Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»

zafer.21
Aday Memur
22 Temmuz 2019 08:19

+++

Blacflame
Aday Memur
22 Temmuz 2019 11:24

+

fatalrhy
Aday Memur
22 Temmuz 2019 12:29

+

zahn
Aday Memur
22 Temmuz 2019 14:31

+

tiger006
Memur
22 Temmuz 2019 14:46

Burada liyakat konuşuluyor fakat İSKİ sayfasındakiler zorbalıkla girdikleri listenin iptal edilmesini engellemeye çalışıyorlar. Arkadaşlar bu iş ancak şu an yapılan hataların, yanlışların düzeltilmesiyle başlayabilir. İSKİ vb kurumlardaki hatalar düzeltilebilirse bir örnek teşkil edebilir değişim bu şekilde başlayabilir. Hakkınız henüz yenmediyse ileride yenmeyeceği anlamına gelmiyor. Eş dost akraba ilişkileri nedeni ile mülakatı savunulanların karşısında durmak zorundayız. Hataları düzeltmek zorundayız. Bu mülakat usulsüzlükleri nedeni ile 90+ lar atanamıyor yerlerine 70+ lar atanıyor buna dur demez isek yüksek puan alan o kadar insan açıkta kalmaya devam edecek

Cnscans
Memur
22 Temmuz 2019 14:54

liyakatlı memurluk için merkezi atama olmalı. Bize mülakatı dayatmaları hiç adil değil.

CAMDALİO
Kapalı
22 Temmuz 2019 15:16

2018/2 atamasında mke ye memur olarak atandım. Soruşturmalar biraz uzadı hala başlayamadık. Ama şükür atandık. İşletme 89.76 puan ile. Ben atanmış olsam bile bu konuyu ve sizlerin çabasını yakından takip ediyorum. Ben 2008 kpss den beri lise, önlisans ve lisans olmak üzere her kpss ye girmiş 80 küsür puanlar aldığım halde ne merkezi nede mülakkatlı alımlarda atanamamıştım. 4 gardiyanlık mülakatında 190 boyum olduğu 80 küsür puanlarla girdiğim ve çoğu soruyu doğru yanıtladığım halde yedek listelere dahi girememiştim. Kendimin ve eşimin dostumun nerelerde hangi şartlarda elendiğini gördüğüm için kesin olarak şunu söyleyeceğim. MÜLAKAT=TORPİL. Kahrolsun liyakattan adaletten uzak mülakat sistemi. Bu konuyu yukarıda tutalım ve memurlar net haber yapsın ki artık anlasınlar maymun gözünü açtı. Bu sistemi devam ettirip hak gaspeden sistemin tam karşısındayız. Seçim olsun mülakatı kaldırana oyumu veriyorum. Kim hangi zihniyet hangi parti olursa olsun. Adalet istiyoruz.

MADENCİ1986
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 15:35

Allah Bülent Ecevit den razı olsun.

che-eng
Aday Memur
22 Temmuz 2019 15:37

++

zafer.21
Aday Memur
22 Temmuz 2019 16:22

+++

Çekolarca
Memur
22 Temmuz 2019 16:43

+

che-eng
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:20

aynı şeyi msb de yaptı cimerr şikayet ettim gelen cevapta kurum kendi al
tiger006, 5 yıl önce
Burada liyakat konuşuluyor fakat İSKİ sayfasındakiler zorbalıkla girdikleri listenin iptal edilmesini engellemeye çalışıyorlar. Arkadaşlar bu iş ancak şu an yapılan hataların, yanlışların düzeltilmesiyle başlayabilir. İSKİ vb kurumlardaki hatalar düzeltilebilirse bir örnek teşkil edebilir değişim bu şekilde başlayabilir. Hakkınız henüz yenmediyse ileride yenmeyeceği anlamına gelmiyor. Eş dost akraba ilişkileri nedeni ile mülakatı savunulanların karşısında durmak zorundayız. Hataları düzeltmek zorundayız. Bu mülakat usulsüzlükleri nedeni ile 90+ lar atanamıyor yerlerine 70+ lar atanıyor buna dur demez isek yüksek puan alan o kadar insan açıkta kalmaya devam edecek

che-eng
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:22

kurum kendi alım yaptığı için müdahale edemeyeceğini yazıp yollamışlar ne gerekiyosa yapalım gerekirse bi yerlerde toplanalım mv leri ile görüşelim ben ankaradayım ne yapılırsa uyarım hakkı yenen halinden çok iyi anlarım msb sayesinde
che-eng, 5 yıl önce
aynı şeyi msb de yaptı cimerr şikayet ettim gelen cevapta kurum kendi al

Aras1442
Aday Memur
22 Temmuz 2019 18:37

Evet parti ayırmaksızın mv görüşebiliriz Ankara'da deilim ama bi şeyler yapılacaksa gelebilirim ve emin gelecek arkadaslarda olur. bi şeyler yapmalıyız arkadaşlar şuanda alım yok alım olunca mülakat var mülakat varsa torpil var çıkmaz sokakta gibi hissediyorum. önceden bi merkezde 10.000 kişi alırlardı şimdi daha çok ihtiyaç olmalı türkiye büyüyor sonuçta.bi mülakata 5-10 katı aday cagirip eş dost akraba alıyorlar yoksa memurlugun mulakatimi olur neyi ölçüyorlar 5 dk da anlamak mümkün deil.
che-eng, 5 yıl önce
kurum kendi alım yaptığı için müdahale edemeyeceğini yazıp yollamışlar ne gerekiyosa yapalım gerekirse bi yerlerde toplanalım mv leri ile görüşelim ben ankaradayım ne yapılırsa uyarım hakkı yenen halinden çok iyi anlarım msb sayesinde

tiger006
Memur
22 Temmuz 2019 22:05

++

KAPTAN7
Kapalı
22 Temmuz 2019 22:16

+++++

fatalrhy
Aday Memur
22 Temmuz 2019 22:21

+

Teteteknik
Kapalı
22 Temmuz 2019 22:23

Arkadaşlar gelin bu iş öyle forumda konusulan geçici bir konu olarak kalmasın twitter etkinligini her gün yapalım bu konudan mağdur forumda onbinlerce yüzbinlerce kişi var hergün trendlere gireriz bakın Haluk Levente yazalım akşamları foxa topluca yazalım dillendireceklerilne yüzde yüz eminim mhpnin vekili vardı Cemal Enginyurtdu sanırım onada yazalım toplanalım demokratik bir eylem yapalım sesimizi duyuralım şu konuda altta kalmasın eemnin kadro alim mücadelesi ziraatcılarin alım mücadelesi inşaatçılarin alim mücadelesi iibfnin alım mücadelesi falan değil bu konu bu forumda hepimizi kapsayan ve en büyük sorunumuz olan tek konu bu konuyu üstte tutalım bir an önce bişeyler yapalım

fatalrhy
Aday Memur
22 Temmuz 2019 22:43

+

hayirlisibe
Memur
22 Temmuz 2019 22:48

++
Toplam 535 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük