Editörler : swat3410
«156157158159160161162163164165166167»

Mettook
Aday Memur
18 Haziran 2019 19:43

Erzurumda mısın reis
Babayaro07, 5 yıl önce

İnşallah öyle bir çalışma vardır. Neredeyse Tüm personelin memleketinde çalıştığı bir yerdeyim. Herkesin bir tanıdığı var ve koltuklar sağlam işte benim gibi 3 5 dışarıdan gelen abalıya vuruyorlar. Eskiden abd de ne güzel herkes memlekette mesleğini yapıyor diyordum. Burayı görünce neden polisin kendi memleketine gitmemesi gerektiğini gördüm. Muhtemelen eksileri alacağım ama doğruya doğru

Duello
Aday Memur
18 Haziran 2019 19:53

tahmin yapalim bide ben tahmin ediyim insallah brnim ki tutar. 24 haziran salı günü sabah saatleri.. hadi baklm insallah tutar :)

Duello
Aday Memur
18 Haziran 2019 19:54

herseyi anlarimda bu yazilana neden eksi verilir onu anlamadım
Koldugmesi, 5 yıl önce
Gerçekten uzaması aileler icin de sikinti oluyor ev tutacaksın çocuğun okulu yer yurt bekarlar biraz daha şanslı herkese hayırlı tayinler olsun KEŞKE HEMEN AÇIKLANSA !!!!!

msrsdmr
Kapalı
18 Haziran 2019 20:06

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
millet can sıkıntısından herşeye eksi veriyor. hadi buna da eksi atın

Babayaro07
Yasaklı
18 Haziran 2019 20:08

Ankaradayım. Son sıraya İstanbulu yazmadığım için çok pişmanım

Mettook, 5 yıl önce
Erzurumda mısın reis

Trafix38
Aday Memur
18 Haziran 2019 20:49

!!!millet psikolojiyi bozmus ..olumlu olumsuz yazilan herseye eksi veriyor, hadi bunada eksi̇ veri̇n .. belki̇ elinize bisey geçer herkes sabirla bekli̇yor seçi̇mde biter ondan sonra ki̇mse sayfanin yüzüne bakmaz!!!

polis450
Memur
18 Haziran 2019 21:00

29 haziran 22.30 civarı açıklandı
ay.yıldız.099, 5 yıl önce
haziran 29 veya 30 u muydu ne. saat 11 sularinda

H.Atakan
Aday Memur
18 Haziran 2019 21:00

Millet yazı yazarken alt tabaka kahvehane halkı gibi yazıyor,küfürsüz,rencide edici olmadan yorum yapamayanlar var maalesef.

polisbilgipaylasim
Aday Memur
18 Haziran 2019 21:12

Dediklerinizin doğruluk payı nedir bilemiyorum. Örneğin Gaziantep en istenmeyen şehirlerden bir tanesi dediğiniz gibi memleketi olanların sadece %10 verildiğinde geri kalanını tercih dışı vereceklerdir yada en son tercihlerine göre değerlendireceklerdir.
Sadesoda, 5 yıl önce

Memleketi büyükşehir olup da orayı tercih edenlerin çok az bir kısmı(%10) memleketine atanabilecek.

Sadesoda
Memur
18 Haziran 2019 21:49

Alıntı yapmakta zorlanıyorum.

Yazdığım bir şey için bana kahin misin diyen değerli meslek büyüğüm veya kardeşim;

Sanıyorum ki siz edindiğiniz bilgilerin tamamını kehanet yöntemi ile elde ediyorsunuz. Biz normal insanlar ise genellikle ikili ilişkiler ile elde ediyoruz. Sorunuza cevap vereyim hayır kahin değilim.

Çoğu zaman aksini düşünsekte emniyet teşkilatı olarak bir kalitemiz var ve eminim ki sizde öylesiniz.

Bir konu üzerinde arkadaşlarına bir paylaşımda bulunan kardeşinize veya abinize kahin misin diyerek alaycı/küçümseyici tavır sergilemek pek hoş durmuyor.

Selametle..

seko_40
Şube Müdürü
18 Haziran 2019 21:50

Offf amma boş yaptın be bilader oyalama milleti tamam haklısın sensin
Sadesoda, 5 yıl önce

Yazdığım bir şey için bana kahin misin diyen değerli meslek büyüğüm veya kardeşim;

Sanıyorum ki siz edindiğiniz bilgilerin tamamını kehanet yöntemi ile elde ediyorsunuz. Biz normal insanlar ise genellikle ikili ilişkiler ile elde ediyoruz. Sorunuza cevap vereyim hayır kahin değilim.

Çoğu zaman aksini düşünsekte emniyet teşkilatı olarak bir kalitemiz var ve eminim ki sizde öylesiniz.

Bir konu üzerinde arkadaşlarına bir paylaşımda bulunan kardeşinize veya abinize kahin misin diyerek alaycı/küçümseyici tavır sergilemek pek hoş durmuyor.

Selametle..

onikionikii
Aday Memur
18 Haziran 2019 22:16

Canım kardeşim memleket muhabbetinde %10 gibi net bir bilgiyi (mevzuatta büyükşehir olan yerlere nüfusu kayıtlı olan gidebilir gibi bir madde varken) bilebiliyorsan sonuçların istatistiği elinde veya üst düzey bir yerde çalışıyorsun. Tayinin excel dosyasını atta baksın herkes yerine
Sadesoda, 5 yıl önce

Selametle..

Sekantserkan
Aday Memur
18 Haziran 2019 22:48

24 Haziran Pazartesi günü oluyor senin tahmin tutmadı
Duello, 5 yıl önce
tahmin yapalim bide ben tahmin ediyim insallah brnim ki tutar. 24 haziran salı günü sabah saatleri.. hadi baklm insallah tutar :)

pls1606
Aday Memur
18 Haziran 2019 23:20

En son sicil 414 diyen bi arkadaş vardı bi ara ona 404-414 arası pomem özel harekat olduğunu ve bunların bizim atamaya tabi olmadığını söylesin biri :D

Duello
Aday Memur
18 Haziran 2019 23:22

gunleri karistirmisim yahu :) 24 haziran pazartesi sabah saatleri :)
Sekantserkan, 5 yıl önce
24 Haziran Pazartesi günü oluyor senin tahmin tutmadı

Bykale
Aday Memur
19 Haziran 2019 00:11

24 ü Pazartesi:) tutmayacağı burdan belli:)
Duello, 5 yıl önce

Duello
Aday Memur
19 Haziran 2019 00:26

yahu tamam anladık gunleri kariatrdim ozur dilerm. ama ne hikmetse kaplten inaniyorm 24 gaziran pazartesi ustelik gece de degil sabah saatleri aciklancak hissediyorm tutucak :)
Bykale, 5 yıl önce
24 ü Pazartesi:) tutmayacağı burdan belli:)

Candle25
Şef
19 Haziran 2019 02:08

Amma uzattiniz bee aciklancak sabirli olun biraz sinir stres olduk burda

Cevikkuvvet35
Aday Memur
19 Haziran 2019 05:08

aciklanacak elbet ama ne zaman
Candle25, 5 yıl önce
Amma uzattiniz bee aciklancak sabirli olun biraz sinir stres olduk burda

Hakanglr
Memur