Editörler : E.Kayı Han
10 Aralık 2019 00:42

İki sözleşmeli alımdan hangisini seçmeliyim?

orman muhafaza memurlugu mu asdep de söforlukmu

merhabalar sayin memurlarnet uyeleri ,ikilemdeyim bilgisi olan biraz yardim ederse memnun olurum. Her iki kurumda sözlesmeli olmak uzere ''aile sosyal politikalarda şoför'' pozisyonunu ve ''tarim ve orman bakanligina bagli orman muhafaza memurlugunu'' kazandim suan sonuclar tam netlesmesede herhangi bi aksilik olmassa ikisinede yerlesecegim.ikisi arasindan hangisini secmeliyim maas ,haklar vs yonunden bilgi verirseniz sevinirim .Bu arada orman muhafaza memurlugu şoför luk pozisyonundan daha once ilana cikti ve mulakatliydi oyuzden ikisine birsen basvrdum yani omm nin kesin olcagni bilsem tabiki kimsenin hakkini yemek istemem

alfa_1
Şef
11 Aralık 2019 10:32

bayram seyran bilmem möbetime de giderim akşamları da nöbet tutarım aile yaşantım umurumda değil az daha parası çok ben omm olmak isterim dersen onu seç. ya da bayram seyran resmi gün tatilimi kendime vakitte ayırırım dersen 9 5 git gel tercih senin kardeş

Hüseyin kutlu
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:36

alfa tesekkurler degerlendirmen icin bende aile sosyal politakalari secmeyi dusunyorum uzun arastirmalar sonuucunda suan en dusuk memur maasi nekdr acaba 3.500 fln aliriz herlde en kotu

issiz.101
Memur
11 Aralık 2019 20:42

En düşük bekar çocuksuz 3458 lira vergi dilimi artışı olmadan. Verdi dilimi artınca ne olur bilemiyorum. Seneye göreceğiz artık.

Hüseyin kutlu, 4 yıl önce
alfa tesekkurler degerlendirmen icin bende aile sosyal politakalari secmeyi dusunyorum uzun arastirmalar sonuucunda suan en dusuk memur maasi nekdr acaba 3.500 fln aliriz herlde en kotu

issiz.101
Memur
11 Aralık 2019 20:45

Bu arada bizim kurumda sözleşmeli şöforlere ek mesai yaptırıp ek mesai ödemiyorlar genelde. Normalde sözleşmelilere Cumartesi de çalışma günü sayılıyormuş sanırım.

Hüseyin kutlu
Aday Memur
11 Aralık 2019 20:52

calisma saati 45 saat olarak anlasip nasil ek mesai vermezlerki 657 4b kanuna aykiri bi mevzuat olur ozmn

issiz.101
Memur
11 Aralık 2019 21:01

Memurlar haftada 40 saat çalışır bakanlıklarda. E memurlar gidince kurum kapanıyor bu durumda sende eve gidiyorsun memurlarla.

calisma saati 45 saat olarak anlasip nasil ek mesai vermezlerki 657 4b kanuna aykiri bi mevzuat olur ozmn

mimarmimm
Aday Memur
14 Aralık 2019 21:29

Birine gitmeyince 1 yıl başka sözleşmeliye başvuramıyorsun burda öyle bir şey olmuyor mu ikisi ayni anda açıklanınca ikisinden birini seçiyorsun mesela aile ye atanıp gitmeyince 1 yıl başka sözleşmeliye başvuramıyor musun ??

Hüseyin kutlu
Aday Memur
15 Aralık 2019 00:32

o olay biraz farkli atanmak ayri yerlesmek ayri birkuruma basvururusun yerlesmeye hak kazanirsin ancak atanmis sayilmassin belgelerini teslim edip herhangi bi sorun yoksa sozlesme imzalarsin ve atanmis olursun bu. sekildeyekn goreve baslayacagin surede baslamassan 1 yil memur olmaassin ancak diger sekil farkli hem bunu boyle yapan sistemin kendisi bir ilana basvurursun gelip gelmeyecegni tam kestiremedigin icin ozellikle mulakatli alimlarda bu gecerli baska ilanlarada basvuruyorsun bazen hic biri olmuyor bazen iki birden olabiliyor hangisi daha uygunsa ona gitmek durumunda kaliyorsun malesef
mimarmimm, 4 yıl önce
Birine gitmeyince 1 yıl başka sözleşmeliye başvuramıyorsun burda öyle bir şey olmuyor mu ikisi ayni anda açıklanınca ikisinden birini seçiyorsun mesela aile ye atanıp gitmeyince 1 yıl başka sözleşmeliye başvuramıyor musun ??

Electrichian
Aday Memur
15 Aralık 2019 01:40

Arkadaşlar ben mübaşirliği kazandım fakat şöyle bir durum var kpss 2019/6 atamalarındada destek personeli olarak atandım...

Sizce hangisini seçmeliyim?

Hüseyin kutlu
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:59

kardesim bende ayni durumdaydim aile bakanligini sectim benimki mubasir degildi tabi .ben benim icin iki kurumuda araştirdim avantaj ve dezavantajlarini karsilastirdim en uygun olani sectim sonra bizzat mubasir olanlardan bilgi al
Electrichian, 4 yıl önce

Arkadaşlar ben mübaşirliği kazandım fakat şöyle bir durum var kpss 2019/6 atamalarındada destek personeli olarak atandım...

Sizce hangisini seçmeliyim?

Hüseyin kutlu
Aday Memur
15 Aralık 2019 19:04

sende mubasir olanlardan bilgi al destek personeligle karsilastir
kardesim bende ayni durumdaydim aile bakanligini sectim benimki mubasir degildi tabi .ben benim icin iki kurumuda araştirdim avantaj ve dezavantajlarini karsilastirdim en uygun olani sectim sonra bizzat mubasir olanlardan bilgi al

Electrichian
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:34

Hüseyin KUTLU

Electrichian
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:35

Senin görevin ne Açshb de? Destek personelimi?

Hüseyin kutlu
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:40

aynen kardesm sen
Electrichian, 4 yıl önce

Senin görevin ne Açshb de? Destek personelimi?

Electrichian
Aday Memur
16 Aralık 2019 01:14

Özele bakarmısın

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi