Editörler : E.Kayı Han
11 Aralık 2012 14:31

CHP Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan' ın meclise zabıt katipleri hakkında soru önergesi vermiş o

İşte adı geçen milletvekilinin son dönemde meclise vermiş olduğu önergeler, eğer yanlış bakmadımsa ve görmemde herhangi bir sorun yoksa yorumu size bırakıyorum...

http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/yazili_sozlu_soru_sd.sorgu_yonlendirme

11 Aralık 2012 15:41

Artvinli olsam hangi partide olduğunu bakmadan oyumu hep verirdim o soru önergelerni gördükten sonr

Sessizgemi-87
Aday Memur
11 Aralık 2012 16:57

öyle ama gel gör ki önerge vermeyle de bitmiyor

bagers
Daire Başkanı
11 Aralık 2012 20:09

peki bu adalet personeli ile ilgili verilen bir cevap var mı ?

Uzun_
Şef
11 Aralık 2012 20:10

Not Found

katip-61
Genel Müdür
11 Aralık 2012 20:19

Linki veriyorum:

http://web.tbmm.gov.tr/gelenkagitlar/metinler/160735.pdf

Gerçekten mükemmel hazırlanmış tebrik ediyorum milletvekilini. Sonunda birileri mecliste sesimizi duyacak sanırım. Ben gelecek olan cevabı merak ediyorum bakalım adalet bakanı ne diyecek?

Sessizgemi-87
Aday Memur
12 Aralık 2012 11:05

sanırm günü geçip, mesailer kalktıktan sonra cevap verirler

hasancoko
Memur
12 Aralık 2012 11:27

Bakan beyin konuya ilişkin cevabı mevcut mu acaba ? Var ise paylaşım bekliyorum. teşekkürler

NAM.RUT
Aday Memur
12 Aralık 2012 11:29

Öncelikle soru önergesinde bulunan Artvin Milletvekili Sn, Uğur Bayraktutan'a teşekkürlerimi sunuyorum. En azından bizi düşünmeyen bakanlığımıza karşın düşünen bir milletvekilinin olması sevindirici bir durum. Ancak bu soru önce Adalet Bakanlığı daha sonra ise Başbakanlık ve Maliye Bakanlığnca da yanıtlanması gerektiğini düşünmekteyim.

zuzu26
Aday Memur
12 Aralık 2012 11:36

peki arkadaşlar sizce sayın Adalet Bakanı nasıl bir cevap verecek fikri olan var mı?

can0_042
Yasaklı
12 Aralık 2012 11:36

Bakanın cevabı muhtemelen şu olur personelimizin rahat çalışması için şu kadar adliye yapıldı şu kadar bilgisayar dağıtıldı her mahkeme için ayrı kalem imkanları sağlandı falan filan diye yuvarlak önergedeki sorularla ilgisi olmayan cevaplar verecektir

can0_042
Yasaklı
12 Aralık 2012 11:39

Arkadaşlar bu ülkede adalet bakanlığı yapanların hepsi avukattır.Avukat bilmezki personelin ne durumda olduğunu bilipte anlatanlarıda dinlemez dinlesede anlamaz.Ayrıca avukat olmasa ne olurki sanki savcı hakimi bakan yapsalar o bişey yapacakmı sanki ya bu konular sinir ediyor beni

elzon
Şube Müdürü
12 Aralık 2012 13:47

can0_042 sana katılmamak elde değil sadece sinir oluyo insan.

onedawnrose
Daire Başkanı
13 Aralık 2012 08:47

şu kadar yeni adliye yaptık, iş yoğunluğunu azaltmak için şu kadar personel alındı, şu kadar bilgisayar dağıttık, şu kadar eğitim verdik daha ne yapalım yani asgari ücretlilerin hali belli şeklinde bir yanıt verilirse içtiğiniz bir tas çorbaya dua ediniz

Manga K.
Genel Müdür
13 Aralık 2012 11:53

Konunun içeriği açık ve net. Bakalım nasıl bir cevap verilecek..

can0_042
Yasaklı
13 Aralık 2012 13:13

vermiş bile sayın muhterem bakanımız ana sayfada haberleri okursanız

des460
Şef
13 Aralık 2012 20:22

can haberin linkini atarmısın bu soru henüz cevaplanmadı diye biliyoruz

furkan_26
Daire Başkanı
13 Aralık 2012 21:59

gayet politik bir cevap verilip geçiştirilecek, bakanlara yüzlerce soru önergesi veriliyo, bu kadar beklenti niye oluştu anlamadım ki, muhtemelen cevabı okurken bile sıkılacaksınız. beklemeyin boşuna.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
13 Aralık 2012 23:13

Ainesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Lafa bakanlar varsa veya bakmak için bekleyenler varsa abesle iştigal etmesinler.

furkan_26, 11 yıl önce

gayet politik bir cevap verilip geçiştirilecek, bakanlara yüzlerce soru önergesi veriliyo, bu kadar beklenti niye oluştu anlamadım ki, muhtemelen cevabı okurken bile sıkılacaksınız. beklemeyin boşuna.

yaqmur
Aday Memur
13 Aralık 2012 23:25

birinin bizi düşünmesi sevindirici :)

can0_042
Yasaklı
14 Aralık 2012 08:20

valla dün memurlar.netin haber bölümünde geçti linki bulamadım ama sayın yüce muhterem bakanımız sadullah ergin mecliste soru onergelerini cevaplıyor diye yazıyordu ve haberi okuduğumda soru önergelerinde sadece infaz koruma memurları ile ilgili ve başka bir soruyla ilgili bir cevap verdiği yazıyordu boşuna kimse bişey beklemesin soru önergesiyle falan iş yapmazlar bunlar

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi