Editörler : F16 Gökçen
27 Haziran 2013 20:04

Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanlı ONLİNE SINAVI hakkında!

Arkadaşlar Finansbank e-mail adresime yarın saat 10.30-12.30 arası online sınava girebilirsiniz gibi bir mesaj yollamış.

Bu sınava girecek olan arkadaşlar var mı?

Daha önceden bu tip sınavlara katılıp,tecrübe sahibi olan arkadaşlar var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

suleyman33
Aday Memur
28 Haziran 2013 11:32

Arkadaşlar az önce online sınav yapıldı.Bu sınava giren oldu mu?

survivor84
Aday Memur
28 Haziran 2013 22:39

sonuç nasıl?

suleyman33
Aday Memur
01 Temmuz 2013 11:32

Ne iyi ne kötü geçti :) Mantık sorularıydı.İlk defa girmiş oldum bu sınava.Sen girdin mi?

suleyman33
Aday Memur
02 Temmuz 2013 19:39

Arkadaşlar "Erzurum Telefon Bankacılığı" Online sınav sonucu belli oldu.Ben başarılı olmuşum.Erzuruma mülakata davet edildim.Aranızdan giden var mı?

Ciyap
Aday Memur
25 Temmuz 2013 18:49

merhaba bende 1 ağustos tarihinde online sınava katılcm .siz gidecek misiniz Erzurum'a ? maaşları konusunda bilginiz var mı acaba? ben izmirdeyim.. kararsız kaldım bilemedim

passenger6634
Aday Memur
27 Temmuz 2013 00:58

@Ciyap: arkadaşım benim kişisel görüşüm bu iş için şehir değiştirilmez. 1200 Tl brüt maaş -ki yaklaşık 840tl nete tekabül eder- + özel sağlık sigortası + ssk + yemek(yemekhanede) + yol (servis var). Bu söylediklerim finansbank istanbul ümraniye'de ki çağrı merkezi için. Erzurum da aşağı yukarı aynıdır. Satış kotan ve doğal olarak baskın olur bununla birlikte primde vardır kotanı tutturman durumunda. Ama

yeni ve tecrübesizsen 2-3 ay prim alamıyacağını hesap et. Mesain okur vs. Eline geçse geçse net 1000-1100 tl geçer. Bu şartlarla bence başka şehre taşınmak orada yeni düzen kurmak zor.

Ciyap
Aday Memur
28 Temmuz 2013 20:53

ben de bunları düşünerek ikilemde kaldım fakat yeni mezun olunca içine düşülen boşluk insana en kötü ihtimalle giderim dedirtebiliyor.teşekkürler fikriniz için ama evde masraf yapmadan çalışıp para biriktirmek daha kolay sanırım..

passenger6634
Aday Memur
29 Temmuz 2013 02:20

Özel sektörde zaten yeni mezunlar artık ucuz iş gücü olarak görülüyor. Bahaneleride hazır "ben sana iş öğretiyorum".Mevcut işsizlikten faydalanıyorlar. Birde çoğu firma istifa durumunda eğitim masrafı adı altında cezai şart koşuyor. Finansbank 2 yıl aynı pozisyonda çalışmanı taahüt etmeni istiyor. Yani 2 yıl terfi yok. 2 yıl sonrada garanti değil zaten. 2 yıl içinde istifa durumunda da eğitim masrafının ödenmesini istiyor.

nermin_26
Aday Memur
05 Ağustos 2013 19:43

ciyap merhaba! Bende katışdım 1 ağustosta sınava cevaplar ne zaman açıklanacak bilgin var mı?

toolga
Aday Memur
07 Ağustos 2013 12:04

Bana cevap geldi :

ankamız İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı pozisyonu için gerçekleştirdiğimiz sınav uygulamasının ardından sizi mülakata davet ediyoruz.

Aşağıda belirtilen tarih ve adreste mülakata katılımınızı rica ederiz.

Finansbank?a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Finansbank İnsan Kaynakları

Mülakat Tarih ve Saati:

19.08.2013 Pazartesi - 13:30

Mülakat Yeri:

Finansbank Ümraniye Operasyon Merkezi

Mülakat yeri Adresi:

İnkılap Mah.Dr.Fazıl Küçük Cad.No:7 E Blok Ümraniye/İstanbul

yebruu
Kapalı
27 Ağustos 2013 14:19

tolga bey bende mulakata davet edıldım az önce.. mülakat sürecine dahil olduysanız bilgilendirebilir misiniz? hem mülakat süreci hem genel olarak beklentileri ve ücret konusunda tabi..teşekkürler

toolga, 11 yıl önce

Bana cevap geldi :

ankamız İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı pozisyonu için gerçekleştirdiğimiz sınav uygulamasının ardından sizi mülakata davet ediyoruz.

Aşağıda belirtilen tarih ve adreste mülakata katılımınızı rica ederiz.

Finansbank?a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Finansbank İnsan Kaynakları

Mülakat Tarih ve Saati:

19.08.2013 Pazartesi - 13:30

Mülakat Yeri:

Finansbank Ümraniye Operasyon Merkezi

Mülakat yeri Adresi:

İnkılap Mah.Dr.Fazıl Küçük Cad.No:7 E Blok Ümraniye/İstanbul

RAKİP EMRE
Aday Memur
02 Eylül 2013 16:31

Arkadaşlar merhaba, Ben Temmuz ayının sonuna doğru finansbank mülakatlarına sınavlarına girdim ve

üyenacres
Aday Memur
21 Eylül 2013 18:34

Cuma günü mülkata girdim epey terlettiler ama hiç belli etmedim mülakatlara alışık olduğum için :) mülakattan sonra eve geldiğimde hemen arandım cv güncelleme ve referanslarımı istediler referanslarımı aradıktan sonra tekrar beni arayıp işitme testine gitrmemi istediler sordum araştırdım hemen sadece işe alınanlara böyle yapıyorlarmış... :) Umarım gerçekten hakeden herkes kazanır...

07 Ekim 2013 14:02

Bana da mülakat daveti geldi arkadaşlar.. Grup mülakatı zannedersem? giren arkadaşlar bilgi verseler

üyenacres
Aday Memur
07 Ekim 2013 15:32

Merhaba Funda, önce grup mülakatı yapıyorlar sonra da bire bir mülakat oluyor... Grup mülakatında bir soruna çözüm üretilmesi isteniyor, bire bir de de içerik kişiye göre değişiyor... Umarım senin de olumlu sonuçlanır... Başarılar...

üyenacres
Aday Memur
07 Ekim 2013 15:37

Çok acil!!!

Sınavı kazanıp ev arkadaşı arayan arkadaşlar veya eve çıkmak isteyen başka arkadaşlar bana ulaşın lütfen...

İyi günler...

07 Ekim 2013 15:54

Siz kazandınız demek ki! Bire bir mülakattan değil de grup mülakatından çekiniyorum açıkçası..

tazz.ozd
Aday Memur
17 Ekim 2013 00:58

arkadaşlar merhaba, ilk defa bir banka sınavına online katıldım ve mülakata çağırıldım. Mülakat nasıl yapılıyor, ne şartlar altında oluyor, nasıl sorular soruluyor hiç bir bilgim yok. Lütfen daha önce katılan, mülakata giden arkadaşlar yardımcı olsun uzun bir yol gidicem bunun için ve gittiğim yerde ne olduğunu bilmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

üyenacres
Aday Memur
22 Ekim 2013 15:13

yukarıda sorunla ilgili açıklama var

üyenacres
Aday Memur
22 Ekim 2013 15:33

Hangi şartlar ve gideceğim yerde ne olacağını bilmek istiyorum ne demek? Nasa'ya adam almıyolar sonuçta şartları ne olabilir:) ve gideceğin yerde ne olacak bi odada mülakat bu kadar. Grup mülakatı nasıl olabilir ki adı üstünde 'grup' size bir sorun veriyorlar diğer arkadaşlarla çözmeye çalışıyosunuz herkes konuşuyor sadece bu :)

Çok zor değil merak etmeyin, ama en çok önemli olan ise bireysel mülakattaki performansınız, belirleyici de o oluyor zaten. O çok önemli arkadaşlar gerçekten orda ne olacağını hiç kimse bilemez çünkü tamamen size göre hareket edip sorular soruyolar cv nize, karakterinize, geçmişinize, tepkilerinize göre anında sorular yöneltiyolar hepsi orda belli oluyor e basmakalıp sorular hariç tabi.

Yalan atıp atmadığınızı, tutarlı ve mantıklı cevaplar verip vermediğinizi, sağdan soldan duyduğunuz klasik cevaplarla oraya gelip gelmediğinizi siz anlamadan değişik zamanlarda farklı yollarla sordukları sorularla istedikleri somut cevaplarla çok çok iyi ölçüyolar, bu yüzden çok dikkat edin kendine güvenenen biri olma havası vermeye çalışırken ukalaca davranmayın, aşırı mütevazı da olmayın kasıntı hareketlerden kaçının umarım hakeden herkes kazanır... Ümraniye'de görüşmek üzere... Hoşçakalın...

üyenacres, 11 yıl önce

Merhaba Funda, önce grup mülakatı yapıyorlar sonra da bire bir mülakat oluyor... Grup mülakatında bir soruna çözüm üretilmesi isteniyor, bire bir de de içerik kişiye göre değişiyor... Umarım senin de olumlu sonuçlanır... Başarılar...

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi