Editörler : swat3410
«293031323334353637383940»

l.donovan
Aday Memur
18 Mayıs 2019 03:36

Devrem en azından iznin var bak istanbulda izinler hâlâ kapalı ve bir süre daha açılacak gibi de durmuyor. Umudumuzu şarka bağladık açıklanır diye ondan da ses yok şimdilik hayırlısı hakkımızda

Ildirili, 5 yıl önce

Açıklanır diye bayram izninede gitmekten vazgeçtim. Git gel olmasın diye. Hakkımızda tez zamanda hayırlısı olsun

Makamsız06
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:40

mazeret neydi senin Devrem? ne yazıyor pbsde?
Ildirili, 5 yıl önce

benimde mazeret vardı pbysde atama dönemi yazıyordu. Değişen birşey yok. Beklemeye devam.

Makamsız06
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:41

peki Devrem senin mazeret neydi benin pbs de ne yazıyor? onun mazereti neydi onun pbs de ne yazıyor?
Aaax, 5 yıl önce
Valla beni bilen bilir kimseyede yalan borcum yok burada arkadaşım şehit cocugu dedigim şekildede oldu ister inan ister inanma benim kimseye bişey inandırmaya calışacak halim yok benim derdim bana yetiyor zaten bildigimi söyledim söylemek en iyisi diger arkadaşlar gayet haklı bu konuda yazdıklarında

priletiAYim0661
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:53

Meslektaşlarım geçen yıl aynı süreçten geçtik. Bekledik. Ama Seçim sonrası açıklandı. Bu Senede seçim sonrası açıklanır. Seçimden 3 gün sonrası açıklanır. 25 26 27 Haziran civarı.. Erken açıklanırsa süpriz olur.
18 Mayıs 2019 13:12

31 mayıs.

gkhnkrt
Aday Memur
18 Mayıs 2019 13:33

insan erken açıklansın diyor ama büyükler seçim sonrasını bekleyecek gibi geliyor bana

Aaax
Aday Memur
18 Mayıs 2019 13:37

Benim eşim esnaf eş tayini bekliyorum genel atama döneminde degerlendirilecektir yazıyor , arkadaşınd istanbulda eşi de polis başka ilde şehit cocugunoldugu için direk doğudan muhafiyeti var hem kendinşn hem eşinin hem genel atamaya tabiydi ikiside , hem muhafiyet için hemde istanbula eşinşn yanına gitmek için yazdı maddelerle, sistemdede şu tarihli atanma talabiniz uygun görülmüştür yazıyor
Makamsız06, 5 yıl önce
peki Devrem senin mazeret neydi benin pbs de ne yazıyor? onun mazereti neydi onun pbs de ne yazıyor?

Makamsız06
Aday Memur
18 Mayıs 2019 14:34

devrem ben iki tarafından polis olduğunu bilmiyordum kusura bakma o zaman dediğin doğru polispolis ise hemen gönderiyorlar. Peki devrem genel atama dönemi yazması olumsuz anlamınamı geliyor
Aaax, 5 yıl önce
Benim eşim esnaf eş tayini bekliyorum genel atama döneminde degerlendirilecektir yazıyor , arkadaşınd istanbulda eşi de polis başka ilde şehit cocugunoldugu için direk doğudan muhafiyeti var hem kendinşn hem eşinin hem genel atamaya tabiydi ikiside , hem muhafiyet için hemde istanbula eşinşn yanına gitmek için yazdı maddelerle, sistemdede şu tarihli atanma talabiniz uygun görülmüştür yazıyor

mix-mix
Memur
18 Mayıs 2019 14:35

Jandarma tayinleri açıklandıktan sonra en erken 15 en geç 21 gün sonra açıklanıyor... (10. Kez şark hazırlığı alan bir polis memuru olarak yazıyorum bildiklerimi) not : İstanbul personel iyim

darkgfb
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:14

Bende bu son mesaj üzerine bişey söylim.daire başkanlıgından aldığım bilgiye göre ayın sonunda açıklanacak dediler.

Sy4444
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:19

hangi ayın
darkgfb, 5 yıl önce
Bende bu son mesaj üzerine bişey söylim.daire başkanlıgından aldığım bilgiye göre ayın sonunda açıklanacak dediler.

darkgfb
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:21

Bu ayın mayıs yani

Yonsari
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:22

İnsanlara zulmediyorlar resmen açıklasalardı ya nolurdu.. 17 side yalan oldu.

Yonsari
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:23

Abi o zaman bayramda tatil değilde görev teslimi mi yaptırırlar acaba

darkgfb, 5 yıl önce
Bu ayın mayıs yani

Aaax
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:47

Hayır gelmiyor şarka tabi oldugum için şarkla birlikte değerlendirilir diye düşünüyorum nasıl olur bilmiyorum artık
Makamsız06, 5 yıl önce
devrem ben iki tarafından polis olduğunu bilmiyordum kusura bakma o zaman dediğin doğru polispolis ise hemen gönderiyorlar. Peki devrem genel atama dönemi yazması olumsuz anlamınamı geliyor

Göktürk 71
Aday Memur
18 Mayıs 2019 16:28

10.kez şark hazırlığı yapıyorsan EGMnin seçimlerden önce açıkladığı bana bir tane atama söyler misin? seçimden sonraya hazırlayın kendinizi arkadaşlar. boşuna burda yazılan çizilenlere bakıp umut bağlamayın
mix-mix, 5 yıl önce
Jandarma tayinleri açıklandıktan sonra en erken 15 en geç 21 gün sonra açıklanıyor... (10. Kez şark hazırlığı alan bir polis memuru olarak yazıyorum bildiklerimi) not : İstanbul personel iyim

Sempo1925
Memur
18 Mayıs 2019 16:42

2018 mayıs 25 te jandarma açıklanmış , polis 30 haziran .yani 35 gün fark var .bu sene de gecen senenin aynısı gibi bişey olabilir.

06ceyhun
Aday Memur
18 Mayıs 2019 16:42

Emniyet niye askeriye yi bekliyor. yaparsın bi tane protokol eşleri aynı yere verirsin atamayı beraber açıklarsın olur biter. personelini bu kadar umursamamak olmaz torpillilerden yer kalmaz diye mazereti olanı bile atamıyorlar. koltuk sevdası uğruna hak yiyenler. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. öteki dünyada görüşmek üzere. Şubat atamasını seçim var diye mayısa bıraktılar. şimdi de istanbul seçimi var diye temmuzda açıklarlar. istanbul seçiminde tekrar sıkıntı çıkarsa napacaklar bu yıl atama yok mu diyecekler acaba...

mix-mix, 5 yıl önce

Sempo1925
Memur
18 Mayıs 2019 16:45

O zaman bizim iş şemsiye işi olur :)
06ceyhun, 5 yıl önce

Emniyet niye askeriye yi bekliyor. yaparsın bi tane protokol eşleri aynı yere verirsin atamayı beraber açıklarsın olur biter. personelini bu kadar umursamamak olmaz torpillilerden yer kalmaz diye mazereti olanı bile atamıyorlar. koltuk sevdası uğruna hak yiyenler. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. öteki dünyada görüşmek üzere. Şubat atamasını seçim var diye mayısa bıraktılar. şimdi de istanbul seçimi var diye temmuzda açıklarlar. istanbul seçiminde tekrar sıkıntı çıkarsa napacaklar bu yıl atama yok mu diyecekler acaba...

Makamsız06
Aday Memur
18 Mayıs 2019 16:56

salla.
memleketinpolisi, 5 yıl önce
31 mayıs.
Toplam 13769 mesaj
«293031323334353637383940»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi