Editörler : E.Kayı Han
«20212223242526272829303132

Katipadayı01
Aday Memur
19 Temmuz 2021 09:21

Mülakat sonuçları diğer illerde de Ağustos ayı içerisinde açıklanır mı acaba ve tahmini işe başlama tarihleri hakkında bilgisi olan var mıdır? Son olarak ben farklı bir kamu kurumunda çalışıyorum istifamı evrak teslim sürecinde mi vermem gerekiyor yoksa işe başlama tarihine kadar mevcut işime devam edebilir miyim?

dicoo
Aday Memur
26 Temmuz 2021 14:12

Merhabalar

Katiplik sonuçları tahmini ne zaman açıklanır. Köydeyim net çekmiyor. İlçeye geçtim de baktım açıklanmamış daha. Bakırköy için yazıyorum

bürodan
Şube Müdürü
26 Temmuz 2021 15:44

öyle bir ayrım yok. herkes eşit

furkanemytu, 3 yıl önce
İkm arkadaşlar cezaevlerinde ikm ihtiyacı ne durumda ? Bir de ikmde universite mu daha fazla yoksa lisanslar mı ?

Menpol
Aday Memur
27 Temmuz 2021 13:59

Merhaba,

Bakırköy adliyesi ile görüştüm. Mülakat sonuçları için net tarih veremediklerini ve kendilerininde beklediklerini söylediler.

Bilginize arkadaşlar

dicoo, 3 yıl önce

Merhabalar

Katiplik sonuçları tahmini ne zaman açıklanır. Köydeyim net çekmiyor. İlçeye geçtim de baktım açıklanmamış daha. Bakırköy için yazıyorum

Yt1770
Aday Memur
27 Temmuz 2021 14:22

Şükür birisi somut bir şey yapıp cevap vermiş. Çok sağolun.

Beklemeye devam bakalım ama minimum 3 ay olacak gibi.

Menpol, 3 yıl önce

Merhaba,

Bakırköy adliyesi ile görüştüm. Mülakat sonuçları için net tarih veremediklerini ve kendilerininde beklediklerini söylediler.

Bilginize arkadaşlar

Afakanlarr
Aday Memur
27 Temmuz 2021 19:16

Adli tatil döneminde personel alımı ile ilgili komisyonlardan açıklama olur mu? Yoksa eylül ayına mı sarkar

İncabus
Aday Memur
28 Temmuz 2021 11:18

eylüle kalmaz.

Afakanlarr, 3 yıl önce
Adli tatil döneminde personel alımı ile ilgili komisyonlardan açıklama olur mu? Yoksa eylül ayına mı sarkar

yldzzg
Aday Memur
28 Temmuz 2021 15:04

Yeni alım ne zaman yaparlar sizce? Tahmini veya duyumu olan var mı?

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
28 Temmuz 2021 15:07

Son cumhurbaşkanlığı tasarruf tedbirleri kapsamında bu yıl alım olmayabilir.

yldzzg, 3 yıl önce

Yeni alım ne zaman yaparlar sizce? Tahmini veya duyumu olan var mı?

ErcanCan57
Aday Memur
21 Ağustos 2022 10:35

Merhaba,

Önlisans kpss ye girip önlisanstan mezun olamadım maalesef. şu an sözlü mülakat sonucu bekliyorum. Eğer katipliği kazanırsam iş başı yapabilir miyim?

Not; adliye beni başvuru zamanında ticaret lisesi mezunu olarak değerlendirmişti.

Fectum
Aday Memur
21 Ağustos 2022 12:29

merhabalar herkese,

biliyorsunuz adalet bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor, sonuçlar da muhtemelen bu ay sonuna kadar açıklanacak. benim sorum, sonuçlar açıklandıktan sonra göreve başlama süresi kaç günü bulur?

teşekkürler.

Jojomix
Memur
21 Ağustos 2022 12:44

Çalışan insandan tasarruf mu olur arkadaşım. Kullanılan yakıt, araç, gereç, bina onarımı dersinde inandırıcı olursun.
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Son cumhurbaşkanlığı tasarruf tedbirleri kapsamında bu yıl alım olmayabilir.

TazecikKatip
Aday Memur
22 Ağustos 2022 02:36

Benim sonuç Cuma günü açıklanmış. 31 Ağustos'a kadar belgeleri istiyorlar. Muhtemelen 15-20 günlük güvenlik soruşturması olur ve 1 Ekim'de işbaşı diye düşünüyorum ama hayırlısı.

Fectum, 2 yıl önce

merhabalar herkese,

biliyorsunuz adalet bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor, sonuçlar da muhtemelen bu ay sonuna kadar açıklanacak. benim sorum, sonuçlar açıklandıktan sonra göreve başlama süresi kaç günü bulur?

teşekkürler.

memursebo
Şef
25 Ağustos 2022 11:45

Evrak teslimi haftasonu yapılabilir mi? açıklamada özellikle mesai saatleri içerisinde yazmıyor. İstanbul için soruyorum adliyeyi aradım da şuan için ulaşamadım

memursebo
Şef
25 Ağustos 2022 11:47

Evrak teslimi haftasonu yapılabilir mi? açıklamada özelikle mesai saatleri içerisinde yazmıyor. İstanbul için soruyorum adliyeye ulaşamadım şuan için

asadaf1993
Aday Memur
25 Ağustos 2022 11:48

Yapılamaz. Sadece mesai saatlerinde yapabilirsiniz.

memursebo, 2 yıl önce

Evrak teslimi haftasonu yapılabilir mi? açıklamada özellikle mesai saatleri içerisinde yazmıyor. İstanbul için soruyorum adliyeyi aradım da şuan için ulaşamadım

memursebo
Şef
25 Ağustos 2022 11:55

Teşekkürler. Baya gerilerde bir yedeğim ama yine de teslim etmeye çalışacağım

asadaf1993, 2 yıl önce

Yapılamaz. Sadece mesai saatlerinde yapabilirsiniz.

asadaf1993
Aday Memur
25 Ağustos 2022 11:57

Rica ederim. Gönlünüzce olsun.

memursebo, 2 yıl önce

Teşekkürler. Baya gerilerde bir yedeğim ama yine de teslim etmeye çalışacağım

E.Kayı Han
Editor
25 Ağustos 2022 11:57

Hayır evrak teslimi mesai saatleri içerisinde yapılmalıdır.

memursebo, 2 yıl önce

Evrak teslimi haftasonu yapılabilir mi? açıklamada özelikle mesai saatleri içerisinde yazmıyor. İstanbul için soruyorum adliyeye ulaşamadım şuan için

Toplam 628 mesaj
«20212223242526272829303132

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi