Müdür
22 Eylül 2019 00:27

Sen yinede başındaki amirine ilet bu sıkıntını...

Hly00
Aday Memur
22 Eylül 2019 00:28

Neden oyle birsey soylediniz ki . Sorun mu olur diyorsunuz kafami karistirmayin ne olur zaten sorusturma basladigindan beri uyku uyuyamiyorum

Ado104, 5 yıl önce

Sen yinede başındaki amirine ilet bu sıkıntını...

adrenalin88
Şube Müdürü
22 Eylül 2019 00:56

hiç bir sorun olmaz kafanıza takmayın.

GencPolıss32
Aday Memur
22 Eylül 2019 01:06

Yav kardeşin işine bak kafaya takacak başka birşey bulamadın mı rahat ol

Ado104
Genel Müdür
22 Eylül 2019 05:49

Özelden yazdım. Yaşanmışlıkta ki temayı anladıysan yapman gereken ilk sicil amirine durumu anlatman

22 Eylül 2019 07:50

Öncelikle ailen gidip bu adam hakkında şikayetçi oldu ise daha evvelki zamanlarda zaten o sana delil olacak iftira atıyor dersin. 2) bu adam zaten ihraç ise kimse onun lafını dikkate almaz ve güvenlik soruşturmasını onun lafı ile yapamaz. 3)o insan seni şikayet etse de onun geçmişine bakarlar ve takmazlar 4) sadece bir kişiye sormuyorlar ki onun dediği ile iş yapılsın 5) arşiv araştırması, karakol kayıtları, adliye kayıtları v. S bunlarda sorun çıkmadı sen atandın onun için rahat ol

Kral72
Aday Memur
22 Eylül 2019 07:54

ordan taşın

EL CHAPO
Genel Müdür
22 Eylül 2019 09:53

hic bisey olmaz . izine gidince muzigin sesini daha fazla ac. eve gelme olayi her yerde yok .

Tumeka
Aday Memur
22 Eylül 2019 22:36

bizde de aynı sıkıntı var. ama ben karakoldakilerle görüştüm. onlarda şunu söyledi. sorulan kişilerin söylediklerinin ne kadarı doğru ne kadarı yalan anlayabiliyoruz. ayrıca çok dikkate alınmıyor dediler. ama meğer polis gelirse o şahıs burda mı oturuyor diye teyit amaçlı geliyormuş sadece.

bakacakmustafa46
Aday Memur
22 Eylül 2019 22:49

dışardan birilerin demesiyle güvenlik soruşturma etkilemez. Bir tc no ile ne var ne yoksa herşey ortaya çıkar dışardan komşuları olumsuz birşey diyorsa polisin tutanağına imza atmasi lazım yada muhtara attırması gerekiyor. bu durumdada kimse o tutanağa imzalamaz. onun için rahat ol hiç birşey olmaz. hakkında devam eden soruşturma yada kesinleşen ceza varsa guvenlik sorusturmani etkiler. ayrıca istihbarattan alınan bilgiler Guv soruşturmayı etkiler. not: istihbarat in verdiği bilgilerin hukuki bir sorumluluğu yoktur sadece istihbari anlamda bilgi gider sorumluluk soruşturmayı isteyen kuruma aittir.

dadaş 2520
Aday Memur
23 Eylül 2019 07:16

.............Rahat olll...

bakacakmustafa46
Aday Memur
24 Eylül 2019 00:16

hly00 mesaj atmisin ama özelden yazamıyorum sana.
Hly00, 5 yıl önce

Herkes okuyor ama kimse cevap vermiyor neden

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi