Editörler : swat3410
07 Aralık 2022 20:41

Muhalefetteyken şunu yapacağım bunu yapacağım demek kolay şu saydıklarınızın 10 da 1 ini yaparlar onuda en gereksizleri neyse onu yaparlar.

07 Aralık 2022 22:03

Muhalefetteyken sallamak kolay?

Hükümetimiz 20 yıldır ülkemizin başında polise neye ihtiyacı varsa verdi.

Maaşlar yüksek, çalışma şartları iyileştirildi bakın tek partili dönemde nasıldı?

Emekli polis yazlık ikinci evini alıyor.

Çalışmayı sevdikleri ve mutlu oldukları için emekli olmak istemiyor hatta 50 yaş sonrasında ikinci şarka giderek hayatlarına renk katıyorlar.

Başka partiler anca vaadlerde bulunur. Biz zaten vaad edilebilecek birşeye ihtiyaç duymuyoruz.

fani_madida
Daire Başkanı
07 Aralık 2022 23:07

Beyler işin şakası kalmadı. Siyasete girmeden konuşuyorum, özlük haklarımız ve maaşımız öğretmenler ve sağlık personeline göre çok geride kaldi, Aradaki denge bozuldu. Silahlı güvenlik bizden daha fazla kazanir hale geldi, bununla alakalı siyasete mümkün mertebe girmeden bu konuya değinmek gerekiyor.

pajazitt
Yasaklı
07 Aralık 2022 23:10

o dediğin zammı da siyaset veriyor..nasıl olacak peki.

fani_madida, 1 yıl önce

Beyler işin şakası kalmadı. Siyasete girmeden konuşuyorum, özlük haklarımız ve maaşımız öğretmenler ve sağlık personeline göre çok geride kaldi, Aradaki denge bozuldu. Silahlı güvenlik bizden daha fazla kazanir hale geldi, bununla alakalı siyasete mümkün mertebe girmeden bu konuya değinmek gerekiyor.

sencersencer
Yasaklı
07 Aralık 2022 23:21

ne yapacan kendi kendine mi çözecen o sorunları..siyasiler vermiyor mu zamları.aynen nasıl olacak o iş.

fani_madida, 1 yıl önce

Yeniaynasiz
Aday Memur
08 Aralık 2022 01:28

Ne hakla beni böyle suçlayabiliyorsun kardeşim? Ne dedim sanki, bu konuda ne düşünüyorsunuz demişim konuyu açan f*töcüdür diyorsun? Troll müsün nesin sen insanları kalıplara koyuyorsun direkt

Afes89
Memur
08 Aralık 2022 02:51

Şehide kelle diyen Hatay'da polisin eline numara verip sıraya dizdiren Mersin'de milletvekili aracını durdurdu diye açığa alan hafta da iki üç tane polis intiharına ses çıkarmayanlara mı çözecek polisin sorununu papağan gibi ezberlemişsiniz aynı cümleleri kullanıyorsunuz robotlaşmış düşünceler basma kalıp düşünceler böyle bi beynin hangi partiye oy vereceği belli
Esmused, 1 yıl önce
Para için sana orospu çocuğu diyeni savunup kaç paralık adamsın diyorsun senin kaç paralik adam olduğun belli at ibanini sana sovecek kadar para atayım tarifeni de yaz

85200258
Genel Müdür
08 Aralık 2022 04:47

Sana yazdım yazdim sildim. Sonra tekrar yazdım yazdim sildim. IBAN at diyor sefil , sen önce git bir aç karnini doyur.
Esmused, 1 yıl önce
Gezi olaylarında tüm polislere dedi bir kişiye özel demedi sen sana orospu çocuğu diyen birine üstüme alinmadim ki diyip yalamaya çalışıyorsun senin gibi sunepeler ne yazık ki teşkilatta var

Conkiponki35
Aday Memur
08 Aralık 2022 05:44

Hala aynı şeyi yaparak farklı sonuçlar bekleyen insanları görmek benim umutlarımı tüketiyor. Artık bi salın yani. Bıktı insanlar. YapAr yapamaz denemekten ne kaybedersin.

Esmused
Yasaklı
08 Aralık 2022 07:06

Peki ben hangi cevabimda buna oy verin dedim göster hadi bekliyorum kendi kafan dar. Birine birşey söyleyince hemen başkasını desteklemek için onu söyledi kesin diye düşünüp cevap veriyorsun ama başkasının kafasına dar diyorsun. Hadi bekliyorum hangi cevabimda oy verin demişim ya da propagandasını yapmışım. Okuduğunu anlamaktan aciz kafanla başkalarına dar kafalı falan deme her seferinde rezil olursun
Afes89, 1 yıl önce
Şehide kelle diyen Hatay'da polisin eline numara verip sıraya dizdiren Mersin'de milletvekili aracını durdurdu diye açığa alan hafta da iki üç tane polis intiharına ses çıkarmayanlara mı çözecek polisin sorununu papağan gibi ezberlemişsiniz aynı cümleleri kullanıyorsunuz robotlaşmış düşünceler basma kalıp düşünceler böyle bi beynin hangi partiye oy vereceği belli

Beyaz-YaRaSa
Aday Memur
08 Aralık 2022 07:27

3600 yapıldı 2008 sonrası girişe yaramıyor
Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi