Editörler : Pangaea

ylass
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:18

Çok net gelebilir, 2018 de 94 le 2019 da 93 küsuratla kapattı, 104 net muhtemelen yine bu puanlara veya sıralamalara tekabül eder alım olursa neden olmasın, bu sınav için 104 gayet güzel bir net

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 17:18

Sağoll kardesım

ylass, 4 yıl önce

Çok net gelebilir, 2018 de 94 le 2019 da 93 küsuratla kapattı, 104 net muhtemelen yine bu puanlara veya sıralamalara tekabül eder alım olursa neden olmasın, bu sınav için 104 gayet güzel bir net

harun burak
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:28

bro batı bile çok rahat gelir merak etme geçen sene 102.5 net ile giden oldu ve bu sınava göre 104 net çok rahat gider

Metehan A.
Şube Müdürü
29 Eylül 2020 18:07

Bu tür başlıkları açanların hiçbirinin samimiyetine güvenmiyorum. Yaptığınız neti millete duyurmak için salağa yatıyorsunuz. Hatta belki de bu netleri yapmadınız ama insanlarla dalga geçmek için böyle yapıyorsunuz.

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 18:09

oo oyle deme hocam hepsi super zeka bu fizyocularin :))

Metehan A., 4 yıl önce

Bu tür başlıkları açanların hiçbirinin samimiyetine güvenmiyorum. Yaptığınız neti millete duyurmak için salağa yatıyorsunuz. Hatta belki de bu netleri yapmadınız ama insanlarla dalga geçmek için böyle yapıyorsunuz.

Alex2361
Aday Memur
29 Eylül 2020 18:33

Arkadaşlar hayat zaten zor, bir de trollerle uğraşmayın,değmez Burda 100 net üstü yazan trollerin sorularını boş geçin, ha 100 net üstü yapan yok mu illa ki vardır ,ama onlar bunlar mı süpheli

eemsoru
Aday Memur
29 Eylül 2020 18:55

te Allam yarabbim sen de inandın iptal olacagona. daha açıklama yapmıyor takmıyorlar saçmalayanları.
sketchtoy, 4 yıl önce

iptal icin bastiriyorlar haberiniz ola

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 20:12

Fizyolar çok ağrıtmış seni belli hahahahha

potentialaimofficer, 4 yıl önce

oo oyle deme hocam hepsi super zeka bu fizyocularin :))

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 20:13

ahahaah 3-a sınıfından fizyorex arkadasımızı alkışlayalım :)) yerine oturabilirsin fizyorex

fizyorex, 4 yıl önce

Fizyolar çok ağrıtmış seni belli hahahahha

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 20:19

Bu arada 104 net yapmak icin super bı zekaya gerek yok kardeşim

Fizyolarla aran neden kötü anlat bakalım :D Çok merak ettim. İlk 1000'de 210 fizyo olduğu için mi böylesin :D

Evet KPSSnin en başarılı grubuyuz bu da sana dokunmuş anlaşılan

ahahaah 3-a sınıfından fizyorex arkadasımızı alkışlayalım :)) yerine oturabilirsin fizyorex

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 20:23

Haaaa nickini şimdi okudum.

potansiyel aim çalışanı yapmışsın nickini.

Demek ondan böyle parladın sen

Evet aimde dolu fizyo var kusura bakma :)

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 20:23

hiç umrum olmazsınız la banane gidin isterseniz ilk 100ü kapatın yallah polikliniğinize sağlık bak yakında alım yapacak bak

fizyorex, 4 yıl önce

Bu arada 104 net yapmak icin super bı zekaya gerek yok kardeşim

Fizyolarla aran neden kötü anlat bakalım :D Çok merak ettim. İlk 1000'de 210 fizyo olduğu için mi böylesin :D

Evet KPSSnin en başarılı grubuyuz bu da sana dokunmuş anlaşılan

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 20:30

Hasta olunca polikliniğe koşmasını biliyon?

Aim için böyle yapıyorsun dimi? Allah sana akıl fikir versin

hiç umrum olmazsınız la banane gidin isterseniz ilk 100ü kapatın yallah polikliniğinize sağlık bak yakında alım yapacak bak

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 20:41

Adamlar sağlık sektörünü küçümsüyor ya:) Bir gün sağlıkla sınanırsınız. Sizi üzen şey belli: Sağlıkta alımların çok olması. Kusura bakmayın. Bizim suçumuz değil.

İçinizdekileri sağlığı kötüleyerek atamazsınız.

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 20:50

ne saçmalıon kardes sen dhmide maliye bakanlığı gibi 3500-4000 tl verecek olsa dönüp yüzüne bakmazdınız bak amacınız havacılık ile ilgili bir yerde çalışmak olsa shgm kadrolarına da talip olurdunuz ama amacınız iş değil para hal böyle olunca tepki çekersiniz kusura bakmayın tamam sağlığımı önemsiyorum iste o yuzden sen hastaneye biz dhmiye herkes bildiği işi yapacak

fizyorex, 4 yıl önce

Adamlar sağlık sektörünü küçümsüyor ya:) Bir gün sağlıkla sınanırsınız. Sizi üzen şey belli: Sağlıkta alımların çok olması. Kusura bakmayın. Bizim suçumuz değil.

İçinizdekileri sağlığı kötüleyerek atamazsınız.

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 21:05

Hakkımız var mı var. İyi puanı alan DHMI yazar kardeşim engel olamazsın ki.

Ben yazmam başka fizyo yazar.

Ben yazmam başka diyetisyen yazar.

Bu benim organize edebileceğim bir durum değil. CIMER'e yazabilirsin.

Ben yüksek alıp DHMI dusunuyorum diye niye bana ''süper zeka yaaa bu fizyolar'' diyorsun?

ne saçmalıon kardes sen dhmide maliye bakanlığı gibi 3500-4000 tl verecek olsa dönüp yüzüne bakmazdınız bak amacınız havacılık ile ilgili bir yerde çalışmak olsa shgm kadrolarına da talip olurdunuz ama amacınız iş değil para hal böyle olunca tepki çekersiniz kusura bakmayın tamam sağlığımı önemsiyorum iste o yuzden sen hastaneye biz dhmiye herkes bildiği işi yapacak

analiz31
Yasaklı
29 Eylül 2020 21:19

aim memurluğu nedir? yds ben de hazırlanıyorum maaşa artısı var bankada

writer89
Aday Memur
29 Eylül 2020 22:19

ben sizin 104 net yaptığınıza ve samimiyetinize inanıyorum ilk olarak. Artı kimsenin hangi grubu açacağına karışmak da haddime değil. Ama inanın sizin 100 net üstü insanları görünce bir hancer saplanıyor kalbime sanki. Çünkü ne yazık ki sıralama sınavı. Birileri yüksek yaparsa sen gidersin. ben de üzülüyorum istemsizce.Sadece bunu belirtmek istedim. Bu yüzden 100 net üstü yapanların bunu iyi niyetle yapsalar da tepki olarak eksileniyor. Gönlünüzce olsun umarım istediğiniz yere yerleşirsiniz.

fizyorex, 4 yıl önce

Eyvallah kardesim bakalım yaa

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 23:08

Allah razı olsun hocam. Yani forumda yapan birkaç kisi daha gordugum ıcın ben de yazmamda bir sakınca görmedim. Yoksa ilk zamanlar söylemiyordum bile.

Ben herkesin ne zorluklarla hazırlandığını tahmin edebiliyorum. Bu sınav ne öss ne tyt benzemiyor ekmek parası sınavı.

Bazı arkadaşlar bana karışmadığı sürece ben karışmıyorum. Tabii benim de haddimi aştığım zamanlar oluyor paşa paşa özürümü diliyorum.

Sizin de hakkınızda hayırlısı olsun

writer89, 4 yıl önce

ben sizin 104 net yaptığınıza ve samimiyetinize inanıyorum ilk olarak. Artı kimsenin hangi grubu açacağına karışmak da haddime değil. Ama inanın sizin 100 net üstü insanları görünce bir hancer saplanıyor kalbime sanki. Çünkü ne yazık ki sıralama sınavı. Birileri yüksek yaparsa sen gidersin. ben de üzülüyorum istemsizce.Sadece bunu belirtmek istedim. Bu yüzden 100 net üstü yapanların bunu iyi niyetle yapsalar da tepki olarak eksileniyor. Gönlünüzce olsun umarım istediğiniz yere yerleşirsiniz.

analiz31
Yasaklı
29 Eylül 2020 23:09

benimde 100 ya da 101,25

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi