Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
20 Mart 2023 10:51

Müdür md yrd her teneffus ögrt odasında
Teneffuste gelip kafa üzülüyorlar. Canları sıkılıyor her halde. Artık öğretmenler odasına gitmek istemiyorum.Gıdın odanızda oturun bizi rahat bırakın.

natilus74
Yasaklı
20 Mart 2023 10:52

Ütülüyorlar

Feriduni
Şube Müdürü
20 Mart 2023 14:23

Yahu hocam, bırakın gelsinler. Onlar da sonuçta mesai arkadaşınız.

natilus74
Yasaklı
20 Mart 2023 14:27

Kafa dinlemeye geliyoruz geliyorlar uzwrımızde stress atıyorlar
20 Mart 2023 14:30

Ben öğretmenler odasına gitmeyeli aylar oldu hocam, aynı şeyler boş muhabbet. Başım ağrıyor ben kimsenin özel hayatını dinlemek zorunda değilim kadınlar arasında yarış var :)) meslek lisesinde olduğum için atölyedeki öğretmenler odasında takılıyorum ohhh mis kafa rahat :))

natilus74
Yasaklı
20 Mart 2023 14:33

Mudur ve yardımcını görünce cayımı alıp kaçıyorum.
aa.muallime, 1 yıl önce
Ben öğretmenler odasına gitmeyeli aylar oldu hocam, aynı şeyler boş muhabbet. Başım ağrıyor ben kimsenin özel hayatını dinlemek zorunda değilim kadınlar arasında yarış var :)) meslek lisesinde olduğum için atölyedeki öğretmenler odasında takılıyorum ohhh mis kafa rahat :))

maviyedair
Şef
20 Mart 2023 14:45

Gardaş mdr ve yrd da öğretmen! Boş bir talep sizin

natilus74
Yasaklı
20 Mart 2023 14:46

Gardaş ben mudurun odasında gıdıpte kahvaltımı yapıp okul sorunlarını konuşmuyorum.
maviyedair, 1 yıl önce
Gardaş mdr ve yrd da öğretmen! Boş bir talep sizin

maviyedair
Şef
20 Mart 2023 14:47

Çünkü o idareci sen öğretmen ( ben de öğretmenim idareci olmayan)
natilus74, 1 yıl önce
Gardaş ben mudurun odasında gıdıpte kahvaltımı yapıp okul sorunlarını konuşmuyorum.

hayatguzeldunya
Aday Memur
20 Mart 2023 15:02

😂🤣🤣 haahaaa

natilus74, 1 yıl önce
Mudur ve yardımcını görünce cayımı alıp kaçıyorum.

hayatguzeldunya
Aday Memur
20 Mart 2023 15:38

bizim mudur de herkesin ama herkesin ozel hayatina cok merakli, ogretmenlerin kocasiyla tanisip arkadaslik kurmayi seviyor. ozel hayatini anlatmadin mi kafayi takiyor ogretmene. bende mumkun oldugunca uzak duruyorum cunki merhaba diyorsun basliyor evlilikle ilgili sorulara, hatta + 18 sorularinida istihbaritcilarina sorduruyor. isin tuhaf yani kimse yadirgamiyor bu tuhafliklari, mudur ve yardakcilari normalmis de ; benim sınır cizmem tuhafmis gibi davraniyorlar. hepsi anormal. bir insan neden milletin evliligini bu kadar kurcalar anlayamiyorum.

hoca7979
Aday Memur
20 Mart 2023 16:07

22 yıldır bu isi yapıyorum 1 tane bile idareci sevemedim uzaktan bile...
20 Mart 2023 19:39

rahatsız edici bir durum. hal hatır sormak için arada sırada uğranır ama çok sık olması öğretmeni strese sokması normal. benim tanıdığım bi müdür de vardı kimi yakalasa saatlerce konuşuyordu. artık bıkmıştık

Kagiş
Müsteşar
20 Mart 2023 20:00

Geçin bir köşeye, açın kitabınızı okuyun efendiler! Kim gelirse gelsin kafanızı kitaptan kaldırmayın

muallim_34
Genel Müdür
20 Mart 2023 21:34

Idarecilerin sürekli öğretmenler odasında olması doğru değil.. Fazla içli dişli olmamak lazım.

Aradaki mesafeyi korumak sınırı koymak lazım.

Arasira görünseler yeter..

natilus74
Yasaklı
20 Mart 2023 21:51

Gelsin otursunlar da muhabbet çekilmiyor iki laf etsen hemen işi egoya dönüştürüyorlar . Ben müdürüm benim dediğin doğru gibi bir hal alıyor . Onun için hemen çayımı alıp uygun bir yerde teneffusumu geçiriyorum.

elamin21
Aday Memur
21 Mart 2023 08:49

yav idareciler geliyor şikayet gelmiyorlar yok havalılar geçekten meslektaşlarımıza yaranılmıyor

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2023 09:09

Kıyas yapıyor büyük ihtimalle ve bunun için de merak ediyor. Ruh hastaları gerçekten. Artık büyük ihtimalle takıntıya çevirmiş. Uzak durun.

hayatguzeldunya, 1 yıl önce

bizim mudur de herkesin ama herkesin ozel hayatina cok merakli, ogretmenlerin kocasiyla tanisip arkadaslik kurmayi seviyor. ozel hayatini anlatmadin mi kafayi takiyor ogretmene. bende mumkun oldugunca uzak duruyorum cunki merhaba diyorsun basliyor evlilikle ilgili sorulara, hatta + 18 sorularinida istihbaritcilarina sorduruyor. isin tuhaf yani kimse yadirgamiyor bu tuhafliklari, mudur ve yardakcilari normalmis de ; benim sınır cizmem tuhafmis gibi davraniyorlar. hepsi anormal. bir insan neden milletin evliligini bu kadar kurcalar anlayamiyorum.

21 Mart 2023 09:27

Hocam bu anlattığınıza çok güldüm umarım başıma gelmez :D ne adamlar var Allah size sabır versinnnn :)
hayatguzeldunya, 1 yıl önce

hoca7979
Aday Memur
21 Mart 2023 10:08

ego basmaya geliyorlar uzak dursunlar durmuyirlarsa uzak tutmak lazım
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi