Editörler : Pangaea
16 Ağustos 2019 23:15

TEİAS' tan tebligat gelmesi hk.
Arkadaşlar 2019/1 ile teias a atandim ben bayram sebebiyle şehir dışında iken ptt ile tebligat gönderilmiş bende bugun gördüm malum haftasonuna girdik pazartesiyi beklicez ama bu neyin nesidir? Henuz evreklari teslik etmedik bilginiz var mi acaba yada tebligat alan var mi?
17 Ağustos 2019 00:33

Bana da geçen cuma geldi tebligat. İnternette yayınladıkları duyuruyu tebligat şeklinde göndermişler. İstenen belgeler görüşmenin yapılacağı yer vs yazıyor

gazatacı
Aday Memur
17 Ağustos 2019 08:40

teşekkürler
black-sabbath, 5 yıl önce

Bana da geçen cuma geldi tebligat. İnternette yayınladıkları duyuruyu tebligat şeklinde göndermişler. İstenen belgeler görüşmenin yapılacağı yer vs yazıyor

Mak.Muh35
Şef
17 Ağustos 2019 10:35

Görev belirleme için sanırım ama merak ettiğim için soruyorum hocam bu görüşme/mülakat ne oluyor? Eleme yapmıyorlar di mi?

black-sabbath, 5 yıl önce

Porzing34
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:58

Evde yokken tebligat geldiğini nasil anladınız pttden mi arandınız. Ben de evde yoktum gelen bir şey de yok

mforart
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:25

Eleme yok demi, merkezi atama bu

Mak.Muh35, 5 yıl önce

Görev belirleme için sanırım ama merak ettiğim için soruyorum hocam bu görüşme/mülakat ne oluyor? Eleme yapmıyorlar di mi?

gazatacı
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:34

apartman girisndeki posta kutusuna yapistirilmisti ptt tarafindan bilgilendirme kagidi
Porzing34, 5 yıl önce

Evde yokken tebligat geldiğini nasil anladınız pttden mi arandınız. Ben de evde yoktum gelen bir şey de yok

gazatacı
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:36

muhtemelen sizin isguzar komsulariniz o kagidi yoketmislerdir yoksa evde bulamadiklarinda mutlaka bilgilendirme notu yapistiriyor ptt posta kutusuna
Porzing34, 5 yıl önce

gazatacı
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:37

eleme yok maksat tanışmakmis 3 -5 dk suruyor diyorlar
mforart, 5 yıl önce

Eleme yok demi, merkezi atama bu

Porzing34
Aday Memur
18 Ağustos 2019 17:51

Bugün geldi hocam teşekkürler.

Kıyafet konusunda bir bilginiz var mı takım elbise giyilmeli mi

gazatacı, 5 yıl önce
muhtemelen sizin isguzar komsulariniz o kagidi yoketmislerdir yoksa evde bulamadiklarinda mutlaka bilgilendirme notu yapistiriyor ptt posta kutusuna

gazatacı
Aday Memur
18 Ağustos 2019 19:00

gecmis donemlerde insa kaynaklari giyiminize dikkat etseniz iyi oluyor sakalla kotla gelenler göze batiyor takim giymek daha iyi gozukuyor demiste mevsim olarak takim sıkabilir cogunu ama ben giymeyi dusunuyorum
Porzing34, 5 yıl önce

gazatacı
Aday Memur
18 Ağustos 2019 19:01

Bu arada pazar gunu geliyormu tebligat ? Ben pazartesiyi bekliyorum ptt den almak icin
Porzing34, 5 yıl önce

EemYsn
Kapalı
19 Ağustos 2019 14:21

Istenilen belgelerde adresle ilgili olan belgede diğer adres kısmında universite okurken kaldığım evin adresi çıkıyor ama benim o adresle bağım kalmadı.sıkıntı olur mu soruşturma esnasında

dogan3441
Kapalı
19 Ağustos 2019 21:43

+

elkmuh08
Aday Memur
19 Ağustos 2019 22:48

+

dogan3441
Kapalı
19 Ağustos 2019 23:40

+

öfkeli34
Aday Memur
20 Ağustos 2019 00:17

Olmaz bir sıkıntı kardeşim, için rahat olsun.

EemYsn, 5 yıl önce

Istenilen belgelerde adresle ilgili olan belgede diğer adres kısmında universite okurken kaldığım evin adresi çıkıyor ama benim o adresle bağım kalmadı.sıkıntı olur mu soruşturma esnasında

hudud66
Aday Memur
20 Ağustos 2019 01:48

+
öfkeli34, 5 yıl önce

Olmaz bir sıkıntı kardeşim, için rahat olsun.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi