Editörler : E.Kayı Han
23 Şubat 2019 19:31

Sözleşmeli İnfaz Koruma Memuru Ameliyat Olursa

Herkese merhabalar,sözleşmeli olarak infaz koruma memurluğu yapıyorum. Ön çapraz bağı yırtığım var. Dizimden ameliyat olursam rapor hakkım var mı yoksa sözleşmem fesih mi edilir? Göreve daha yeni başladım

farfex
Aday Memur
23 Şubat 2019 19:35

Var hocam var sözleşmeli fln düye bi hak yok sanmayın memursun sonuçta sağlık için haklar genişş

Serinoloji
Aday Memur
23 Şubat 2019 19:42

Valla çok düşünüyorum acaba işten çıkarırlar mı diye. Ameliyat olursam doktor bi 4-5 ay verir rapor tahminim

farfex, 5 yıl önce

Var hocam var sözleşmeli fln düye bi hak yok sanmayın memursun sonuçta sağlık için haklar genişş

farfex
Aday Memur
23 Şubat 2019 20:12

Seni işten çıkarma müdürün ordaki bi hakimin fln yetkisinde olan bişey değil mahkeme açılması lazım ve dava sonucunda memuriyetine son verilir ancak bunu bil önce. Ayrıca kemik kırılması bile 1ayda iyileşiyor ;) çapraz bağ iyileşmesi 4/5 ay sürmez heralde

Serinoloji
Aday Memur
23 Şubat 2019 20:22

Gönlümü ferahlattınız. Erken iyileşiyor ancak eski formuna kavuşması 5-6 ay civarı sürüyor. Fizik tedavi süreci dahil 6 ay falan işte

farfex, 5 yıl önce

Seni işten çıkarma müdürün ordaki bi hakimin fln yetkisinde olan bişey değil mahkeme açılması lazım ve dava sonucunda memuriyetine son verilir ancak bunu bil önce. Ayrıca kemik kırılması bile 1ayda iyileşiyor ;) çapraz bağ iyileşmesi 4/5 ay sürmez heralde

farfex
Aday Memur
23 Şubat 2019 21:07

Rica ederm allah şifa versn kardeş. Sen genede müdürü sinir etme ama ;) şeytandır aklının ucundan geçer hastalık ayağına kafa yatışı yapaym raporla fln niyetine girme :)

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2019 21:54

fizik tedavi boyunca heyet raporu mu alcaksiniz surrkli is goremezlik mi.bence siz haddine gore davranin cunku hic kimse size capraz bag icin bu raporu vermez isinden olursun.
Serinoloji, 5 yıl önce

Gönlümü ferahlattınız. Erken iyileşiyor ancak eski formuna kavuşması 5-6 ay civarı sürüyor. Fizik tedavi süreci dahil 6 ay falan işte

Serinoloji
Aday Memur
23 Şubat 2019 22:18

Eğer çalıştırmak isterlerse ben 1 ay sonrada dönerim hiç sorun olmaz benim için ama işte aksayarak yürürüm diz iyi olana kadar o yönden diyorum acaba sözleşme feshedilir mi diye

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi