Editörler : Pangaea
«159160161162163164165166167168169170»

airtraffic4
Aday Memur
23 Eylül 2019 19:01

sevgili günlük bugün markete gittim ihtiyaçları aldım ama reyhan almayı unutmuşum reyhansız salatayı hiç sevmem bu beni üzdü

gökotta
Kapalı
23 Eylül 2019 19:27

Adamsın bro☺️

airtraffic4, 5 yıl önce
sevgili günlük bugün markete gittim ihtiyaçları aldım ama reyhan almayı unutmuşum reyhansız salatayı hiç sevmem bu beni üzdü

powerofdark
Memur
23 Eylül 2019 19:46

😂

Bende biber almıştım. Acı çıktı. Bu da beni üzdü

airtraffic4, 5 yıl önce

İkyiky
Aday Memur
23 Eylül 2019 19:52

Ne grupmuş be zannedersin birleşmiş milletler 😀 seni bilmiyorum ama ben burda gülünecek bir tek seni görüyorum. İnan kendini küçük düşürüyorsun. Bu kibir bir İNSANOĞLU için çok fazla 😉 öyle bir konuşuyorsun ki insanlar sanki senin çalıştırmanla senin bilgilerinle sınavı kazanmış 😀 biraz olgunluk, biraz edep, bir parça da mütevazilik diyeceğim ama hiç ümidim yok anlayacağından. O yüzden lütfen bu grubu bırakıp maden çıkardığınız grubuna döner misin?

mahchercity, 5 yıl önce

Kardeş ben burada yalan yanlış bilgi verip insanları umutsuzluğa sevkedenlere tepkim. Yok gs bitmemiş süreç marta uzayacakmış filan. Ben bu tür cahillere kibar olamam. Hee ne derim son sözüm kendi çamurunuzda boğulun. Bu hafta o sms gelince görüşürüz.

ıngen
Aday Memur
23 Eylül 2019 20:18

Arkadaşımızın üslûbu öyle olabilir, kulanmaması gereken sözlerde olabilir ama nankörlükte etmeyelim bence. Buraya herhangi bir duyum alanımız var mı diye geliyoruz, soruyoruz; ama bildiklerini aktaran insanlara da yüklenmemiz anlamsız geliyor.İllaki troller oluyor tabi, olacakta. Kendisi kazananlar grubunun yöneticisi.Adam eylül ayında memuruz diyor. Bu hafta veya şu hafta ne farkeder. Ha olurda bu ay bi sonuç alamazsak neden böyle olduğunu ve ne olacağını o zaman konuşuruz, tartışırız.

bimühendisss
Aday Memur
23 Eylül 2019 20:46

şurda eylülün bitmesine 1 hafta kaldı bakalım hayırlısı
ıngen, 5 yıl önce

Arkadaşımızın üslûbu öyle olabilir, kulanmaması gereken sözlerde olabilir ama nankörlükte etmeyelim bence. Buraya herhangi bir duyum alanımız var mı diye geliyoruz, soruyoruz; ama bildiklerini aktaran insanlara da yüklenmemiz anlamsız geliyor.İllaki troller oluyor tabi, olacakta. Kendisi kazananlar grubunun yöneticisi.Adam eylül ayında memuruz diyor. Bu hafta veya şu hafta ne farkeder. Ha olurda bu ay bi sonuç alamazsak neden böyle olduğunu ve ne olacağını o zaman konuşuruz, tartışırız.

impure mind
Aday Memur
23 Eylül 2019 21:14

Kimsenin nankörlük ettiği yok. Öyle üsluba böyle cevap verilir. Ne demek halinize gülüyoruz? Ne demek müsvedde? Ne demek kendi çamurunuz da boğulun? Buraya bilgi yazsa eyvallah ama o da yok. Buraya gelip sadece bilgi yazsa idi kimse böyle cevap vermezdi. Hem bilgi getirse bile bundan dolayı böbürlenmeye hakkı yok? Bugünlere onun verdiği bilgilerle gelmişiz!!!

İnşallah eylül ayında çağrılırız ben de bunu isterim ama bu bilgiyi bir şekilde öğrendi diye buradaki insanları küçümseyemez. Ayrıca grup yöneticisi olmak zor bişey değil, toplum bunu neden yüksek bir mertebe olarak görüyor. Üç beş numarayı toplayınca ve sürekli yakında diye haber verince, saygın bir kişilik mi oluyor?

gökotta
Kapalı
23 Eylül 2019 21:24

Hem adamın ağzından çıkacak iki söz için ağzınızı ayırıp dört gözle bekliyorsunuz hem de nankörlük edip sıkıyorsunuz gelişi güzel. Ben arkadaşın defaatle nokta atışı yaptıgına şahit oldum.Belki yaptığım yanlış da olsa Burdan da birkaç kişiye de süreçle alakalı sordum ve bir abimiz hariç farazi yanıtlar aldım. Siz ne yaptınız onu soyeyin boş boş konusmayın.

ıngen
Aday Memur
23 Eylül 2019 21:41

3-5 numara toplayıp grup kurabilirsiniz ama 200-300 kişiyi o grupta; yalan yanlış, anı kurtarıcı bilgilerle tutamazsınız.

impure mind, 5 yıl önce

Kimsenin nankörlük ettiği yok. Öyle üsluba böyle cevap verilir. Ne demek halinize gülüyoruz? Ne demek müsvedde? Ne demek kendi çamurunuz da boğulun? Buraya bilgi yazsa eyvallah ama o da yok. Buraya gelip sadece bilgi yazsa idi kimse böyle cevap vermezdi. Hem bilgi getirse bile bundan dolayı böbürlenmeye hakkı yok? Bugünlere onun verdiği bilgilerle gelmişiz!!!

İnşallah eylül ayında çağrılırız ben de bunu isterim ama bu bilgiyi bir şekilde öğrendi diye buradaki insanları küçümseyemez. Ayrıca grup yöneticisi olmak zor bişey değil, toplum bunu neden yüksek bir mertebe olarak görüyor. Üç beş numarayı toplayınca ve sürekli yakında diye haber verince, saygın bir kişilik mi oluyor?

S.san
Kapalı
23 Eylül 2019 22:35

Ekrem imamoğlu Haber Türk tv de tweet atalım belki görür.

İkyiky
Aday Memur
24 Eylül 2019 08:32

Şahsen ben beklemiyorum. Bekliyor olsam o şekilde konuşmam zaten. Size faydası olmuş olabilir, size bilgi vermiş olabilir, size iyi davranmış olabilir ama burdaki insanlara nasıl ezik gözüyle e baktığı ortada. Sözleri ortada. Burda bize avukatlığını yapacağınıza gidip kendisiyle konuşunda biraz İNSAN gibi davransın.

gökotta, 5 yıl önce

Hem adamın ağzından çıkacak iki söz için ağzınızı ayırıp dört gözle bekliyorsunuz hem de nankörlük edip sıkıyorsunuz gelişi güzel. Ben arkadaşın defaatle nokta atışı yaptıgına şahit oldum.Belki yaptığım yanlış da olsa Burdan da birkaç kişiye de süreçle alakalı sordum ve bir abimiz hariç farazi yanıtlar aldım. Siz ne yaptınız onu soyeyin boş boş konusmayın.

İkyiky
Aday Memur
24 Eylül 2019 08:34

Biz bi bilgi edinmedik kendisinden. Edinmekte istemiyoruz. Allah korusun bi bilgi verse bize daha neler saydıracak allah bilir. Öyle kibirli insanlar kenarda dursun biz boynumuzu eğip, duayla, kimsenin hatrına dokunmadan, sabırla, edeple bekleriz.

ıngen, 5 yıl önce

insmüh49
Aday Memur
24 Eylül 2019 12:33

memurlar net whatsapp hattına iski yi haber yapın diye mesaj atalım. ben bir kaç defa attım. Artık almayacaklarsa da açıklama yapsınlar. Beklemekten iyidir. bu işin bu kadar uzatılmasının iyi niyetli olduğunu da düşünmüyorum.

trabzon37
Aday Memur
24 Eylül 2019 12:36

oradan bir hayır gelmez dostum bende çok attım ama bana mısın demiyorlar gram umurlarında değil

insmüh49, 5 yıl önce
memurlar net whatsapp hattına iski yi haber yapın diye mesaj atalım. ben bir kaç defa attım. Artık almayacaklarsa da açıklama yapsınlar. Beklemekten iyidir. bu işin bu kadar uzatılmasının iyi niyetli olduğunu da düşünmüyorum.

insmüh49
Aday Memur
24 Eylül 2019 12:43

işlerine geleni haber yapıyorlar
trabzon37, 5 yıl önce

oradan bir hayır gelmez dostum bende çok attım ama bana mısın demiyorlar gram umurlarında değil

ilithia
Kapalı
24 Eylül 2019 13:50

Bunca insanı bu kadar zaman bekletmekle ellerine ne geçiyor bu yönetimin ben anlamıyorum ya. Güvenlik soruşturmaları bitmiş deniyor çok yerden de teyitli bir bilgi. Soruşturma bitti ona rağmen süreç 4 ayı bulmuş yazık günah değil mi bunca insana? Uzaktan kazandılar nasılsa beklesinler diye düşünüyorlar herhalde ama artık yeter. İnsanların işe, paraya ihtiyacı var. Kyk borcumun taksidini ödeyecek param yok, her yeni ayda ailemin eline bakmaktan utanıyorum artık. Sanmıyorum ama buradan haberi olan, yazılanları okuyan bir iski çalışanı varsa nolur artık bitirin şusüreci. 400 küsür insan aylardır kazandığı işe başlamak için gün sayıyor.

insmüh49
Aday Memur
24 Eylül 2019 16:58

arkadaşlar memurlar nette kamu denetçiliği kurumununun bizim gibi kazanıp uzun süre göreve başlatılmayanların sorununu çözdüğü haberlerini gördüm. KDK benzer durumda olan bizlerin de sorununu çözebilir. Kurum hiç bir şekilde bilgi vermiyor. yasal bir hak olan KDK ya başvurmalıyız. Ben başvuru yaptım ancak sayısal olarak ne kadar fazla olursak o kadar dikkate alınacağını düşünüyorum

YtüMühendis23
Aday Memur
24 Eylül 2019 17:08

Ben de başvuruyorum. Adının görünmesinden çekinenler varsa "bilgilerim kurum ile paylaşılmasın" kısmını seçebilirsiniz. Destek verelim arkadaşlar ne kadar fazla kişi olursak o kadar dikkate alınır
insmüh49, 5 yıl önce
arkadaşlar memurlar nette kamu denetçiliği kurumununun bizim gibi kazanıp uzun süre göreve başlatılmayanların sorununu çözdüğü haberlerini gördüm. KDK benzer durumda olan bizlerin de sorununu çözebilir. Kurum hiç bir şekilde bilgi vermiyor. yasal bir hak olan KDK ya başvurmalıyız. Ben başvuru yaptım ancak sayısal olarak ne kadar fazla olursak o kadar dikkate alınacağını düşünüyorum

Basmimar
Memur
24 Eylül 2019 17:21

Doğru bir karar ve sayısal yönden başvuru talebi artarsa dikkate alacaklarını düşünüyorum.

Burayı okuyan ve işlerinin başına geçmek isteyen ARKADAŞLARIMA duyurulur.

YtüMühendis23, 5 yıl önce
Ben de başvuruyorum. Adının görünmesinden çekinenler varsa "bilgilerim kurum ile paylaşılmasın" kısmını seçebilirsiniz. Destek verelim arkadaşlar ne kadar fazla kişi olursak o kadar dikkate alınır

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
24 Eylül 2019 17:50

Arkadaşlar bu zamana kadar sabır ettik bekledik maalesef hiç bir gelişme olmadı. Herkesin artık elini taşın altına koyması gerekiyor. Kdk ve cimere yazalım. Ve Twitter da neden bekletildiğimizi soralım ilgili kişilere. Hiç bir şey yapmamaktan iyidir.
Toplam 3580 mesaj
«159160161162163164165166167168169170»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi