Editörler : swat3410
«67891011121314151617»

kasmorak
Şef
29 Nisan 2017 10:47

Son açığa alınan polisler evet masum benim eski il de çalıştığım gördüğüm kadarıyla hepsi , evlerinde kalıyor du ama 1725 den sonra lanetleyip çıkan insanlar . Çıkmayıp devam edenler zaten ihraç oldu içerde . Tespit doğru ama bu adamlara hain demek yanlış

Kararsızflamingo
Aday Memur
29 Nisan 2017 11:09

Abi inan ki iltisak ve irtibat 2sindede aynı şey yazıyodu cidden yok

yusufkoraydin, 7 yıl önce

Peki ilk açığa alındığında niye alındı? Kesin bir sebebi vardır. Hiç yoksa ihbar, şikayet vardır. Siz bilmiyor olabilirsiniz tabi. Bunu bilmeden birşey söylemek zor...

myalbatros
Kapalı
29 Nisan 2017 12:05

Allah akil fikir versin bu 9 bin kişinin icinde bir tane bile masum cikarsa ki var . Cehennemin dibine gitsin bunlari yazan.

medcezir_06, 7 yıl önce

S.A. haberleri okudukça dehşete kapılıyorum şoku hala atlatamdım çok büyük bir oyun var 9 aydır yurt dışına kaçmayan üst düzey bir fetö yöneticisinin 9 aydır imha etmeye kıyamadığı bir sd cart içinde hiç bir bağlantısı olmayan insanların bilgileri çıkıyor Alllah masumlara yardım etsin. http://www.yenisafak.com/gundem/suikast-kadrosu-da-icindeydi-2650063?utm_source=facebook-yenisafak&utm_medium=facebook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

deha0625
Şef
29 Nisan 2017 12:53

Vay be arkadaş. Ne günler yaşadık ve ne günler yaşayacağız daha bakalim ya. Soruları çaldılar Komser oldular. En iyi şubelerde taltif leri hupletirken herşey iyuyidi. Feto denen it hocaefendj idi. O dönemler sesimiz duyulmadı. Allahın adaleti geldi yerini buldu. Ama bakıyorum da kimse berlinde hakimler var diyemiyor. Çünkü ülkede adalet olsa hak hukuk olsa bu gün açığa alınan polislerin tamamına yakını döneceğini bilir. Adamı açığa almışlar ne için. Dershanesine gitmis. Bankasına para yatırmış. Yok evlerinde kalmış. Bu dershane milli eğitim bakanlığı kontrolünde değilmiydi. Bu banka bddk kurallarına göre yönetilen bir banka değilmiydi. Bankanın kapısı açık işlem yapıyor ama kimse içeri girmesin öylemi. Ben mesleğe çevik kuvvette başladım. Sonra hassas. Sonra ekipler. Sonra karakol. Heralde benden fetocu olmaz diye kimse ilismiyor. Ama trajikomik bir durum yaşıyoruz.. Ülke olarak adalet yerler de. Adam ne yaparsa yapsın adil bir biçimde yargılanmali

nefeRrrr
Aday Memur
29 Nisan 2017 13:05

Mrb en son açığa alınanlardanım bir sorum olucak az önce kredi kartımı kullanmak istedim banka onay vermedi. Bankayı arayıp sorduğumda ise maaş bilgilerinize ulaşamadığımızdan blok edildi denildi diğer açığa alınan arkadaşlarda bu durum söz konusu mu acaba ?

aliyar34
Memur
29 Nisan 2017 13:12

Aynen kardeş yeni ve önceki açığa alınmalarda da aynı bu durum.. Banka kredili bankomat hesabını ( yani eksi bakiye kullanımını ) ve kredi kartını kullanıma kapatıyor.. Sadece sende değil herkese uyguluyor banka bu durumu..

nefeRrrr, 7 yıl önce

Mrb en son açığa alınanlardanım bir sorum olucak az önce kredi kartımı kullanmak istedim banka onay vermedi. Bankayı arayıp sorduğumda ise maaş bilgilerinize ulaşamadığımızdan blok edildi denildi diğer açığa alınan arkadaşlarda bu durum söz konusu mu acaba ?

desparadoturkey
Kapalı
29 Nisan 2017 13:25

Bu orospu fahişe fetullah gülen ve ekibi nasıl bişeylerki bu kadar masumun ahına girdiler velevki bunlara tapan bi kişiyle karşılaşayım ona ne işkenceler yapacağım amına kodumun kewaşeleri soysuz sopsuzlar amcık suratlılar

asesyarkan
Şef
29 Nisan 2017 13:44

VAKIF I ARADIM NEDEN BLOKE KOYULDU DEDİM MAAŞ GÖZÜKMÜYOR GİBSNDEN BİRŞEY SÖYLEDİ

örgün İİBFLİ
Şube Müdürü
29 Nisan 2017 13:47

O ihraç olunduktuktan sonraki aşamada böyle karşılaşıldi fakat enteresan bir durum

nefeRrrr, 7 yıl önce

Alonewolf12999
Kapalı
29 Nisan 2017 14:19

Allah büyüktür rahat olun hak yolunu bulur

erhan888
Genel Müdür
29 Nisan 2017 14:22

Bankadan bankaya değişebilir. Benim kredi kartı Halkbank. 22 Kasım ihracim. Hala bloke felan olayı olmadı.

29 Nisan 2017 14:32

Vakifbankin utgulamasi kredi kartlarini donduruyor... Rutin bisey... Bankanin yaptigi durumdan vazife cikarma...bi sorun yok yani... .. Bos verin kredi karti zararli zaten....

29 Nisan 2017 14:34

Gazetelerde yazilan herseye inanmayin.....

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
29 Nisan 2017 14:34

Yeni bilgilere ulaşıldı demek ki.

Kararsızflamingo, 7 yıl önce

Abiler selamın aleyküm ben babam için takip ediyorum, 4 ekim açığıydı 2 martta iade oldu, 26 nisan gece 00.33de tekrar listede adı çıktı silahı kimliği verdik. Bunu neye yormalıyız gerçekten 5 ay araştırılmış temiz çıkmış birisi neden tekrar açığa alınır ?

Turguta
Memur
29 Nisan 2017 14:47

Abicim maşallah bütün sayfarlada dolaşıyorsun ama buralardan sana ekmek çıkmaz vaktini buralarda harcamak yerine otur kpss ye çalış zaten 3-5 tane tarihçi alıyorlar bildiğim kadarıylada en düşük geçen yıl atamalarda bile 80-81 puanla kapattı ayrıca ihraç öğretmenlerde hiç tarihçi yokmuş :))

şaşkın tarihçi, 7 yıl önce

Kararsızflamingo
Aday Memur
29 Nisan 2017 14:48

İade olup açığa alınan şuana kadar 15e yakın kişi duydum hepsinde mi yeni bişey bulundu bu nası bi mit ki istihbarat ki araştırıp bulamıyor da şifresiz 9 ay bi adamın cebinde gezen usbde buluyor.

şaşkın tarihçi, 7 yıl önce

voyager61
Aday Memur
29 Nisan 2017 16:23

Arkadaslar bırakın usb falan filan bizim ilde 4 ekimde açığa alınacak sayi fazlaydı listeyi ortadan ikiye bolduker referandum bitti yoğunluk bitti yeni alimlardayapılıyor diğer personelin açığa aldılar

Aslında bu sekilde herkesin incelenmesi güzel bir şey ama 4 ekinde açığa alınanların hala bekliyor kimileri adlı işlem gördüğü kimleri görmedi bu belirsizlik sıkıntı işte yoksa bütün teşkilat araştırılsin sıkıntı yok

darkle3
Kapalı
29 Nisan 2017 16:25

Benim kardesimi aldılar 2014 Eylül'de bylock yükledi diye halbuki hic haberi bile yok. Kardesim vatanı görev yapıyordu iceri aldilar.. hat kardesimin üzerineydi... Telefon benim üzerime bana da birşey olur mu.. iyice paranoyak oldumm

Karamurat91
Kapalı
29 Nisan 2017 18:16

2 yil once catismada yaralanip 2 yildir yatarak tedavi goren bile aciga alinmis

voyager61
Aday Memur
29 Nisan 2017 19:06

Canım kardeşin kardeşin vatani görev yapıyor ise Polis değil o zman sen öğretmenlerin sayfasına gitsen daha hayırlı olacak sanki çünkü burdakiler o suzgecten geçen banka Program olmayan kişiler

darkle3, 7 yıl önce

Benim kardesimi aldılar 2014 Eylül'de bylock yükledi diye halbuki hic haberi bile yok. Kardesim vatanı görev yapıyordu iceri aldilar.. hat kardesimin üzerineydi... Telefon benim üzerime bana da birşey olur mu.. iyice paranoyak oldumm

Toplam 102884 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi