Editörler : F16 Gökçen
«9293949596979899100101102103»

bogac10
Aday Memur
08 Şubat 2020 10:36

merhaba, ben de sizin gibi düşünüyorum. mülakatım olumlu geçti ve fakat dönüş olmadı henüz. ben de bu yüzden işe girdim ve işimden memnunum ama işyerim fazla kurumsal değil. garanti bankasından teklif gelirse değerlendireceğim ama şartları merak ediyorum. özel değilse size ne teklif ettiler açıklayabilir misiniz?

Ck95, 4 yıl önce
Arkadaşlar merhaba, beni görev için 31 ocak tarihinde aradılar yardımcı olmak için süreçten bahsedeyim, ben nisanın son haftasında hemen hemen sınav mülakatına girdim bir kaç gün sonrasında görüntülü online mülakata girmeye hak kazandım online mülakat da bir kaç gün sonra sonuçlandı 21 Mayıs'ta birebir İstanbul 3. Bölgede görüşmeye gittim, olumlu olduğuna dair dönüşü telefonla yapacaklarını söylediler, 2 gün sonra mail geldi ve gerekli pozisyon olduğunda 2 yıl bekleme süresi içerisinde dönüş yapacaklarını yazdılar. Ben bir iki aya dönüş olur ararlar başlamam için diye düşünmüştüm 2 haftada bir aradım adımı not aldılar mutlaka dönüş yapacaklarını olumlu geçtikten sonrasında herhangi bir sıkıntı olmayacağını açık olmasını beklediklerini söylediler. Artık Eylül ayı gibi umudumu yitirip aramayı bıraktım başka bir bankada işe başladım, dün aradılar ve 10 şubat eğitimle beraber başlamamı istediler, birebir mülakat olumlu geçmesine rağmen tam 9 ay sonrasında teklif geldi, üstelik olumlu haberi için de çok bekletmediler 2 gün sonra dönüş yapmışlardı, gerçekten ne kadar süreceği kestirilemiyor, eğer ki olumlu dönüş yapıldıysa mutlaka bir gün dönecekler bilginiz olsun, bekleyebilirseniz bekleyin umudunuzu kaybedip çalışmak zorundaysanız en kısa zamanda benim gibi başka yerlerde şansınızı deneyin.. Sürecin zorluğunu bildiğim için ve net bir şey yazan olmadığı için başladıktan sonrasında sizlere bilgi vermek istedim

Gamulata
Aday Memur
09 Şubat 2020 02:40

Arkadaşlar 1-1 mülakatta neler konuşuluyor/soruluyor? Gidenler yardımcı olabilir mi acaba?

Kmrncnr
Aday Memur
09 Şubat 2020 02:52

Genel olarak kendinden bahsetmeni istiyorlar kariyer hedeflerini başvurduğun pozisyon hakkında bilgini sorguluyorlar.Satış vs hakkında düşüncelerini sorguluyorlar.1-1 mülakatta daha cok senin kendini ifade edişin diksiyonun tavrın duruşun değerlendiriliyor.Klasik giyinip özenli olmalısın ve rahat ol güler yüzlü ol.Sabrını stresle nasıl başa çıkacağını soruyorlar.Anlayacağın sohbet havasında geçiyor.Benim ki öyleydi en azından:)
Gamulata, 4 yıl önce

Arkadaşlar 1-1 mülakatta neler konuşuluyor/soruluyor? Gidenler yardımcı olabilir mi acaba?

Gamulata
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:18

Teşekkür ederim. Peki bu görüşmede mi teklif ediliyor? Ön mülakatta insan kaynakları uzmanı, 2.görüşmede şartları da konuşup teklif edileceğini, işe ne zaman başlayabileceğimi soracaklarını vs. söylemişti; fakat burada bazı arkadaşlar 1-1den sonra teklif beklediklerini yazmışlar. Haliyle kafam karıştı.

Kmrncnr
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:21

1-1 mülakat bahsettiğim şekilde geçiyor sonrasında olumlu ya da olumsuz diye dönüş oluyor.Ondan sonra da teklif sürecini bekliyorsun.Ben 19 aralıkta 1-1 e girdim hala sonucu belirsiz.Bazı arkadaşlarımızın olumlu olmasına rağmen aylar sonra teklif gelmiş.Bazılarına olumlu ya da olumsuz dönüşü aylar sonra yapılmış bazılarına çok kısa sürede..Yani burada bi bekleyiş her türlü söz konusu..Benim 2 ay geçti hala mülakatlar sürüyor bekleyiniz dendi..Şans sanırım biraz bekleyeceğiz ve göreceğiz
Gamulata, 4 yıl önce

Teşekkür ederim. Peki bu görüşmede mi teklif ediliyor? Ön mülakatta insan kaynakları uzmanı, 2.görüşmede şartları da konuşup teklif edileceğini, işe ne zaman başlayabileceğimi soracaklarını vs. söylemişti; fakat burada bazı arkadaşlar 1-1den sonra teklif beklediklerini yazmışlar. Haliyle kafam karıştı.

Gamulata
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:29

Ön mülakatta insan kaynakları bana neden 1-1de teklif de edileceğini söyledi, anlamadım. Belki de ben heyecandan yanlış anlamış olabilirim :) salı günü göreceğim artık. siz hangi ilçe için başvurmuştunuz? (tabi söylemek istemezseniz de anlarım)

Kmrncnr
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:32

Heyecandan yanlış hatırlıyorsundur :) 1-1 olumlu olursa daha sonra teklif için tekrar görüşme olacak..Ben Bursa-Gürsu için başvurmuştum ama bana da 1-1 de farklı bir ilçe olursa gider misin yalnız yaşayabilir misin falan demişlerdi..Açıkçası iyi geçmişti benim mülakatım ama bir türlü dönüş olmadı :)
Gamulata, 4 yıl önce

Ön mülakatta insan kaynakları bana neden 1-1de teklif de edileceğini söyledi, anlamadım. Belki de ben heyecandan yanlış anlamış olabilirim :) salı günü göreceğim artık. siz hangi ilçe için başvurmuştunuz? (tabi söylemek istemezseniz de anlarım)

Gamulata
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:36

İnşallah en yakın zamanda dönüş alırsınız ya da daha iyisi olur, hayırlısı :) tekrar teşekkür ederim.

Kmrncnr
Aday Memur
09 Şubat 2020 03:38

Çok teşekkür ederim umarım mülakatın çok güzel geçer ve bu iş gerçekten seni mutlu edecekse hayırlısı ise olur
Gamulata, 4 yıl önce

İnşallah en yakın zamanda dönüş alırsınız ya da daha iyisi olur, hayırlısı :) tekrar teşekkür ederim.

Volkanım67
Aday Memur
10 Şubat 2020 12:42

Arkadaşlar beni aradılar. Online sınav daveti gelecek dediler. Fakat 3 gün olmasına rağmen hala gelmedi. Ne zaman gelir acaba biliyor musunuz?

ysmnk1y
Aday Memur
11 Şubat 2020 18:29

Arkadaşlar tam iki ay sonra bugün bana olumsuz maili geldi. Son kez size bilgi verip çıkmak istedim herkesin hakkında hayırlısı olsun size tavsiyem çok güvenmeyin ve B plânınız mutlaka olsun herkese bol şans diliyorum 🙏

İktisatçı6606
Aday Memur
11 Şubat 2020 18:32

Mülakatınız nasıl geçmişti?
ysmnk1y, 4 yıl önce

Arkadaşlar tam iki ay sonra bugün bana olumsuz maili geldi. Son kez size bilgi verip çıkmak istedim herkesin hakkında hayırlısı olsun size tavsiyem çok güvenmeyin ve B plânınız mutlaka olsun herkese bol şans diliyorum 🙏

gulozdmr
Aday Memur
11 Şubat 2020 19:27

Gerçekten üzüldüm sizin adınıza hakkınızda hayırlısı olsun, gönlünüze göre bir iş bulursunuz inşallah, bize de en kısa zamanda bi cevap gelir umarım 🙏🏼

ysmnk1y, 4 yıl önce

Kmrncnr
Aday Memur
11 Şubat 2020 19:35

Arkadaşlar bende son kez yazayım dedim.19 Aralıktan beri bekliyordum mülakatım çok iyi geçmiş olmasına rağmen dün olumsuz maili geldi.Nasip değilmiş diyorum, Umarım dönüş bekleyenler güzel haberler alır.

Elo-50
Aday Memur
24 Şubat 2020 18:04

Arkadaşlar yakın zaman da teklif alan oldu mu?

Arzu009
Aday Memur
24 Şubat 2020 18:44

Merhabalar. 9 Ocak 2020 tarihinde İzmir bölgede Aydın şehri için birebir mülakata katıldım. Mülakatım olumlu sonuçlandı ancak iş teklifi için aranmadım.

gulozdmr
Aday Memur
24 Şubat 2020 20:04

Merhaba ne zaman olumlu maili aldınız yani mülakattan kaç gün sonra

Arzu009, 4 yıl önce

Merhabalar. 9 Ocak 2020 tarihinde İzmir bölgede Aydın şehri için birebir mülakata katıldım. Mülakatım olumlu sonuçlandı ancak iş teklifi için aranmadım.

Arzu009
Aday Memur
24 Şubat 2020 20:07

28 Ocak?ta olumlu olduğuna dair mail aldım.

Gozde06md
Aday Memur
24 Şubat 2020 20:56

Birebir mülakatimin olumlu olduğu mailinden bu zamana 3 ay geçti hala teklif için aranmadim.

Kmrncnr, 4 yıl önce
Arkadaşlar bende son kez yazayım dedim.19 Aralıktan beri bekliyordum mülakatım çok iyi geçmiş olmasına rağmen dün olumsuz maili geldi.Nasip değilmiş diyorum, Umarım dönüş bekleyenler güzel haberler alır.

gulozdmr
Aday Memur
24 Şubat 2020 21:20

Hangi il için bekliyorsunuz

Gozde06md, 4 yıl önce

Birebir mülakatimin olumlu olduğu mailinden bu zamana 3 ay geçti hala teklif için aranmadim.

Toplam 2658 mesaj
«9293949596979899100101102103»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi