Editörler : F16 Gökçen
03 Mart 2019 22:55

İş bankası 1 nisan 2019 memurluk sınavı / İstanbul

Bankamızın İstanbul'da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilecek çalışma

arkadaşlarımızı seçmek üzere 1 Nisan 2019 Pazartesi ve izleyen günlerde Memur alım sınavı

düzenlenecektir.

Sınavın yazılı aşaması İstanbul?da gerçekleştirilecektir. Sınava son başvuru tarihi 22 Mart 2019 Cuma günü saat 12:00 olup başvurular sadece cv.isbank.com.tr

adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, sürece ilişkin davet gönderilecektir.

***BAŞVURU KOŞULLARI***

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

İstanbul ilinde ikamet etmek.

Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur,Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı

ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış

olmak

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (1 Nisan 1989 ve

sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Erkek adaylar için en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar askerlik görevini tamamlamış, muaf ya

da en erken Ağustos 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak.

Sağlık durumu Türkiye?nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

Kurtan0
Aday Memur
04 Mart 2019 00:05

Şu şartlara bak. Kaymak da olsun mu?
04 Mart 2019 14:00

uzman yardımcılığı değil dimi? ya da uzman yardımcılıgına gecis olabiliyor mu acaba

Tgcec
Kapalı
04 Mart 2019 15:14

Memurluk sınavı.
Umutdolucocuk, 5 yıl önce

uzman yardımcılığı değil dimi? ya da uzman yardımcılıgına gecis olabiliyor mu acaba

atanamayn
Aday Memur
08 Mart 2019 17:42

İkamet şartına göre soruyorum İş Bankası diğer illerde ya da Türkiye genelinde ne kadar sürede bir alım yapar biliyor musunuz?

Dadashan
Aday Memur
09 Mart 2019 23:54

İş Bankası Personel alımı ilanları ve Sınav Tarihleri

https://www.devletmemurualimlari.com/is-bankasi-personel-alimi-sinavi/

gnrelbyk1
Aday Memur
10 Mart 2019 01:08

bu sınava hazırlanmak için kitap önerisi olan var mı acaba daha öncede girmiştim başarısız oldum sorular zor degil ama süre çok kısıtlı oldugundan pratik yapıp hız kazanmak gerekiyor

gnrelbyk1
Aday Memur
10 Mart 2019 01:22

sınavın genel olarak şekil,problem,sayı vb sorulardan oluştugunu sınava girenler biliyor ama bu sınava nasıl hazırlanılması gerektigini neler bilmek gerektigi ile alakalı kimse konuşmuyor

Blgblg
Aday Memur
10 Mart 2019 16:03

Ben sayısal sözel mantık kitabı almıştım onları çözdüm sadece. Sınavdan da geçmiştim. Başka bişey çözmenize gerek yok

gnrelbyk1, 5 yıl önce

sınavın genel olarak şekil,problem,sayı vb sorulardan oluştugunu sınava girenler biliyor ama bu sınava nasıl hazırlanılması gerektigini neler bilmek gerektigi ile alakalı kimse konuşmuyor

dddenizz
Aday Memur
11 Mart 2019 04:15

kitabınız hangi yayınevi?

Blgblg, 5 yıl önce

Ben sayısal sözel mantık kitabı almıştım onları çözdüm sadece. Sınavdan da geçmiştim. Başka bişey çözmenize gerek yok

Blgblg
Aday Memur
12 Mart 2019 09:32

Yargı idi. Ama tek kitaba Bağlı kalmadım. YouTube Dan videolar izleyin sözel sayısal mantık soru çözümleri. Bütün Olay hızlı bir şekilde bu uzun ve Zaman Alan soruları çözmekte.

dddenizz, 5 yıl önce

kitabınız hangi yayınevi?

taritari
Aday Memur
25 Mart 2019 14:09

sınav tarihiyle ilgili vs geri dönüş alan oldu mu

beyce11
Aday Memur
25 Mart 2019 18:40

Hala sınav daveti almadım . Geri dönüş alan oldu mu ?

25 Mart 2019 22:46

Bana da gelmedi daha

cnkmo
Şef
25 Mart 2019 23:11

bana da gelmedi

trustme16
Aday Memur
27 Mart 2019 05:20

bana da daha geri dönüş olmadı.

cnkmo
Şef
27 Mart 2019 15:39

1 nisan diyordu ama sanırım ertelencek

turnaavci
Aday Memur
27 Mart 2019 19:55

Arkadaşlar bana mesaj geldi çok başvuru oldu bu nedenle sizin gibi bir kaç kişiyi davet edemiyoruz falan diye tüm şartları tasimama rağmen dönüş olmadı sınav iptal mi oldu yoksa bir kaç kişiyi mi davet ettiler. Beklenenin üstünde başvuru gelmiş .

cnkmo
Şef
27 Mart 2019 20:21

bana da aynı mesaj geldi..Allah bunları bildiği gibi yapsın..İnsanların umutlarıyla bu kadar kolay oynamaya hakları yok..Sınavla girecegimiz işin bile sınavına giremiyoruz..İş Bankası gibi ciddi bi kurumun yaptığı plansızlığa bakar mısınız?İnsan kaynaklarına da içimden geçenleri gönderdim..Bi işe yaramaz ama napalım..

turnaavci, 5 yıl önce

Arkadaşlar bana mesaj geldi çok başvuru oldu bu nedenle sizin gibi bir kaç kişiyi davet edemiyoruz falan diye tüm şartları tasimama rağmen dönüş olmadı sınav iptal mi oldu yoksa bir kaç kişiyi mi davet ettiler. Beklenenin üstünde başvuru gelmiş .

taritari
Aday Memur
27 Mart 2019 20:44

mesaj nerden geldi acaba
cnkmo, 5 yıl önce

bana da aynı mesaj geldi..Allah bunları bildiği gibi yapsın..İnsanların umutlarıyla bu kadar kolay oynamaya hakları yok..Sınavla girecegimiz işin bile sınavına giremiyoruz..İş Bankası gibi ciddi bi kurumun yaptığı plansızlığa bakar mısınız?İnsan kaynaklarına da içimden geçenleri gönderdim..Bi işe yaramaz ama napalım..

trustme16
Aday Memur
27 Mart 2019 22:43

Arkadaşlar bana da dönüş olmadı bugün İş Bankası sitesinde başvurularım kısmına girdim.

'' Sınava davet edildiniz'' yazıyordu.

Aranmayan arkadaşlar bence bu şekilde başvurusunu bir kontrol etsin.

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi