Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
16 Temmuz 2021 00:16

Atanamama korkusu olanlar

İyisiyle kötüsüyle çalıştık hepimiz istediğimiz puanları aldık veyahut alamadık bu süreç ne kadar da zormuş :( ortaöğretim hemşire güncel 2299 güncel olmayan 1800 gibi bı sayıya tekabül ediyor acaba ilk alımda gitme şansım var mı ? Artık beklemek istemiyorum yada başka bakanlıklara başvurmayı düşünüyorum yardımci olur musunuz?:(

Jagro
Yasaklı
16 Temmuz 2021 00:27

Bu alimda gitme sansin var ama cok dusuk ,sonraki alimi beklemeni tavsiye ederim .bekleyemeyecek gibiysen yasadigin sehrin unisi alima cikarsa basvur iistedigin sehir old icin bir nebze katlanirsin ama baska sehirlerin unisi olursa hicbir hakkin olmayacak iyi dusun pisman olacagin kararlar verme derim .

Surrealls
Kapalı
16 Temmuz 2021 00:28

İlk atama için zor olabilir ama iki yıl içerisinde geçmiş yıllara bakarsak atanmanız olur diye düşünüyorum.hayırlısı hakkınızda

ayseberat
Kapalı
16 Temmuz 2021 01:39

Teşekkür ederim hocam saolun

Jagro, 3 yıl önce
Bu alimda gitme sansin var ama cok dusuk ,sonraki alimi beklemeni tavsiye ederim .bekleyemeyecek gibiysen yasadigin sehrin unisi alima cikarsa basvur iistedigin sehir old icin bir nebze katlanirsin ama baska sehirlerin unisi olursa hicbir hakkin olmayacak iyi dusun pisman olacagin kararlar verme derim .

ayseberat
Kapalı
16 Temmuz 2021 01:41

Umarım emeklerimiz bosa gitmez insanız işte beklemek zor gelebiliyor ya olmazsa düşüncesi + tekrar ders çalışma imkanım zor teşekkür ederim cevap verdiğini Z icin

Surrealls, 3 yıl önce

İlk atama için zor olabilir ama iki yıl içerisinde geçmiş yıllara bakarsak atanmanız olur diye düşünüyorum.hayırlısı hakkınızda

ayseberat
Kapalı
16 Temmuz 2021 01:42

Bakanlık neden alacağı eleman ve sayılarıni açıklamıyor ? Nedeni olmalı değil mi ?

Jagro
Yasaklı
16 Temmuz 2021 01:58

Rica ederim
ayseberat, 3 yıl önce

Teşekkür ederim hocam saolun

16 Temmuz 2021 02:36

Son 2 yıla bakma ondan önceki 2 yıla bak derim. 2018 herkesin beklentisi üstündeydi. 2016 bak.

elifizyot
Memur
16 Temmuz 2021 03:35

Puanın kötü değil. Bırak da senden kötüler endişeye kapılsın. Saat 03.34 ama ne düşünüp de uyuyamıyorum bir tahmin edin bakalım

yusufburak25
Yasaklı
16 Temmuz 2021 12:35

Ne merak ettik
elifizyot, 3 yıl önce

Puanın kötü değil. Bırak da senden kötüler endişeye kapılsın. Saat 03.34 ama ne düşünüp de uyuyamıyorum bir tahmin edin bakalım

does it matter
Yasaklı
16 Temmuz 2021 13:31

Kaynanasını ya da eltisini

yusufburak25, 3 yıl önce
Ne merak ettik

elifizyot
Memur
16 Temmuz 2021 13:56

Çok güldürdün beni Allah razı olsun senden. Bayramda köye gideceğiz şans dileyin bana.

does it matter, 3 yıl önce

Kaynanasını ya da eltisini

ayseberat
Kapalı
17 Temmuz 2021 00:44

Hocam yazdıklarınız mizahen güzel şeyler keşke bahtinizda güzel olsaymis :) tavsiyem kaynananizla muhatap olmamak en iyisi beden ve ruh sağlığı için :D

elifizyot, 3 yıl önce

Çok güldürdün beni Allah razı olsun senden. Bayramda köye gideceğiz şans dileyin bana.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi