Editörler : crops35
17 Kasım 2017 19:48

Tercih

Kpss puanıyla Kadrolu ösym merkezi atamadan atanan birisi.Aynı kpss puanıyla Sözleşmeli personel alımlarına başvurabilir mi?

ahmt14532
Memur
17 Kasım 2017 19:53

basvuramaz. dikkat ettiysen kadrolu atamaya yerlesenler brans sirasindan duser.

halil1071
Aday Memur
17 Kasım 2017 20:16

Yapabilirsin her türlü sözleşmeli alıma başvuru yaparsın.kadrolu alımlara ve merkezi atama ya başvuru yapamazsın

akpssmagduruu
Şube Müdürü
17 Kasım 2017 23:37

Hayirdjr kardes ispartadan memnun degilmisin

lurek
Daire Başkanı
18 Kasım 2017 11:17

Sendemi kardeşim kadro yakacan sgk alımında alttaki pyuanı düşük olanları düşünüp tercih yapmamıştın ama sende artık boşver diyosun ne halleri varsa görsün sende haklısın ne diyim...

miracksd
Memur
18 Kasım 2017 23:19

Arkadaşlar merhaba şimdi bizim bölüm 45 kişi alacak ama tercih saysıs 35 yer var malum sınır yani maxsimum 30 tercih.burdaki sorun sizce tercih hatası olma ihtimali var mıdır sonuçta 5 tercih boşta yapılmasa herkes aynı bölgeyi yazza düşük puanlı biri yerleşir mi yani demek isyediğim bölüm sıralması 30, dan sonraki adam riskli mi?????????????????

Hasan.Alyanak
Aday Memur
20 Kasım 2017 12:44

Baslamadim ki kardesim:) beklemekten baska konular turetiyorum sıkıntıdan:)

akpssmagduruu, 6 yıl önce

Hayirdjr kardes ispartadan memnun degilmisin

Hasan.Alyanak
Aday Memur
20 Kasım 2017 12:46

Aynen kardes.dedim puani dusuk olanlar gitsin sgk da tercih vermedim.merkezi atamada atandik hala baslamadik.bence baslamayacagim da artik bosverdim

lurek, 6 yıl önce

Sendemi kardeşim kadro yakacan sgk alımında alttaki pyuanı düşük olanları düşünüp tercih yapmamıştın ama sende artık boşver diyosun ne halleri varsa görsün sende haklısın ne diyim...

lurek
Daire Başkanı
21 Kasım 2017 01:17

Kardeşim hayırlı olsun sen hak ettin kazandın biraz daha sabret en kısa zamanda başlarsın inş... önemli olan kazanmak nasıl olsa başlatacaklardır ... darısı bizim başımıza inş...

Hasan.Alyanak
Aday Memur
21 Kasım 2017 16:25

Tskler iyi dileklerin icin.ins sende atanirsin

lurek, 6 yıl önce

Kardeşim hayırlı olsun sen hak ettin kazandın biraz daha sabret en kısa zamanda başlarsın inş... önemli olan kazanmak nasıl olsa başlatacaklardır ... darısı bizim başımıza inş...

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi