Editörler : F16 Gökçen
«843844845846847848849850851852853854855

Moonlightsensetsu
Aday Memur
21 Şubat 2020 12:04

Mart sonu süreç bitiyo arkadaşlar

cabincandidate
Aday Memur
21 Şubat 2020 12:28

alınan var mı duyduğunuz?

Moonlightsensetsu, 4 yıl önce

Mart sonu süreç bitiyo arkadaşlar

Mırmırsu
Aday Memur
21 Şubat 2020 17:53

Mart sonu meselesi doğru hatta Mart 15 civarı gibi, dün boy kiloda takılan arkadaşlara mart ortasına kadar verir misin alır mısın diye sorulup yolladılar

Gökibjk
Aday Memur
21 Şubat 2020 21:32

Bugün eşim 2.kez kilodan gitti ve başka arkadaşlara bu ay sonuna kadar almanız yada vermeniz lazım diye yollamışlar. Anladığımız kadarı ile ay sonu mülakatlar bitiyor sanıyoruz. Ama facebook'ta guruplarda 4 mart a mülakat'a girecekleri duymuş eşim. Böyle yaman bir çelişki içinde süreç
Mırmırsu, 4 yıl önce

Mart sonu meselesi doğru hatta Mart 15 civarı gibi, dün boy kiloda takılan arkadaşlara mart ortasına kadar verir misin alır mısın diye sorulup yolladılar

21 Şubat 2020 21:53

Ben 8 Ocak?ta girdim. Ordayken bir adaya kilo verip 1-2 hafta sonra gelmesini söylemişler. Yani bu durumun mülakatların bitmesiyle değil adaylara verilen izin süresiyle alakası var. Mart ortası ya da sonu gibi görünmüyor sürecin bitişi buna bakılırsa. Tabii sizler kesin olarak süreç mart ortası bitecek diye bir bilgi almadıysanız.

Gökibjk, 4 yıl önce
Bugün eşim 2.kez kilodan gitti ve başka arkadaşlara bu ay sonuna kadar almanız yada vermeniz lazım diye yollamışlar. Anladığımız kadarı ile ay sonu mülakatlar bitiyor sanıyoruz. Ama facebook'ta guruplarda 4 mart a mülakat'a girecekleri duymuş eşim. Böyle yaman bir çelişki içinde süreç

Moonlightsensetsu
Aday Memur
21 Şubat 2020 22:01

Mart ayında biteceği bilgisi doğru. 2. Partlar da boşa mülakat daveti beklemesin malesef.

Kahireninmorgülüü, 4 yıl önce

Ben 8 Ocak?ta girdim. Ordayken bir adaya kilo verip 1-2 hafta sonra gelmesini söylemişler. Yani bu durumun mülakatların bitmesiyle değil adaylara verilen izin süresiyle alakası var. Mart ortası ya da sonu gibi görünmüyor sürecin bitişi buna bakılırsa. Tabii sizler kesin olarak süreç mart ortası bitecek diye bir bilgi almadıysanız.

Gökibjk
Aday Memur
21 Şubat 2020 22:05

Kesin bilgi yok çünki bu soruya cvp vermemişler ama kilo verme olayında süre vermiyolar biz 15gün sonra gittik mülakat süresi bitene kadar müsade ederler bunada çünki 1 ayda kilo verecek kişi için tüm süreci bekletmezler bence kendi fikrim bu
Kahireninmorgülüü, 4 yıl önce

Mırmırsu
Aday Memur
22 Şubat 2020 02:16

Mülakata giren arkadaşlara bir sorum var, thy aday sayfanızda kaç tane mülakat girdisi görünüyorsun ve mülakat tarihimizden başka bir tarihe ait bir girdi var mı?

çeviay
Aday Memur
22 Şubat 2020 12:03

Şimdi siz söyleyince dikkatimi çekti girdim kontrol ettim dört tane mülakat girdisi var mülakatımdan bir gün sonra ve dört gün sonra, ilginç

Mırmırsu, 4 yıl önce

Mülakata giren arkadaşlara bir sorum var, thy aday sayfanızda kaç tane mülakat girdisi görünüyorsun ve mülakat tarihimizden başka bir tarihe ait bir girdi var mı?

Schatzgoker
Aday Memur
22 Şubat 2020 14:37

Benimde 4 tane var 3 ü mülakat günü biri ertesi günkü giriş. Bende anlayamadım sonraki gunun girişi niçin ?

ketepzanyvr
Aday Memur
22 Şubat 2020 14:44

Arkadaşlar mülakat sonuçları ne zaman açıklanıcak depresyona girdim. Bir sonuç neden söylemiyorlar biz de ona göre yolumuza bakarız...

Schatzgoker
Aday Memur
22 Şubat 2020 14:44

Pardon 4 değil 5 miş benim. 4 ü mülakat günü 1 i sonraki güne ait giriş.

Gökibjk
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:30

Tüm mülakatların tamamlanmısını bekliyorlar 4 mart'a mülakata giricekler var daha yani beklemeten başka çare yok malesef
ketepzanyvr, 4 yıl önce
Arkadaşlar mülakat sonuçları ne zaman açıklanıcak depresyona girdim. Bir sonuç neden söylemiyorlar biz de ona göre yolumuza bakarız...

Mirmirs
Aday Memur
23 Şubat 2020 12:29

Arkadaşlar merhaba ben 3. Partın ortasina gelebildim hala mail yok bu konu hakkındaki bilgilerinizi alabilir miyim acaba olumsuz mu oldu sürec
Gökibjk, 4 yıl önce
Tüm mülakatların tamamlanmısını bekliyorlar 4 mart'a mülakata giricekler var daha yani beklemeten başka çare yok malesef

Gökibjk
Aday Memur
24 Şubat 2020 12:30

En son 4 mart mailleri gelmiş bugün yeni mail gelirmi kimse bilmiyor. Facebook da bilgi akışı daha çok ben iki tarafıda takip ediyorum herkes için hayırlısı olsun
Mirmirs, 4 yıl önce
Arkadaşlar merhaba ben 3. Partın ortasina gelebildim hala mail yok bu konu hakkındaki bilgilerinizi alabilir miyim acaba olumsuz mu oldu sürec

Mirmirs
Aday Memur
24 Şubat 2020 12:39

3. Part yetersiz mi acaba bunu bilmiyorum ki ilk olumsuzlara mail gitmis diyende var yeterli diyen var
Gökibjk, 4 yıl önce
En son 4 mart mailleri gelmiş bugün yeni mail gelirmi kimse bilmiyor. Facebook da bilgi akışı daha çok ben iki tarafıda takip ediyorum herkes için hayırlısı olsun

Mırmırsu
Aday Memur
24 Şubat 2020 13:28

Olur da elenirsek sonraki açılana katılabilir miyiz? Ya da sunexpress gibi 6 ay kuralı vs var mı?

Gökibjk
Aday Memur
24 Şubat 2020 19:32

Hiç bilgim yok bu konuda
Mırmırsu, 4 yıl önce

Olur da elenirsek sonraki açılana katılabilir miyiz? Ya da sunexpress gibi 6 ay kuralı vs var mı?

25 Şubat 2020 13:33

Öyle bir şartları olup olmadığını açtıkları ilanda belirtirler. Herhangi bir şey söylemezlerse başvurabilirsin.

Mırmırsu, 4 yıl önce

Mirmirs
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:36

Galiba olumsuz olcak ya 3. Part yeterli degil sanirim hala mail gelmedi
Gökibjk, 4 yıl önce
Hiç bilgim yok bu konuda
Toplam 17088 mesaj
«843844845846847848849850851852853854855

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi