Editörler : swat3410E.Kayı Han
03 Temmuz 2020 21:58

POMEM sağlık hakkında !!!

26.Dönem POMEM asil aday olarak kazandım. Fakat bir kaç kafamda soru işaretleri var.

Öncelikle beni yadırgamazsanız sevinirim. Pimpirikli bir insanım ve sağlık konusunda baya dikkat ederim o yuzden sureklı doktora gitmişimdir. Çocukluktan kalma alerjık astım var dı atlattım

çok şükür, 1 yıl önce de alerjık astım diye doktor tanı koymuş fakat sft ve fılmlerım temız.

İkincisi Mr sonucumda yaklasık 2 yıl önce bel fıtıgı baslangıcı çıkmıstı ve doktor önemlı bır sey değil sana istiraat vereyim dedi tabi ki onun içinde rapor çıkardı bu rapor ıse tarıh olarak doldu acaba bunlar sıkıntı çıkarır mı bana ?

Yoksa doktorlar anlık sağlık koşullarını mı değerlendiriyor ?

a.mustafa00
Aday Memur
05 Temmuz 2020 20:08

Kardeşim geçmişten gelen ciddi kalıtsal hastalığın varsa bunlar dikkate alınır zaten detaylı

sağlık testinden geçeceksin orda belli olur ne olacağı.

samet525299
Aday Memur
07 Temmuz 2020 08:21

gözüm bozuk miyop -2,50 sağve sol aynı derece sizce alırlarm mı tyt puanım yüksek?

a.mustafa00, 4 yıl önce

Kardeşim geçmişten gelen ciddi kalıtsal hastalığın varsa bunlar dikkate alınır zaten detaylı

sağlık testinden geçeceksin orda belli olur ne olacağı.

07 Temmuz 2020 18:58

Geçen ay Konuşmak için gittigimde Psikiyatri tanı yazdı "sosyal çevre vb sorunları" diye ama ilaç yok sorun olurmu?

a.mustafa00
Aday Memur
07 Temmuz 2020 23:05

onun için bi göz hastanesiyle konuş gözünü çizdirdigin zaman düzelirse çizdirebilirsin. Benim arkadaşımında gözü bozuktu çizdirince asker oldu sıkıntı çıkmadı

samet525299, 4 yıl önce

gözüm bozuk miyop -2,50 sağve sol aynı derece sizce alırlarm mı tyt puanım yüksek?

07 Temmuz 2020 23:41

askerlikle ilgisi yok sara nöbeti geçiren adamı bile askere alıyolar.yani önemsedikleri yok.polislikte dikkate alırlar

a.mustafa00, 4 yıl önce

onun için bi göz hastanesiyle konuş gözünü çizdirdigin zaman düzelirse çizdirebilirsin. Benim arkadaşımında gözü bozuktu çizdirince asker oldu sıkıntı çıkmadı

samet525299
Aday Memur
08 Temmuz 2020 13:00

hocam çizdireyim ama çizdirmeğin iyileşmesi çok uzun yani 1-2 ay gibi süre. O zamana kadar beni mülakatlara çağırırlar zaten.

a.mustafa00, 4 yıl önce

a.mustafa00
Aday Memur
08 Temmuz 2020 16:42

kardeşim zaten mülakatı geçersen sağlığa girersin mülakattan önce sağlık olmaz.

samet525299, 4 yıl önce

hocam çizdireyim ama çizdirmeğin iyileşmesi çok uzun yani 1-2 ay gibi süre. O zamana kadar beni mülakatlara çağırırlar zaten.

serhatbaydemir
Aday Memur
16 Temmuz 2020 16:27

emniyet sağlık şartları yönetmeliğine bak kardeş.buradan okuyabilirsin.

https://kadimhukuk.com.tr/makale/emniyet-saglik-sartlari-yonetmeligi/

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi