Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Eylül 2006 00:05

müdür yardımcısının görevleri

müdüryardımcısının görevlerini nerden bulabilirim.

teşekkür ederim.

sukruarslan
Daire Başkanı
03 Eylül 2006 00:06

İlköğretim Kurumları Yönetmeliği ve diğerleri...

fecr-i ati2
Aday Memur
03 Eylül 2006 01:34

müdür yardımcılarının görevlerini öğrenme sebebini merak ettim. sanırım müdür yardımcılığına yeni başlayacak bir arkadaşımızsın. sana müdür yardımcısının görevlerini kısaca özetleyim: OKULDAKİ TÜM İŞLERDEN SORUMLUSUN. 3 yılık müdür yardımcılığı yapmış biri olarak söylüyorum. hele ki bulunduğun okulda tek müdür yardımcısıysan, okulunuzda birden fazla eğitim öğretim binası varsa, okulunuz ilköğretimse ve ikili öğretim yapılıyorsa işin daha da zor. zannedildiği gibi müdüryardımcıları yan gelip yatmıyor bunu en iyi koltuğa oturduğundaanlarsın görev çok sorumluluk çok yetki yok müdür yardımcılığı böyle bi şey anlatabiliyor muyum. ama birilerinin bu işi yapması gerekiyor diyosan ve o kişinin sen olduğunu düşünüyorsan hiç düşünme olumsuzlukları ve görevine başla. çünkü her şeyin bir bedeli vardır.

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 20:12

fecr-i atî msn adresim [email protected]

yardımına ihtiyacım var

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 20:19

şuan hiç yardımcı olabilecek bir müdür yardımcısı arkadaşımız yokmuuuuuuuuuuuuuuu

efege
Kapalı
09 Eylül 2006 20:24

müdür yardımcısı olduğunuz anda görev, sorumluluk ve yetkileriniz okul müdürünüz tarafından madde madde oldukça uzun bir liste halinde tarafınıza tebliğ edilir. naçizane tavsiyem özellikle satınalmalarda her önünüze gelen kağıda imza tamayın. danışın, eminseniz imzalayın. aynı şey öğrenci işlerinde de geçerli. gördüğünüz alan flu ise adım atmamaya gayret edin. saygılar.

salidem
Aday Memur
09 Eylül 2006 20:32

bütün işleri yapar

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 20:54

yeni kurucu müdür yokmu şuan nette

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 21:03

müdür yetkili öğretmen arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 21:06

yardımlarınız için teşekkür ederim.yardıma açığım herzaman

[email protected]

figaro57
Memur
09 Eylül 2006 21:07

xye

sorun ne

daha önce yaptım mdr yetkililik

xye_
Aday Memur
09 Eylül 2006 21:31

ravzam'a elektirikler kesildi konuşamadık yinede teşiekkür ederim,

sakin_ol
Genel Müdür
09 Eylül 2006 21:39

ne sormak istiyosun

harun34
Şef
10 Eylül 2006 02:05

Tembel bi müdürün varsa bütün işler bi şekilde sana gelir ve bütün işleri sen yaparsın.

mürürün çalışkansada işlerin 4 te 3 ünü yaparsın.

eğer 2 müdür yardımcısı varsa yarısını sen yarısını diğer müd. yard yapar.

Ancak tavsiyem görev dağılımı yaparak çalışın kendi işini kendin yap diye. O da zaten destan gibidir karşıdan bakınca ürkersin.

Özetle: bende müdür yardımcısıyım kendime ayıracak zaman bile bulamıyorum bazen zor kardeşim zor...

gadin
Şef
12 Eylül 2006 19:27

müdürün ve müdür yardımcısının yapacağı görevler yönetmelikte belirtilmiştir.ama bu ülkede çıkartılan yönetmeliklerin son maddesi yukarıda sıralanan bütün maddelerin geçerliliğini bir kenara atar malesef.bu konuda da son madde nedir? müdür yardımcısı müdürün vereceği görevleri yerine getirir diyor.bu da müdür yardımcısının elinden herşeyi alıyor haliyle

ban_boz
Aday Memur
14 Aralık 2007 23:47

slm

benım anlamadıgım bır konu var.Yonetmelıkte mudur yardımcısının gorevlerı arasında nobet tutmak da var.Ama ben Ilköğretım okulunda gorev yapan tek mudur yardımcısıyım ne nobetı tutacagım anlamadım.12 oğretmenımız var ve benım hergun nobet tuttugumu anlatamıyorum.bana bu konuyla ılgılı acıklama yapacak bırı yokmu?kaynakta lazım

ism1001
Şef
15 Aralık 2007 16:05

Tek müdür yardımcısı isen her gün nöbetçisin demektir.Özellikle ikili öğretim yapan okullarda çok zor oluyor.

ayka25
Şef
15 Aralık 2007 17:37

sorun ne xye söyle sana yardım edelim görevlerin de

her şey yapıcan ,musluk pencere sıra temizlik,ekders,maaş,sınıf listesi,e-okul,satın alma,yazışmalar,vs...........

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi