Editörler : swat3410
«181920212223242526272829»

aslan leon
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 23:24

30 Eylül devrem melih hocanın sayfasında herkes buranın linkini soruyor bu haberle sayfamizi ünlü yaptın.

30 eyllül., 5 yıl önce
yazdım devre.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 23:29

Beyler avukatla görüstüm bugun. Adli yardım cıkmazsa 3 bin lira istedi. Ne diyorsunuz? İliğim kemiğim kurudu valla ama el mahkum. Diger illerde ne istiyorlar :(

aslan leon
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 23:35

Devrem idari dava için mi bu fiyat. Onda ben hiç araştırmadım kendim yazacağım bi dilekçe artık

Sehzadee1453, 5 yıl önce

Beyler avukatla görüstüm bugun. Adli yardım cıkmazsa 3 bin lira istedi. Ne diyorsunuz? İliğim kemiğim kurudu valla ama el mahkum. Diger illerde ne istiyorlar :(

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 23:38

Aynen devrem idare mahkemesine komisyon kararının iptali için acılacak davada

aslan leon
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 23:49

Özeline bi bakabilir misin devrem

Sehzadee1453, 5 yıl önce

Aynen devrem idare mahkemesine komisyon kararının iptali için acılacak davada

joak06
Daire Başkanı
01 Mayıs 2019 13:38

Zaten bunun için son khk ya ek madde olarak polis asker olup ihraç olanlar geri dönmeleri durumunda ilğili bakanlığa sorulacak bu personelle çalışmak istemiyorum derse araştırma merkezime atanacak.

30 eyllül., 5 yıl önce
Devre bakıp göreceğiz inşaallah sizin dediginiz gibi olması gereken olur.egm ihraçlarının yüzde 80 i döner.Ama yinede ben bu sistemde EGM ve TSK ya silahlı güç bahanesiyle iltimas göstereceklerini düşünmüyorum .

30 eyllül.
Genel Müdür
01 Mayıs 2019 23:05

Dostlar hayırlı geceler.zalim patron işci bayramında çalıştırdı yoğundum bugün pek giremedim.özeldende yazanlar olmuş daha yeni bilgi gelmedi bekliyorum bir gelişme olursa yazarım. İnşaallah doğrudur.ben de sizler gibi çaresiz bekliyorum bir umud kırıntısına muhtacız inşaallah doğrudur .hayırlı geceler herkese.

omer.45
Aday Memur
01 Mayıs 2019 23:46

Bİ RED BENDEN

mt0602
Daire Başkanı
01 Mayıs 2019 23:57

Geçmiş olsun. Mahkeme aşamasına hazırlan vakit kaybetmeden erkenden davanı aç.

Ne zaman öğrendin devre

omer.45, 5 yıl önce

Bİ RED BENDEN

omer.45
Aday Memur
02 Mayıs 2019 00:17

679 KHK VE RED................

Ben 4 ağustos 2016 açık 6 ocak 2017 679 sayılı KHK ile ihraç hakkımda başkaca herhangi adli ve idari işlemde yok.Temmuz 2018 en son görev yaptığım Denizli Serinhisar ilçesindeki muhtarlar dahil sivil toplum kuruşlarının başkanları siyasi parti ilçe başkanları mevcut belediye başkanı FETÖ ile ilişkimin olamayacağına dair bilgi notları alıp OHAL komisyonuna gönderdim.Bir sonuç çıkmayınca yeniden başladım araştırmaya polisis ya... 7 aralık 2018 cuma günü en son görev yaptığım yer olan Denizli adliyesine gittim çok deneme rağmen başaramadığım şeyi başardım.güç bela savcı ile görüştüm.Hakkımda bir soruşturma varmış 1 yıl önce yetkisizlik kararı verilip Serinhisar'ın bağlı bulunduğu Acıpayam adliyesine gönderilmiş hemen Acıpayam adliyesine gittim orada da sordum 1 sene önce yetkisizlik verilip Iğdır adliyesine gönderilmiş Dosya numarasını öğrendim.Iğdır adliyesini arardım 7 ay önce ifademin alınması için ikametim olan İzmir adliyesine talimat evrakı gönderilmiş daha ne arayan var ne soran talimat evrak numarasını da aldım gidip kendim ifade vereceğim.Dosyanın içeriği hakkında herhangi bir bilgi edinemedim.İfademi verip öğreneceğim. 2011-2014 hazirana kadar Iğdır da görev yapmıştım.Bu arada bu konulara vakıf bir avukatla görüştüm komisyon hakkımızda açılan soruşturma dosyalarını görüyormuş ve sonuçlanmadan da karar vermiyormuş. Bir avukatla görüştüm.Avukat dosyayı araştırdı 07,06.2018 tarihinde İzmir terör şubeye ifademin alınması için Iğdır dan evrak gönderilmiş.28.12.2018 tarihimde randevu alarak avukatla ifade vermeye gittim.Terör örgütüne üye olmaktan hakkımda soruşturma açılmış ifadeyi alan memurdan öğrendiğim kadar ihraç olamama tek sebep buymuş bunu öğrene kadar ihraç sebebimle alakalı hiçbir şey öğrenemedim hakkımda herhangi bir kodlama var mı bilmiyorum. ANLAYACAĞINIZ BİZ POLİSLERDE İHRAÇ İÇİN SADECE İSMİNİZİN BİR İFADE DE GEÇMESİ YETERLİ.....NE KADAR ACI DEĞİL Mİ....... Beni tanıyan polis arkadaşlarımızdan biri itirafçı olmuş ifadesinde benim Iğdır da çalışırken sohbete gittiğimi söylemiş konu sadece bu ifadede sordukları öz geçmiş ve bu konu hakkında ne bildiğim ne söyleyeceğimle alakalı ifademde kesimle sohbet toplantılarına gitmediğimi yaptığım görevleri anlattım sonuçta da avukatım takipsizlik isteyip ifadeyi bağladık.

29 Nisan 2019 pazartesi günü OHAL komisyonu sayfasında RED Karımı gördüm.Kime neye göre RED anlamış değilim

ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASİP ETSİN....

omer.45
Aday Memur
02 Mayıs 2019 00:29

ELİNDE İDARE MAHKEMESİ DAVA ÖRNEĞİ OLAN VARSA ATARSA SENİNİRİM

Sürgün65
Aday Memur
02 Mayıs 2019 02:21

devre öncellikle geçmiş olsun polissen bir sıfır geriden geliyorsun zaten seni kimse anlamaz bilmez bundan sonra önünde mahkemeye dava acma asaman var örnek dilekçeler için twitteerde melih kutluyu takip et orda bulabilirsin
omer.45, 5 yıl önce

26nsnn
Şef
02 Mayıs 2019 07:10

Gerçekten çok yazık. Vicdan denen birşey kalmamış bunlarda. İnş idare mahkemesinde dönersin
omer.45, 5 yıl önce

Ben 4 ağustos 2016 açık 6 ocak 2017 679 sayılı KHK ile ihraç hakkımda başkaca herhangi adli ve idari işlemde yok.Temmuz 2018 en son görev yaptığım Denizli Serinhisar ilçesindeki muhtarlar dahil sivil toplum kuruşlarının başkanları siyasi parti ilçe başkanları mevcut belediye başkanı FETÖ ile ilişkimin olamayacağına dair bilgi notları alıp OHAL komisyonuna gönderdim.Bir sonuç çıkmayınca yeniden başladım araştırmaya polisis ya... 7 aralık 2018 cuma günü en son görev yaptığım yer olan Denizli adliyesine gittim çok deneme rağmen başaramadığım şeyi başardım.güç bela savcı ile görüştüm.Hakkımda bir soruşturma varmış 1 yıl önce yetkisizlik kararı verilip Serinhisar'ın bağlı bulunduğu Acıpayam adliyesine gönderilmiş hemen Acıpayam adliyesine gittim orada da sordum 1 sene önce yetkisizlik verilip Iğdır adliyesine gönderilmiş Dosya numarasını öğrendim.Iğdır adliyesini arardım 7 ay önce ifademin alınması için ikametim olan İzmir adliyesine talimat evrakı gönderilmiş daha ne arayan var ne soran talimat evrak numarasını da aldım gidip kendim ifade vereceğim.Dosyanın içeriği hakkında herhangi bir bilgi edinemedim.İfademi verip öğreneceğim. 2011-2014 hazirana kadar Iğdır da görev yapmıştım.Bu arada bu konulara vakıf bir avukatla görüştüm komisyon hakkımızda açılan soruşturma dosyalarını görüyormuş ve sonuçlanmadan da karar vermiyormuş. Bir avukatla görüştüm.Avukat dosyayı araştırdı 07,06.2018 tarihinde İzmir terör şubeye ifademin alınması için Iğdır dan evrak gönderilmiş.28.12.2018 tarihimde randevu alarak avukatla ifade vermeye gittim.Terör örgütüne üye olmaktan hakkımda soruşturma açılmış ifadeyi alan memurdan öğrendiğim kadar ihraç olamama tek sebep buymuş bunu öğrene kadar ihraç sebebimle alakalı hiçbir şey öğrenemedim hakkımda herhangi bir kodlama var mı bilmiyorum. ANLAYACAĞINIZ BİZ POLİSLERDE İHRAÇ İÇİN SADECE İSMİNİZİN BİR İFADE DE GEÇMESİ YETERLİ.....NE KADAR ACI DEĞİL Mİ....... Beni tanıyan polis arkadaşlarımızdan biri itirafçı olmuş ifadesinde benim Iğdır da çalışırken sohbete gittiğimi söylemiş konu sadece bu ifadede sordukları öz geçmiş ve bu konu hakkında ne bildiğim ne söyleyeceğimle alakalı ifademde kesimle sohbet toplantılarına gitmediğimi yaptığım görevleri anlattım sonuçta da avukatım takipsizlik isteyip ifadeyi bağladık.

29 Nisan 2019 pazartesi günü OHAL komisyonu sayfasında RED Karımı gördüm.Kime neye göre RED anlamış değilim

aslan leon
Daire Başkanı
02 Mayıs 2019 11:14

Burada ki herkes neredeyse aynı devrem ifadede adın geçti mi herşey bitti yahu adam da bylok var himmet var herşey var ceza almamak için isim veriyor bende hiçbir şey yok neymiş ea tamam da o sohbete gidiyor derken bende gitmiyorum yalan söylüyor bu diyorsun ama onun dediği ile ihraç oluyorsun öyle kalsa iyi ağır ceza da terör örgütü üyeliğinden dava açıyor sonuçta beraat ettim ama sağlığımız gitti psikoloji kalmadı o ne olacak.

omer.45, 5 yıl önce

aslan leon
Daire Başkanı
02 Mayıs 2019 11:18

Hele benim bi tanık bomba gittiğini görmedim ama yanımda konuştular duydum ben bunlara iki kere kurban verdim benden istediklerine göre ondan da kesin istemişlerdir demiş geri zekalı mısın nesin ya nasıl bi çıkarım yaptın şimdi hayatımı mahveden bu kadına tazminat davasi açsam kazanır miyim

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Mayıs 2019 11:48

Devre Twitter kullanıyorsan khklı platformu diye bir sayfa varmı orayı bir kontrol edermisin.
aslan leon, 5 yıl önce

Hele benim bi tanık bomba gittiğini görmedim ama yanımda konuştular duydum ben bunlara iki kere kurban verdim benden istediklerine göre ondan da kesin istemişlerdir demiş geri zekalı mısın nesin ya nasıl bi çıkarım yaptın şimdi hayatımı mahveden bu kadına tazminat davasi açsam kazanır miyim

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Mayıs 2019 11:49

Devre geçmiş olsun.
omer.45, 5 yıl önce

aslan leon
Daire Başkanı
02 Mayıs 2019 17:11

Kullanıyorum devrem takibe aldım tamam

30 eyllül., 5 yıl önce
Devre Twitter kullanıyorsan khklı platformu diye bir sayfa varmı orayı bir kontrol edermisin.

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Mayıs 2019 17:44

Devre inan malesef öyle bi hal aldıki bizim hukuk sistemi somut delillere değilde varsayımlara olasılıklara göre işliyor Dilerim Allahdan siz bu varsayımlara dayanan hukuku da bulamayın arayında.
aslan leon, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Mayıs 2019 18:34

E devletten sisteme düşmüş Ankara 20.idare mahkemesi dosya durumu açık yazıyor.içimdende geçiyordu 20.idare mahkemesine düşsem diye içlerinde en fazla iade veren mahkeme bakalım haydi hayırlısı olsun.
Toplam 1875 mesaj
«181920212223242526272829»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi