Editörler : swat3410
29 Haziran 2022 22:52

Poliser için dini ve ahlaki bilgiler

Din iman olmadıktan sonra kuru polislik neye yarar.!!!!

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:01

Din iman olmadıktan sonra insan olmak neye yarar polisliğe gelince devletin dini adalettir adalet varmı yok demekki din ve imanda yok

338 Kalibre
Aday Memur
29 Haziran 2022 23:22

Herkes inanmak zorunda mı arkadaşlar söylediğiniz şeyin meslek ile alakası yok insana saygı ve meslek etiğini gözettikten isteyen istediğine inansın kime ne

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:23

ceplerinizi kontrol edin beyler:))))

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:25

Tabiki kimseyi ilgilendirmez ama üzer bir insanın inançsız olması mesleğe gelince saygı ve meslek etiği 18 yıldır göremedik belki bundan sonra görürüz
338 Kalibre, 2 yıl önce

Herkes inanmak zorunda mı arkadaşlar söylediğiniz şeyin meslek ile alakası yok insana saygı ve meslek etiğini gözettikten isteyen istediğine inansın kime ne

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:27

Dinsiz dindarlarmı var aramızda devrem cepler delik zaten
theendosmanli, 2 yıl önce
ceplerinizi kontrol edin beyler:))))

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:29

din kitap lafı açıldıysa dikkat edecen bak aklıma ihlas grubu tgrt aman neyse
Alemdarali, 2 yıl önce
Dinsiz dindarlarmı var aramızda devrem cepler delik zaten

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:30

caponlar allahsız kitapsız bizimkiler müslüman tercihini yap!!
Alemdarali, 2 yıl önce
Tabiki kimseyi ilgilendirmez ama üzer bir insanın inançsız olması mesleğe gelince saygı ve meslek etiği 18 yıldır göremedik belki bundan sonra görürüz

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:37

Devrem Yusuf İslam var hani amerikalı Müslüman olmuş adam diyorki İslamı Kuran dan değilde Müslümanlardan örenseydim Kuran dan önce Müslümanları tanısaydım asla Müslüman olmazdım ben de İslam ı Kuran dan öğrendim tercihim belli sanada tavsiye ederim Müslümanım diyene değil Müslümanlığa bak devrem
caponlar allahsız kitapsız bizimkiler müslüman tercihini yap!!

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:38

kaç yaşında öğrendin?
Alemdarali, 2 yıl önce
Devrem Yusuf İslam var hani amerikalı Müslüman olmuş adam diyorki İslamı Kuran dan değilde Müslümanlardan örenseydim Kuran dan önce Müslümanları tanısaydım asla Müslüman olmazdım ben de İslam ı Kuran dan öğrendim tercihim belli sanada tavsiye ederim Müslümanım diyene değil Müslümanlığa bak devrem

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:40

2011 de 28de
kaç yaşında öğrendin?

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:40

bide şunu sorayım diğer dinleri kendi kitabından okuyup araştırdınmı ? dinler gelenek görenektir nerde doğduysan ordaki inançlara biat edersin
Alemdarali, 2 yıl önce

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:42

İlahi dinler zaten birbirinin devamıdır diğer inançlara gelince tabiki saygı duymakla beraber bir anlamları yok neyim için
bide şunu sorayım diğer dinleri kendi kitabından okuyup araştırdınmı ? dinler gelenek görenektir nerde doğduysan ordaki inançlara biat edersin

Kocayusuuf
Şef
29 Haziran 2022 23:43

Abd japonya cin vb ülkelerde de müslümanlar var ordada gelenek mi

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:44

Bu dediğine katılmıyorum çünkü heryerden her coğrafyadan Müslümanlığa geçenler var tabi Müslümanlıktan başka dinlere geçenlerde

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:46

%99 varken % 1 e odaklanmak cahillik ondan eminim
Kocayusuuf, 2 yıl önce

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:47

Olayın püf noktası bu zaten hatta acı noktası Müslüman olmayan ülkelerden Müslümanlığa geçilirken Müslüman ülkeler dinsizliğe doğru gidiyor sonradan Müslüman olanlar dini hakkıyla yaşarken Müslüman doğanlar dinlerinden habersiz
Kocayusuuf, 2 yıl önce

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:47

okumadın araştırmadın ama yanlış olduklarına eminsin yani:)) alinin ağzından veliyi tanıyamaZsın.
Alemdarali, 2 yıl önce
İlahi dinler zaten birbirinin devamıdır diğer inançlara gelince tabiki saygı duymakla beraber bir anlamları yok neyim için

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:48

türkiyede kaç kişi yahudiliğe geçmiş kaç kişi yahudilikten müslümanlığa geçmiş mesela?
Alemdarali, 2 yıl önce
Bu dediğine katılmıyorum çünkü heryerden her coğrafyadan Müslümanlığa geçenler var tabi Müslümanlıktan başka dinlere geçenlerde

theendosmanli
Yasaklı
29 Haziran 2022 23:50

aynen akın akın geçiyorlar abde %99 geçmiş:))) la en son din kitap diye konuşan adamın ağzına 3 kişi vermiş neyin dersindesin:)))
Alemdarali, 2 yıl önce
Olayın püf noktası bu zaten hatta acı noktası Müslüman olmayan ülkelerden Müslümanlığa geçilirken Müslüman ülkeler dinsizliğe doğru gidiyor sonradan Müslüman olanlar dini hakkıyla yaşarken Müslüman doğanlar dinlerinden habersiz

Alemdarali
Genel Müdür
29 Haziran 2022 23:51

Ben Alinin veya Velinin ağzına bakmam en başta dediğim gibi dinimi Allah'ın kelamı Kuran dan öğrendim ve tüm ilahi dinlerede son ilahi dinin İslam olduğuna da inanıyorum
okumadın araştırmadın ama yanlış olduklarına eminsin yani:)) alinin ağzından veliyi tanıyamaZsın.
Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi