Editörler : Pangaea

fahridogdu
Memur
08 Aralık 2019 23:36

hocam ben kılavuzda bulamadım. hangi kadrolar sgk ve işkur. 4001 değil mi

mrtpm, 4 yıl önce
++

miralaypatton
Şube Müdürü
09 Aralık 2019 00:12

kpss robotunu kullan orada bulursun. sgk, işkur 4001 değil iibf kadroları.

fahridogdu, 4 yıl önce

hocam ben kılavuzda bulamadım. hangi kadrolar sgk ve işkur. 4001 değil mi

mrtpm
Aday Memur
09 Aralık 2019 10:28

Tahmini kaça düşer doğu ve batı puanları?
11 Aralık 2019 09:26

+

Gokihann
Aday Memur
11 Aralık 2019 09:51

Ticaret gelir hatta Bartın üniversitesi var Abdullah Gül üni de gelir puanınızı kullanmak için üstlere yazın hatta dışişlerininde yazın. Ben de uluslararası ilişkiler mezunuyum SGK olduğu için tercih veremeyebilirim
esa01esa, 4 yıl önce
bölümüm uluslararsı ilişkiler ne yazıkkı diğer iibf bölümleri kadar kadromuz yok, iibfden benim bölümümden sgk alıyor o yuzden sgkyı sordum dısişlerini de ısterm ama 4001olunca yuksek kapatabılır mı acaba

Okapidzy
Kapalı
11 Aralık 2019 10:10

Sgk daha iyi yoksa universiteler mi. Sgk hakkinda pek iyi sey duymadim. Bezip birakanlar varmis falan. Sizce nasil?

esa01esa
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:23

barrın üni yazdm digerını yazamadm yds puanım yok, sgkları hangi acıdan önermiyorsunuz? iibf kadroları helekı bızımkıler cok az geldiğinden bu sefer de atanamama korkusuyla yazmagı düşübdüm sgkları
Gokihann, 4 yıl önce
Ticaret gelir hatta Bartın üniversitesi var Abdullah Gül üni de gelir puanınızı kullanmak için üstlere yazın hatta dışişlerininde yazın. Ben de uluslararası ilişkiler mezunuyum SGK olduğu için tercih veremeyebilirim

Gokihann
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:23

Tartışmasız üniversite memurluğu.
Okapidzy, 4 yıl önce
Sgk daha iyi yoksa universiteler mi. Sgk hakkinda pek iyi sey duymadim. Bezip birakanlar varmis falan. Sizce nasil?

esa01esa
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:25

ünide tayin yok gibi bişey sanırım peki sgklarda da mı tayin imkanı sıkıntılı? önermediğinz kötu yönü ne sgklar hakknda pek bilgim yok
Gokihann, 4 yıl önce
Tartışmasız üniversite memurluğu.

Gokihann
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:31

Dokuz eylülü yazın yükseköğretim kalite kurumunu yazın ticaret veya dışişleri ikisinden biri gelir ama. Allah yardımcınız olsun inşallah sgk dışı alanlar gelir
esa01esa, 4 yıl önce
barrın üni yazdm digerını yazamadm yds puanım yok, sgkları hangi acıdan önermiyorsunuz? iibf kadroları helekı bızımkıler cok az geldiğinden bu sefer de atanamama korkusuyla yazmagı düşübdüm sgkları

esa01esa
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:39

inşallah gelir dediğinz gibi onları basa yazdm hakkımızda hayrlısı olsun ınsallah sizde atanırsınız
Gokihann, 4 yıl önce
Dokuz eylülü yazın yükseköğretim kalite kurumunu yazın ticaret veya dışişleri ikisinden biri gelir ama. Allah yardımcınız olsun inşallah sgk dışı alanlar gelir

Okapidzy
Kapalı
11 Aralık 2019 10:42

İs yuku cok fazla olmasina ragmen maasi az diye duydum. Varsa baska - yönü yazarsak sevinirim
esa01esa, 4 yıl önce
ünide tayin yok gibi bişey sanırım peki sgklarda da mı tayin imkanı sıkıntılı? önermediğinz kötu yönü ne sgklar hakknda pek bilgim yok

Kamucuu00
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:46

Sgk da tayin ve yükselme var. Sadece yoğun

Okapidzy
Kapalı
11 Aralık 2019 11:13

Yükselme derken? Şeflik falan mı
Kamucuu00, 4 yıl önce

Sgk da tayin ve yükselme var. Sadece yoğun

Kamucuu00
Aday Memur
11 Aralık 2019 11:37

Uzmanlık

Biseyypma
Şef
11 Aralık 2019 12:26

Nasıl yani SGK'ya atanan düz memurlar Yükselme sınavları ile uzmanlığa geçebiliyor mu ? İlk kez duyuyorum bunu

Kamucuu00, 4 yıl önce

Uzmanlık

123asdf
Şef
11 Aralık 2019 12:34

Geçemiyor. Uzmanlık denetmen yardımcılığı vesaire A grubundan alınıyor. Kurum içi yükselme sınavıyla memur icra memuru şef müdür yardımcısı ( bilmem kaç yıl sonra tabi müdür yardımcısı) olunuyor sadece.

Biseyypma, 4 yıl önce

Nasıl yani SGK'ya atanan düz memurlar Yükselme sınavları ile uzmanlığa geçebiliyor mu ? İlk kez duyuyorum bunu

123asdf
Şef
11 Aralık 2019 12:35

Evet şef müdür yardımcısı gibi. Ha şunu da belirteyim şef olduktan sonra rotasyona tabi oluyor kişi.

Okapidzy, 4 yıl önce
Yükselme derken? Şeflik falan mı
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi