Editörler : crops35

İkmady
Kapalı
12 Kasım 2019 18:06

Üstadımmm aldığım duyuma göre cem yılmaz halt etmiş sen ne kadar komiksin yav. Tekrar tekrar okuyup kahkaha atıyorum inanılmaz bi espri yeteneğin var

Madsizzle, 4 yıl önce
cem yilmaz yillar once demisti cia tum hesaplari takip ediyor die inanmadik gulduk gectik.ama smdi yorumu gonderince farkedebldm ki dogruymus.aninda kirmizi nokta gezmeye basladi evn icnde.saatlerdir huzursuzum burdan muge anli ya sesleniyorum sahip oldugum ust duzey gizlilikteki vahiyi yayma ihtimalimden oturu pesimdeler katilimi mutlaka bulun.

katipkonya
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:08

Ya burası forum burda bi duyum alıyoruz söylüyoruz adam gelmiş fos çıktı diyo buraya sırf muhalefet olmaya moral bozmaya gelmiş adam inşallah herkesin istediği sonuç gelir kimsenin kötülüğünü istemem ama yapılan hareket yanlış yani
Madsizzle, 4 yıl önce
ben hic zahmet vermeyim o saatten sonra levazimatci bile aranmasa olur.goruon mu bak bi tarih verdik bi de kaynak hemen pesine selamiz okundu.o yuzden aman deyim sen sen ol ben olma skıntı bu isler.

İkmady
Kapalı
12 Kasım 2019 18:11

Dünden ocak ayına mı sarktı? Baboş hava soğuk olduğu için bunları sana yazdıran oturma organını uyurken iyice kapat. Belli ki açıkta kalıyor

katipkonya, 4 yıl önce
Konya adliyesinde çalışanlar arasında ocakta açıklanacak diye konuşuyorlarmış çalışan arkadaşım bugün söyledi. Arkadaşlar ben duydum yazdım kesin diye birşey de söylemedim buraya gelip boş boş konuşuyorsunuz maalesef böyle dönemlerde herkes birşey diyor bizde beklediğimiz için heyecanlanıyoruz ve bende buraya yazdım acaba başka bişey duyan var mı diye gelmiş burada boş boş konuşuyorsunuz bizede vahiy gelmiyor yani arkadaşım lütfen biraz anlayışlı olun

Madsizzle
Genel Müdür
12 Kasım 2019 18:12

ya niye moralimi bozuon ki simdi ne guzel egleniodk
İkmady, 4 yıl önce

Üstadımmm aldığım duyuma göre cem yılmaz halt etmiş sen ne kadar komiksin yav. Tekrar tekrar okuyup kahkaha atıyorum inanılmaz bi espri yeteneğin var

İkmady
Kapalı

Hocam kanımca sen atanırsın. Çevremizde bu aralar çok görüyoruz " bu bile memur olmuş " diyoruz. Bence sen bile memur olabilirsin

katipkonya, 4 yıl önce
Ya burası forum burda bi duyum alıyoruz söylüyoruz adam gelmiş fos çıktı diyo buraya sırf muhalefet olmaya moral bozmaya gelmiş adam inşallah herkesin istediği sonuç gelir kimsenin kötülüğünü istemem ama yapılan hareket yanlış yani

katipkonya
Aday Memur

İkisi farklı kaynak kardeşim maalesef senin gibi ağzı olan konuştuğu için her kafadan farklı bi ses çıkıyor ''Baboş''
İkmady, 4 yıl önce

Dünden ocak ayına mı sarktı? Baboş hava soğuk olduğu için bunları sana yazdıran oturma organını uyurken iyice kapat. Belli ki açıkta kalıyor

katipkonya
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:14

İnşallah sende atanırsın kardeşim hatta abi deyim büyük ihtimalle benden büyüksündür sana sinirlendim ama asla kötülüğünü istemem kimsenin :)
İkmady, 4 yıl önce

Hocam kanımca sen atanırsın. Çevremizde bu aralar çok görüyoruz " bu bile memur olmuş " diyoruz. Bence sen bile memur olabilirsin

atandıkmıacep
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:15

Estağfurullah hocam fos derken bu tür durumlarda yaygın olarak kullanılır diye yazdım. Dün açıklanır diyip ocakta olacakmış duyumunu da şimdi belirtmen de ne bilelim

katipkonya, 4 yıl önce

İkmady
Kapalı
12 Kasım 2019 18:26

Hocam her ağzı olana inanma. Katipler vs bilemez sadece komisyon üyeleri bilir. Onlara ne zaman al bunu derlerse o zaman açıklanır. Sisteme de bilgi işlemde çalışanlar girer. Eğer bilgi işlemde tanıdığın varsa listeler yayınlanmadan 3 5 saat önce duyabilirsin. Geçen yıl çok oldu öyle

katipkonya, 4 yıl önce
İkisi farklı kaynak kardeşim maalesef senin gibi ağzı olan konuştuğu için her kafadan farklı bi ses çıkıyor ''Baboş''

katipkonya
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:35

Öyledir hocam işte acaba açıklanır mı heyecanı oluyor o yüzden yazdım buraya amacım kimseyi heyecanlandırmak kandırmak değil ki işte bekleyince heyecankanıyo insan maalesef
İkmady, 4 yıl önce

Hocam her ağzı olana inanma. Katipler vs bilemez sadece komisyon üyeleri bilir. Onlara ne zaman al bunu derlerse o zaman açıklanır. Sisteme de bilgi işlemde çalışanlar girer. Eğer bilgi işlemde tanıdığın varsa listeler yayınlanmadan 3 5 saat önce duyabilirsin. Geçen yıl çok oldu öyle

MAERKEK
Aday Memur
13 Kasım 2019 09:23

Haberi olan buraya yazsın lütfen

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi