Editörler : ayşegül bgm
17 Eylül 2019 14:14

İstanbul'dan İzmir'e

Merhaba

Ben 2019/4 atamasında İstanbula atandım. İzmir'de istediğim yerler açmamıştı. İzmir'e nasıl geçebilirim? Yoksa ömür boyu İstanbul'da mı kalacağım?

FdlCftcdl
Aday Memur
17 Eylül 2019 15:21

Eş durumu, becayiş ve 3+1 konularını bir araştırın.

saglikcikiz
Aday Memur
17 Eylül 2019 16:10

Araştırdım ama izmir'e hizmet puanı yüksek kişiler iller arası tayinle gidiyor. Benim gitmem kaç yılı bulur?

Bir de eş durumu tayininde eşim izmirde memur olursa benim tayinim hemen çıkar mı izmir'e?

19 Eylül 2019 17:23

İzmir'e gelmenizi salık vermem. Çok pahalı ve sorunlu çoğu kez...

saglikcikiz
Aday Memur
19 Eylül 2019 18:48

Bunu ilk defa sizden duydum herkes İzmir'e gitmek istiyor. Siz neresinde yaşıyorsunuz İzmir'in?

mutluebe19
Aday Memur
20 Eylül 2019 00:17

45A'lı sözleşmeli çalışan mısınız

mutluebe19
Aday Memur
20 Eylül 2019 00:18

45A'lı sözleşmeli çalışan mısınız
saglikcikiz, 5 yıl önce

Araştırdım ama izmir'e hizmet puanı yüksek kişiler iller arası tayinle gidiyor. Benim gitmem kaç yılı bulur?

Bir de eş durumu tayininde eşim izmirde memur olursa benim tayinim hemen çıkar mı izmir'e?

ebe0123
Memur
20 Eylül 2019 00:26

İzmir i düşünüyorsanız Tepecik eğitim araştırma hastanesini bi araştırın kendinizi ateşe atmayın derim

yasminym
Kapalı
20 Eylül 2019 08:34

tabıkı ızmır derım.ıstanbuldan kat kat ıyıdır fakat sözlesmelı atandıgınız ıcın once kadroya gecene kadar tayın yok kadroya gectıkten sonra bakanlıgın bellı donemlerde ıller arası tayın yerlerı acılıyor bakanlık nereyı acarsa kpss de oldugu gıbı oradan bakıp tercıh edersınız hızmet puanı yuksek olanın tayını olur.bransınız nedır bılmıyorum fakat ebe hemsıre ısenız bı 20 bın puanınız belkı daha fazla olması gerekıyor bu da bı 8-10 yıla tekabül eder sanırım..ama kadroyu aldıktan sonra alt bölge tayını eş durumu mazeret saglık egıtım gıbı tayınlerde olabılıyor ama basvuruyorusunuz kesın olacak dıye bır sey yok.nbence onunuzde daha cok zaman var bu yuzden sımdılık bunları dusunup canınızı sıkmayın ıstanbulda guzeldır tadını cıkarın sonra zamanı gelınce ıstersınız tayın :)

saglikcikiz
Aday Memur
20 Eylül 2019 10:46

Çok teşekkür ederim. Haklısınız. Tam benim duymak istediğim cevap buydu bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

yasminym, 5 yıl önce

tabıkı ızmır derım.ıstanbuldan kat kat ıyıdır fakat sözlesmelı atandıgınız ıcın once kadroya gecene kadar tayın yok kadroya gectıkten sonra bakanlıgın bellı donemlerde ıller arası tayın yerlerı acılıyor bakanlık nereyı acarsa kpss de oldugu gıbı oradan bakıp tercıh edersınız hızmet puanı yuksek olanın tayını olur.bransınız nedır bılmıyorum fakat ebe hemsıre ısenız bı 20 bın puanınız belkı daha fazla olması gerekıyor bu da bı 8-10 yıla tekabül eder sanırım..ama kadroyu aldıktan sonra alt bölge tayını eş durumu mazeret saglık egıtım gıbı tayınlerde olabılıyor ama basvuruyorusunuz kesın olacak dıye bır sey yok.nbence onunuzde daha cok zaman var bu yuzden sımdılık bunları dusunup canınızı sıkmayın ıstanbulda guzeldır tadını cıkarın sonra zamanı gelınce ıstersınız tayın :)

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi