Editörler : Pangaea

insaatmuhendizi
Aday Memur
14 Temmuz 2019 11:35

duz memur aim ve muhendis maaşları nasıldır arkadaslar

javac
Kapalı
14 Temmuz 2019 11:39

Teşekkürler bilgi için

Finlandiya, 5 yıl önce

DHMİ içerisinde Erzurum Havalimanının ayrı bir yeri vardır. Her KPSS alımında veya şeflik/ünvan değişikliği sınavlarında vs Erzurum Havalimanına Maksimum düzeyde alım yapılır.

14 Temmuz 2019 14:11

Aim masabaşı bir iş mi arkadaşlar?çalışma şekli nasıl?

lion0707
Şef
14 Temmuz 2019 14:27

Vardiya usulü bir memuriyet gece ve gündüz çalışması var masa başı diye biliyorum bir kursa gidiyorsun ve sınava giriyorsun. Göreve başlamak için o sınavı geçmek zorundasın. Sanırım aynı sınava 3 yılda bir giriyorsun 3 yılda bir o sınavı vermek zorundasın maaşları ise Dhmi olduğu için güzel. Bildiklerim bunlar umarım yardımcı olmuştur
vay-arkadaş, 5 yıl önce

Aim masabaşı bir iş mi arkadaşlar?çalışma şekli nasıl?

14 Temmuz 2019 15:07

Masabaşı olduğunu bilmiyordum teşekkürler

lion0707, 5 yıl önce
Vardiya usulü bir memuriyet gece ve gündüz çalışması var masa başı diye biliyorum bir kursa gidiyorsun ve sınava giriyorsun. Göreve başlamak için o sınavı geçmek zorundasın. Sanırım aynı sınava 3 yılda bir giriyorsun 3 yılda bir o sınavı vermek zorundasın maaşları ise Dhmi olduğu için güzel. Bildiklerim bunlar umarım yardımcı olmuştur
14 Temmuz 2019 16:16

5 yılda bir eğitim.Masabaşı relax bir iş maaş 9-10k arası evli çocuklu bes'li durumlarına göre değişir.Temmuzda yüzde 27 ye girmiş hali bile 9un altına inmez.

lion0707, 5 yıl önce

Vagon Necmi
Memur
14 Temmuz 2019 16:25

Her ne kadar masa başı işi gibi görünse bile sorumluluğu yüksek bir memurluktur aim memurluğu. Öyle masa başı diye de çok relax davranmayın. Allah korusun relax relax davranırken kapalı bir meydana trafik gönderirseniz görürüm ben sizin relax halinizi. Ayrıca masa başı olmayan bir memurluk söyler misiniz bana ? Dhmi düz memurda masa başıdır . dhmi aim memuru da öyle . dhmi atc'de öyle. Hepsi masa başı memurluklardır. Hatta diğer kamu kurumlarında da memurluk masa başıdır. Soru biraz yersiz olmuş.

içinizdenbiri, 5 yıl önce

5 yılda bir eğitim.Masabaşı relax bir iş maaş 9-10k arası evli çocuklu bes'li durumlarına göre değişir.Temmuzda yüzde 27 ye girmiş hali bile 9un altına inmez.

14 Temmuz 2019 16:29

Sakin Vagon Necmi raydan çıkmış gibisin,soran arkadaş bilmiyordur ki sormuş bilse zaten sormazdı.

Vagon Necmi
Memur
14 Temmuz 2019 16:35

Sana alıntı yapmıcaktım kardeş. Ortaya konuştum ben. Sana yönelik söylemedim. Bilgi verme amaçlı yazdım sadece.

Sakin Vagon Necmi raydan çıkmış gibisin,soran arkadaş bilmiyordur ki sormuş bilse zaten sormazdı.

muhemre
Kapalı
14 Temmuz 2019 16:46

İlk 500'e, 1000'e girmiş insanları trol, özendirici, caydırıcı mesajlar ile etkilediğini zanneden akıllı arkadaşlarım boşuna parmacıklarınızı yormayın:)

Merak eden kardeşlerimiz doğrudan aimler ile görüşüyor zaten. Yok havalimanı müdürü, vay şoförü, teknisyeni bilmem nesi...

Adam çalışma şeklini sormuş, hemen maaş yazıyor. Bu kurum gerçekten bu kadar boş insanlardan oluşuyorsa, çalışanların tek işleri güçleri maaş yarıştırmaksa valla yazmayalım. Az aşağı alırım ama işini yapan kendi halinde insanların olduğu kurumda çalışırım.

klavyesiz123
Memur
14 Temmuz 2019 16:52

Ben Kars'ta çalışıyorum. Ben Iğdır'ı yazacam Kars'tan önce. Muş un merkezi Kars'tan iyidir. Hastane vs durumlarını da araştır. Kars ta sağlık vs sıkıntı.
aim11, 5 yıl önce

atanırsak gideriz kardeşim sorun yok. ancak illeri nasıl sıralayacağıma karar veremiyorum bilgi vericek kimse de yok açıkçası, muş mu daha iyidir siirt mi kars mı bilemiyoruz. karambole yaşıyoruz ve tercih yapıyoruz.

14 Temmuz 2019 17:28

arkadaşlar maaşını sormadım çünkü öncesinde işin yapılabilirliği ve mutlu olunması önemli, maaş ile ilgili çok yüksek rakamlar söyleniyor ve belli ki bir zorluğu var işin,o da sanıyorum fazla sorumluluk gerektirmesi.rahat olduğunu sanmıyorum. evet çalışma şeklini sordum sadece çünkü daha önce biri bana farklı anlatmıştı masabaşı olduğunu bilmiyordum.sorunun tuhaf olduğunu sanmıyorum.cevap verenlere teşekkür ederim.

Vagon Necmi, 5 yıl önce

Her ne kadar masa başı işi gibi görünse bile sorumluluğu yüksek bir memurluktur aim memurluğu. Öyle masa başı diye de çok relax davranmayın. Allah korusun relax relax davranırken kapalı bir meydana trafik gönderirseniz görürüm ben sizin relax halinizi. Ayrıca masa başı olmayan bir memurluk söyler misiniz bana ? Dhmi düz memurda masa başıdır . dhmi aim memuru da öyle . dhmi atc'de öyle. Hepsi masa başı memurluklardır. Hatta diğer kamu kurumlarında da memurluk masa başıdır. Soru biraz yersiz olmuş.

14 Temmuz 2019 17:40

Hayırdır kardeş sen kime boş diyorsun kendine gel uslubuna dikkat et.Bu başlıktaki diğer yorumları okudum daha önce ki yorumlarda maaş sorulmuş cevap veren olmamış,masabaşımı diye soran arkadaşın sorusuyla birlikte birleştirip kısaca cevap verdim ki bu konuyu takip eden ama aimcileri aramayan arkadaşlarda fikir sahibi olsun.En önemli havalimanlarından birinde Kule de çalışıyorum kurumu bilen bilir seyrüsefer kısmı Atc,aim,elektronik birimi olarak kuledeyiz ve iç içeyiz kimin ne iş yaptığını nasıl çalıştığını ne aldığını sorumluluğunu gayet iyi biliriz, kule de ki en rahat birim aim'dir.Bunun nedenini nasılını uzun uzun yazmaya gerek yok.Sen her yerde böyle haddini aşan şekilde konuşuyorsan zaten gelme bu kuruma üzerler.

muhemre, 5 yıl önce

İlk 500'e, 1000'e girmiş insanları trol, özendirici, caydırıcı mesajlar ile etkilediğini zanneden akıllı arkadaşlarım boşuna parmacıklarınızı yormayın:)

Merak eden kardeşlerimiz doğrudan aimler ile görüşüyor zaten. Yok havalimanı müdürü, vay şoförü, teknisyeni bilmem nesi...

Adam çalışma şeklini sormuş, hemen maaş yazıyor. Bu kurum gerçekten bu kadar boş insanlardan oluşuyorsa, çalışanların tek işleri güçleri maaş yarıştırmaksa valla yazmayalım. Az aşağı alırım ama işini yapan kendi halinde insanların olduğu kurumda çalışırım.

14 Temmuz 2019 17:49

kardeş teşekkür ederim maaş kısmını birleştirip bilgi verdiğinin farkındayım. niyetinin farkındayım. ama sorduğum bir soru yüzünden burda millet birbirine girsin istemem. avukatlık yapmak değil niyetim ama muhemre'nin de niyetinin kötü olduğunu sanmıyorum belki sizi de her şeyi paraya bağlayıp niteliksiz düşünenlerden sanmıştır.öyleleri çok takdir edersiniz ki. konu uzamasın boş yere bilgi amaçlı açılmış bir başlık..

Hayırdır kardeş sen kime boş diyorsun kendine gel uslubuna dikkat et.Bu başlıktaki diğer yorumları okudum daha önce ki yorumlarda maaş sorulmuş cevap veren olmamış,masabaşımı diye soran arkadaşın sorusuyla birlikte birleştirip kısaca cevap verdim ki bu konuyu takip eden ama aimcileri aramayan arkadaşlarda fikir sahibi olsun.En önemli havalimanlarından birinde Kule de çalışıyorum kurumu bilen bilir seyrüsefer kısmı Atc,aim,elektronik birimi olarak kuledeyiz ve iç içeyiz kimin ne iş yaptığını nasıl çalıştığını ne aldığını sorumluluğunu gayet iyi biliriz, kule de ki en rahat birim aim'dir.Bunun nedenini nasılını uzun uzun yazmaya gerek yok.Sen her yerde böyle haddini aşan şekilde konuşuyorsan zaten gelme bu kuruma üzerler.

insaatmuhendizi
Aday Memur
15 Temmuz 2019 00:12

maaşı ben sordum ama hala cevabımi tam alamadım aim normal memur ve muhendis maaşı yazabilecek var mı

aim95plus
Kapalı
15 Temmuz 2019 13:40

aim 9300 ile 9800 arası dil tazmınatı eşi çalışmama çocuk bes vs ye göre değiştirir(%27 vergi) mühendis ve memur bundan azdır ama ben bilmiyorum miktarı
insaatmuhendizi, 5 yıl önce
maaşı ben sordum ama hala cevabımi tam alamadım aim normal memur ve muhendis maaşı yazabilecek var mı
15 Temmuz 2019 20:22

Düz memur 6,3-6,7 arası Mühendis 7,8-8,4 arası aim de arkadaşın dediği gibi 9,3-9,8 arası bunlar temmuz ve vergiye girmiş halleri.eş durumu cocuk durumu bes vs göre değişir bu aralıkta kardeş.

insaatmuhendizi, 5 yıl önce

akerim40
Kapalı
15 Temmuz 2019 21:00

89.62 puanim yds puani alsam 2019/2 de aim gelir mi sizce

tiger006
Memur
15 Temmuz 2019 21:58

çok zor kardeş 90+ olup da atanamayan o kadar çok kişi var ki.. Önümüzdeki mülakatlı alımlarda düşük puanlıları değil de gerçekten başarılı kişileri almaları lazım hem de iyi sayıda bir alım yapmaları lazım ancak o zaman merkezi de 4001 ler 89 lara düşebilir.

Şu anki gidişatta bu da çok zor gibi. Kimse kpss puanını takmıyor mülakatlarda ve nedeni hepimizce malum !

akerim40, 5 yıl önce

89.62 puanim yds puani alsam 2019/2 de aim gelir mi sizce

insaatmuhendizi
Aday Memur
15 Temmuz 2019 22:56

eyvallah kanka

Düz memur 6,3-6,7 arası Mühendis 7,8-8,4 arası aim de arkadaşın dediği gibi 9,3-9,8 arası bunlar temmuz ve vergiye girmiş halleri.eş durumu cocuk durumu bes vs göre değişir bu aralıkta kardeş.

Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi