Editörler : Pangaea
18 Kasım 2019 16:07

Kurumlarda yds/e-yds farkı var mı?

devlet kurumlarinda yds ve e-yds ayni degerde midir?

lastdatabender
Aday Memur
18 Kasım 2019 16:33

Evet ikisi eşdeğerdir.

Bilal BEDİR
Kapalı
18 Kasım 2019 18:10

Hayır bazı kurumlar e-yds yi kabul etmiyor. Kalkınma ajansları gibi.
lastdatabender, 4 yıl önce

Evet ikisi eşdeğerdir.

Bilal BEDİR
Kapalı
18 Kasım 2019 18:13

Özür dikiyerek düzeltiyorum e-yds de kabul edilmiyormuş şimdi kontrol edince farkettim.
Bilal BEDİR, 4 yıl önce

Handsometlg
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:38

Teknolojiyle problemlerimi var acaba
Bilal BEDİR, 4 yıl önce

Bilal BEDİR
Kapalı
18 Kasım 2019 21:40

Bir sonraki mesajda düzelttim ya bazı yerler kabul ediyormuş. Mesela az önce baktım kuzey Anadolu kalkınma ajansı kabul ediyor ama Dicle kalkınma ajansı kabul etmiyor.
Handsometlg, 4 yıl önce
Teknolojiyle problemlerimi var acaba

Handsometlg
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:42

Yok benim demek istediğim bu arkadaşların yeniliklere kapalı olması oysaki hiç bir farkı yok e yds ve yds arasında
Bilal BEDİR, 4 yıl önce
Bir sonraki mesajda düzelttim ya bazı yerler kabul ediyormuş. Mesela az önce baktım kuzey Anadolu kalkınma ajansı kabul ediyor ama Dicle kalkınma ajansı kabul etmiyor.

Bilal BEDİR
Kapalı
18 Kasım 2019 21:44

Evet hiç bir fark yok. Mesela yökdil'i de kabul etmiyorlar. O da ÖSYM'ye geçti mesela. Neden kabul etmiyorlar. Şimdi 70 almak için yırtınıyoruz tüm sene 2 şansın var. Halbu ki e-yds olsa. İşte olmuyor
Handsometlg, 4 yıl önce
Yok benim demek istediğim bu arkadaşların yeniliklere kapalı olması oysaki hiç bir farkı yok e yds ve yds arasında

Handsometlg
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:46

Yökdil daha kolay bir sınav her ne kadar ösym ye geçmişte olsa
Bilal BEDİR, 4 yıl önce
Evet hiç bir fark yok. Mesela yökdil'i de kabul etmiyorlar. O da ÖSYM'ye geçti mesela. Neden kabul etmiyorlar. Şimdi 70 almak için yırtınıyoruz tüm sene 2 şansın var. Halbu ki e-yds olsa. İşte olmuyor

Bilal BEDİR
Kapalı
18 Kasım 2019 21:47

Artık eskisi kadar kolay olmaz da ama en azından şans sayısı artar 2 olmaz 5 olur
Handsometlg, 4 yıl önce
Yökdil daha kolay bir sınav her ne kadar ösym ye geçmişte olsa

eemsoru
Aday Memur
18 Kasım 2019 23:02

yökdil yds ye bir tutulamaz r tutulacaksa herkes ydsye girerdi arklı sınav yapılmazdı. ayrıca büyük haksızlık olur
Bilal BEDİR, 4 yıl önce
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi