Editörler : E.Kayı Han
03 Mayıs 2019 11:24

Promosyon

X bankasından maaş alıyorum.Buna bağlı olarak her ay Y tutarında bir ödeme promosyon adı altında tarafıma yatirilmakta.Kiymetli hocalarima şunu sormak isterim bu para haram mı ? İkinci sorum ise 6 yıldır bu parayı kullandım bilerek veya bilmeyerek.Ne yapmalıyım.

poyrazli
Daire Başkanı
03 Mayıs 2019 15:08

Başlığı açmadan önce sitede arattırırsanız cevabı var.

Diyanete ve farklı hocalara defalarca soruldu ve "Promosyon helaldir" cevabı alındı. Buyurun aşağıdaki linki okuyun:

https://forum.memurlar.net/konu/2356387/

polis_
Memur
07 Ağustos 2019 01:01

Kardeşim sen promosyon harammı değilmi sorusundan önce kapalı alanda sigara içersem içmeyenlerin hakkına girermiyim kul hakkımıdır? diye sorgula. Sonra promosyonu sorgula

poyrazli
Daire Başkanı
07 Ağustos 2019 22:04

abdullah132413, o ilgili kişi kimdir, diyanetteki görevi nedir, vasfı özelliği, ilmi bilgisi, görevi geçmişi nedir? Burası Kamu Personelli \ Diyanet Personeli'nin bulunduğu bir sayfa, dolayısıyla o personelin bağlı bulunduğu Diyanet işleri başkanlığı helaldir demiştir, farklı kişilerin yorumlarına ihtiyaç yoktur. Buyrun gerekli ayrıntılar;

https://forum.memurlar.net/konu/2356387/

Ha siz Lalegül'ün bağlı bulunduğu yerden maaş alıyorsanız o zaman orası burası değil.

Murat8177
Aday Memur
08 Ağustos 2019 11:42

bana bak dallama sana çok kurulmaya başladım benim canımı skma
polis_, 5 yıl önce
Kardeşim sen promosyon harammı değilmi sorusundan önce kapalı alanda sigara içersem içmeyenlerin hakkına girermiyim kul hakkımıdır? diye sorgula. Sonra promosyonu sorgula

polis_
Memur
08 Ağustos 2019 15:38

yani şimdi verebildiğin cevap bumu ? küfürü üzerime bile almıyorum. kişi kendinden bilir işi. Seni mesleğin ilk yıllarında daldırıp çıkarmışlar belliki ağzından düşmüyorsun. Aferin sana adam oldun. Kendinle gurur duy
Murat8177, 5 yıl önce
bana bak dallama sana çok kurulmaya başladım benim canımı skma
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi